• nízké ceny, rychlost odezvy
    • o žádné nevím

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Komunikace se zákazníky je pro nás prioritou.

Těšíme se na Váš další nákup, který, jak pevně věříme, bude opět vyřízen k Vaší plné spokojenosti.

• Dobrá komunikace
    • rychlé vyřízení

Tým DOMIbags

• Dobra dostupnost v centru města
    • Zboží dorazilo jen v sáčku. U kabelky za 3000 bych očekával nějaký přepravní obal nebo alespoň tasku s logem

OK

• spokojenost

• Objednavka rychle vyrizena
    • Slevovy kupon na prvni objednavku

Hledala jsem dlouho kosmeticky kufr, ktery bych mohla nosit do prace (kosmeticka/nehtarka/vizazistka). Hlinikovych kufru mam dost, ale jsou tezke a neprakticke pro kazdodenni noseni. Kdyz jsem objevila kosmetak od Samsonite, byla to jasna volba. S timto eshopem jsem nemela zadnou zkusenost a mela jsem obavy platit predem, ovsem pri pouziti slevoveho kodu to jinak neslo. Riskla jsem to a cekala co se bude dit. Cca do pul hodinky (ve 20.00 hodin vecer) mi zavolala velmi prijemna pani, ze mam kufrik pripraven k odberu na mnou vybrane pobocce. Druhy den jsem kufr jela vyzvednout a pani pri predani kufr peclive zkontrolovala a upozornila me, ze mi jej nemuze vydat, ze je poskrabany. Ihned se podivala do systemu zda maji jeste jeden, skocila do skladu a donesla kufr novy, bez vad. Jedinne, co bych vytkla je, ze mi byl kufr predan jen tak bez tasky, ovsem za to nemuze pani ani eshop. To je chyba firmy Samsonite, ze nejsou schopni ke kufru za 3000kc dat pytlik jako je standartne u drazsich kabelek. Za me obchod velmi doporucuji a pres jaro urcite mrknu po dalsim kufru, cestovni tasce (maji opravdu obrovsky vyber kabelek, crossek i tasek na notebooky) a vlastne i cestovnim kufru. Za me super :)

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc a vyřídit objednávku co nejrychleji.

Tým DOMIbags

• Skvělé kamenné obchody, výborné zboží, velice rychlá doprava.

Tým DOMIbags

• Vstřícné a příjemné jednání, rychlost, profesionalita.

Tým DOMIbags

Naprosto skvělá paní prodavačka, milá, ochotná a profesionální.

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Vaši pochvalu rádi předáme.

• Rychlé dodání.

• Rychlost dodání.

• Velmi ochotná obsluha vsech
    • Zastoupení eshopu je super
    • Vždy mi vyhoví a pomůžou

Vždy rada nakoupím kabelku a nikam jinam už nechodí.Kvakitni a super se nosi

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.

Tým DOMIbags

• rychlost a bezproblémovost v objednání i dodání
    • platba kartou předem pro získání první slevy po registraci

Tým DOMIbags

• Naprostá spokojenost, již druhá objednávka.

Rychle, spolehlivě vyřízeno.

• Great shop assistant

Tým DOMIbags

Vše proběhlo rychle a bez problémů

Tým DOMIbags

jeden den objednám,druhý den mám.Super

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Objednávky se vždy snažíme vyřídit co nejrychleji to jde.

• Zkuseny a mily personal v Nove Karoline

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Kolegyním Vaši pochvalu rádi vyřídíme.

Tým DOMIbags

• Zboží mi zatím nebylo vůbec doručeno.

Hezký den,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Bohužel ani jedna z kapes, které jste objednala, nebyla dostupná na naší prodejně na Novém Smíchově, kde jste si objednávku přála vyzvednout. Informace o dostupnosti zboží na prodejnách jsou uvedené v detailu zboží a v procesu objednávky, kde zákazník jasně vidí, zda jsou položky dostupné na zvolené prodejně. Objednávku jsme tak museli zkompletovat z našich ostatních prodejen, kde byly kapsy dostupné a doručit je na prodejnu na Smíchově.

Omlouváme se za delší čekací dobu na přípravu objednávky k vyzvednutí, bohužel se do delší čekací doby promítly také dva víkendy. Vzhledem k tomu, že byla objednávka vytvořena v pátek odpoledne, začali jsme ji vyřizovat hned v pondělí a zboží bylo k vyzvednutí na prodejně za 5 pracovních dnů.

Věříme, že na nás nezanevřete a budeme se těšit na další nákup, který bude jistě vyřízen k Vaší plné spokojenosti.