• široký sortiment skladem, velmi rychlé jednání

• rychlost, serióznost

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Objednávky se vždy snažíme vyřídit v co nejrychlejším možném čase.

Těšíme se na Váš další nákup, který, jak pevně věříme, bude opět vyřízen k Vaší plné spokojenosti.

• Rychlé vyřízení objednávky

Tým DOMIbags

Zboží jsme si nejprve byli prohlédnout na prodejně v Nové Karolině, kde vám poradí velice příjemná a ochotná paní. Již jsme zde nakoupili pe někoikáté a určitě ne naposledy.

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo a rádi se k nám vracíme. Komunikace s našimi zákazníky je pro nás prioritou a kolegyni Vaši pochvalu rádi předáme.

• Zboží dle popisu
    • Slušně zabaleno
    • Slevový kupon
    • Dodání bohužel trvalo 7 dní

děkujeme za Vaše hodnocení.

Objednávky se vždy snažíme vyřídit v co nejkratším možném termínu. Vaše objednávka byla doručena pátý pracovní den po objednání. Vámi objednané zboží bylo dostupné pouze na jedné z našich kamenných prodejen, odkud jsme jej museli nejdříve zdarma převézt na centrální sklad a až následně jej bylo možné odeslat. Vzhledem k tomu, že zboží odpovídalo popisu, bylo dobře zabaleno a sleva je také vítaným pozitivem, zdá se, že byla Vaše objednávka vyřízena téměř bezchybně.

Započítávat víkend do doby doručení není relevantní, provozní doba našeho e-shopu je od pondělí do pátku a je to uvedeno na našich webových stránkách.

Těšíme se na Váš další nákup, který, jak pevně věříme, bude vyřízen k Vaší plné spokojenosti.

• Rychlost, korektnost

Velmi milá paní prodavačka

Tým DOMIbags

• Jednoduchý výběr, rychlé jednání, zboží došlo brzy a v pořádku.

Kvalitní zboží, rychlé doručení

Tým DOMIbags

Není přiložen český návod na nastavení zámku. Obrázkový návod není
    zcela jasný.

děkujeme za Vaše hodnocení.

U zavazadel je přiložen návod od výrobce zavazadla. V případě nejasností nás prosím kontaktujte, rádi Vám s nastavením pomůžeme.

• rychlost doručení

Tým DOMIbags

Kufor bol dodany zniceny. Predavajuci nereaguje na reklamaciu.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Ještě jednou se omlouváme, že Vám bylo zasláno poškozené zboží. Jednalo se o lidskou chybu, kdy zboží nebylo před odesláním dostatečně zkontrolováno. Zboží jsme Vám v co nejkratším termínu vyměnili za nový kus a reklamaci tak vyřešili k Vaší spokojenosti.

Kolegyně na Vaši reklamaci reagovala třetí pracovní den ode dne, kdy jste nám ji zaslala, což je naprosto standardní doba.

Tým DOMIbags

Vyzvednuto v Ostravě. Paní velmi ochotná a příjemná. Komunikace prodejce výborná.

• Vždy spolehlivě doručeno

Tým DOMIbags

První nákup a spokojenost.

Tým DOMIbags

• Rychlá reakce při výměně či vrácení zboží
    • Extra rychlé doručení
    • Milá komunikace

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Objednávky se vždy snažíme vyřídit v co nejrychlejším možném termínu.

• Excellent service in the store! Very satisfied

None

Tým DOMIbags

• Dorazila informace, že jste zboží objednali u dodavatele, ale info o dodací lhůtě chybí!

děkujeme za Vaše hodnocení.

Dne 5.1.2024 večer jste u nás objednal zboží ve stavu k objednání u dodavatele, dne 6.1.2024 ráno jsme Vás informovali e-mailem, že zboží v pondělí (objednávkový den) objednáme u dodavatele a v pátek bychom jej měli mít k dispozici k odeslání přes Vámi zvoleného dopravce.

Vaše hodnocení nás mrzí, především proto, že se nezakládá na pravdě.

Tým DOMIbags

• nízké ceny, rychlost odezvy
    • o žádné nevím

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Komunikace se zákazníky je pro nás prioritou.