DOMIbags

Ověřeno zákazníky

184 recenzí z celkového počtu 583 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod DOMIbags získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze DOMIbags

Věra Francouzová

Přidáno: 20. listopadu 2017

• rychlost, vstřícnost

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, tak moc nás těší tak krásná recenze našeho obchodu a služeb! Jsme rádi, že k Vám zboží bylo rychle doručeno nebo předáno a ještě více nás těší, že jsme Vás vstřícně obsloužili. Vždy nás velmi pohladí po duši recenze takovéhoto typu. Moc děkujeme za Váš čas a snad si u nás objednáte i někdy v budoucnu! Přeji pěkný den! Team DOMI CZ, s. r. o.

Přidáno: 15. listopadu 2017

Zboží bylo k vyzvednutí na prodejně druhý den po objednání.

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, moc děkujeme za takto krásnou recenzi našeho obchodu a našich služeb. Jsme rádi, že jsme mohli zboží připravit v co nejkratším čase. Někdy je to možné. Pravděpodobně již v lednu si budete moci vybrat pobočku podle toho, kde se zboží bude nacházet - přidáme novou funkci e-shopu. Zároveň doufáme, že si u nás objednáte zboží zase někdy příště. Děkujeme a přejeme krásné podzimní dny!

ing.Faltýnek Stanislav

Přidáno: 3. listopadu 2017

Spokojenost, nemám jakoukoliv připomínku.

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásný slunečný den! To je krásná recenze, velmi děkujeme! Hřeje nás na srdci taková spokojenost! Jsme rádi, že jste si nakoupil právě u nás, že vše proběhlo v pořádku a zboží se Vám líbí! Těšíme se na Váš další nákup a doufáme, že budete opět spokojený! Již na konci listopadu pro vás připravujeme velkou mega akci a v prosinci speciální nákupy s dárkem! Děkujeme! Váše DOMI CZ, s. r. o.

Přidáno: 27. října 2017

Oceňuji vstřícnost zákaznického servisu, který na můj dotaz v pondělí 23.10. kdy jsem stále objednaný kufr neměla udělali opatření a poslali ho express poštou tak, aby mi byl doručen hned v úterý - ve středu jsem odlétala na služební cestu, tak byl pro mě termín doručení opravdu důležitý. Děkuji

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme Vám za tak krásnou recenzi našeho obchodu a našich služeb. Pokud se nemýlím, tak jste paní, které pošta zničila balík a poslala nám ho zpět. Bohužel i tyto věci se občas stávají a bohužel to bývá, když se to nejmíň hodí. Jsme rádi, že se vše stihlo k Vaší plné spokojenosti a mohla jste odcestovat s novým krásným zavazadlem. Je moderní doba a občas se vyplatí moderní vymoženosti, jako je expresní dodání. Těšíme se, že od Vás opět v budoucnu obdržíme další objednávku nebo navštívíte některý z našich obchodů. Děkujeme a přejeme krásný den! DOMI CZ, s. r. o.

Libuše Jančíková

Přidáno: 19. října 2017

• Není nutno platit poštovné.

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme za krásnou kladnou recenzi našeho obchodu! Jsme rádi, že jste byla celkově se svým nákupem u nás spokojena! Ano, pokud přesáhne objednávka výše 2000 Kč, tak poštovné platit nemusíte. Vyšli jsme tak zákazníkům alespoň částečně vstříc v tom, že kdyby zboží vraceli, musí zaplatit poštovné, tak aby ho neplatili dvakrát. Proto je optimální si vždy zboží pečlivě vybrat, popřípadě zaslat nám jakýkoliv dotaz, či zatelefonovat. Doufáme, že příště nakoupíte opět u nás! Krásný den přeje Vaše DOMI CZ, s. r. o.

Eva K.

Přidáno: 19. října 2017

• Sortiment, rychlost dodání.

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásný říjnový, i když trošku zamlžený den! Velmi děkujeme za Vaši krásnou recenzi! Těší nás Vaše spokojenost a jsme rádi, že jste byla spokojena s šíří sortimentu. Pokud to lze, tak odesíláme zboží hned v den dodání. Abychom vylepšili naše služby, tak jsme přidali možnost platit i Eury. Každý den pro vás připravujeme další a další zboží, takže bude stále z čeho vybírat! Děkujeme a těšíme se na váš další nákup! DOMI CZ, s. r. o.

Hanna

Přidáno: 15. října 2017

Objednali pro me nejhezci kufr, jsem uplne spokojena

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, tak nás těší Vaše hodnocení! Jsme moc rádi, že jste s Vaším nákupem spokojená a že se Vám kufr líbí. Snažíme se pro vás připravovat osvědčenou klasiku, tak módní hity. V současné době by si u nás mohl vybrat asi každý. Doufáme, že u nás nakoupíte i někdy v budoucnu a budete opět spokojená. Přejeme krásné říjnové dny a děkujeme! DOMI CZ, s. r. o.

m

Přidáno: 12. října 2017

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, velmi Vám děkujeme za tuto krásnou stručnou recenzi našeho obchodu a našich služeb! Těší nás, že jste byl(a) se svým nákupem u nás spokojen(a) a doufáme, že i příště třeba nakoupíte zrovna u nás! Budeme připravovat další akce a přidávat denně další množství zboží! Těšíme se na vás a děkujeme! Pěkný podzimní den! DOMI CZ, s. r. o.

Přidáno: 9. října 2017

• MALÝ VÝBĚR

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi a mrzí nás, že jste u nás nenašla to, co jste hledala. I to se stává a nemůžeme vyhovět všem zákazníkům. Přestože jsme největším prodejcem kabelek, pánského zboží a cestovního zboží na českém trhu, není možné obsáhnout potřeby všech. Doufáme, že třeba v budoucnu najdete u nás co potřebujete. Můžete navštívit naše větší pobočky v OC Palladium nebo OC Chodov, které disponují širším sortimentem než náš obchod na Hlavním nádraží. Denně připravujeme desítky nového zboží na našem e-shopu, tak si možná vyberete tam. Přejeme pěkný den! DOMI CZ, s. r. o.

Přidáno: 8. října 2017

Výhodou je nízká cena. Problém nastal s dopravou (pošta ztratila firmě celou zásilku), což mi však nebylo ihned oznámeno. Zásilka dorazila v pořádku, zboží je kvalitní (jak jsem od značky Samsonit zvyklá). Takže s vlastním obchodem problém nebyl, spíše s komunikací (za problém s dopravou samozřejmě nemohou).

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, velmi se omlouváme, že jsme Vám ihned nepodali zprávu o stavu zboží. Bohužel se i toto někdy stane. Často se snažíme vyřešit ten akutnější problém, což je nalezení zboží a doufáme, že jej brzy obdržíme. Jsme rádi, že jste ale se zbožím spokojená a s naším obchodem také. Doufáme, že pro tuto chybu na nás nezanevřete a opět si v budoucnu u nás něco hezkého zakoupíte! Děkujeme Vám za recenzi a přejeme krásné podzimní dny! DOMI CZ, s. r. o.