Skvělá komunikace,rada i dodání

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Komunikace s našimi zákazníky je pro nás prioritou.

Těšíme se na Váš další nákup, který, jak pevně věříme, bude opět vyřízen k Vaší plné spokojenosti.

Trosku složitější registrace.

Tým DOMIbags

• Rychlost v dodání a již poněkolikáté velká spokojenost s kvalitou zboží. Kabelky , tašky a batohy zn. Bright Light, peněženky apod.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo.

Velice si vážíme toho, že se k nám ráda vracíte a jste spokojená.

Tým DOMIbags

Bez problémů + rychlost dodání.

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Objednávky se vždy snažíme vyřídit v co nejkratším možném termínu.

• Rychlost,
    • Spolehlivost
    • Kvalita

Tým DOMIbags

• V případě, že se vám zboží nelíbí či vám nevyhovuje, můžete jej vrátit přímo na prodejně.

Příjemné jednání a možnost zboží vrátit přímo v obchodě.

• Rychlé doručení

• Vstřícný k zákazníkům
    • Ochota vždy poradit

Profesionální přístup celé obsluhy obchodu.

Tým DOMIbags

superpp řístup v Karolíne, paní i pomohla s jedním kufrem z Olomoucklé pobočky...

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Kolegyním na prodejně v Karolině Vaši pochvalu rádi předáme.

Tým DOMIbags

• Super komunikace i po pracovní době.

• Dobré ceny
    • Rychlé vyřízení

Tým DOMIbags

• krásné zboží za příznivé ceny
    • rychlé zaslání

• Dostupnost kvalitního zboží + možnost využití objednání přes eshop

Tým DOMIbags

Ac mi byl dorucen spatny batoh,hned po mem mailu mi psala prodejkyne,objednala vyzvednuti PPL a do 2 dni jsem mela spravny batoh. Takze urcite doporucuji. Kdyz dojde k potizim,resi je,nehraji mrtve brouky,brzy vse vyrizeno.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo.

I přesto, že objednávky před odesláním několikrát kontrolujeme, může se vloudit chybička. V takovém případě se samozřejmě snažíme naši chybu co nejdříve napravit. Ještě jednou děkujeme za Vaši shovívavost.

Tým DOMIbags

• Velice vstřícný a milý obchod.

rychlé jednání,dobrá komunikace

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo.

Vždy se snažíme, aby objednávky našich zákazníků byly vyřízeny co nejrychleji je to možné a aby měli přehled o tom, co se s jejich objednávkou děje.

• Rychle dodání
    • Super cena

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo.

Vždy se snažíme, aby objednávky našich zákazníků byly vyřízeny co nejrychleji je to možné.

Tým DOMIbags

• Rychlost vyřízení objednávky.

Nakupovala jsem zde již vícekrát a vždy stejně kvalitní servis.

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo a ráda se k nám vracíte.

• rychlé, přehledné

Tým DOMIbags

• pěkné zboží, rychlost vyřízení, vše v pořádku