• Perfektní zboží, rychlé dodání.
    • Žádnou nevýhodu jsem nenašla.

Doporučuji obchod.

• Skvělá domluva
    • Rychle doručení
    • Krásné zboží

Doporučuji a rada znovu nakoupim.

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Vždy se snažíme, aby objednávka byla vyřízena co nejrychleji.

Těšíme se na Váš další nákup, který, jak pevně věříme, bude opět vyřízen k Vaší plné spokojenosti.

Tým DOMIbags

Kufr a batoh jsem si přišla vybrat do obchodu osobně. Byla jsem mile překvapena velmi osobním a přitom profesionálním přístupem. Děkuji!

Rychlé a spolehlivé

Všechno perfektní

Tým DOMIbags

• Velmi milá a ochotná obsluha, se vším poradila. Objednáno v klidu doma přes e-shop s vyzvednutím na druhý den v prodejně.

rychlost

Rychlost,milé jednání

Tým DOMIbags

• možnost vyzvednout zboží v obchodě

zatím o žádné nevýhodě nevím

• Profesionální přístup

Rychlé vyřízení.

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Vždy se snažíme, aby byla objednávka vyřízena co nejrychleji je to možné.

• Rychle dodani
    • Profi pristup k zakaznikovi

Vse velmi profesionalni a rychle, objednavkou počinaje, dodanim vyrobku konče.

• Vše v pořádku, doporučuji

Tým DOMIbags

• rychlost vyřízení, ochotný personál

• Rychlost doručení, vstřícné jednání

Tým DOMIbags

• Osobní převzetí a prohlídka.

Tým DOMIbags

• široký sortiment skladem, velmi rychlé jednání

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Objednávky se vždy snažíme vyřídit v co nejrychlejším možném čase.

• rychlost, serióznost

• Rychlé vyřízení objednávky

Tým DOMIbags

Zboží jsme si nejprve byli prohlédnout na prodejně v Nové Karolině, kde vám poradí velice příjemná a ochotná paní. Již jsme zde nakoupili pe někoikáté a určitě ne naposledy.

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo a rádi se k nám vracíme. Komunikace s našimi zákazníky je pro nás prioritou a kolegyni Vaši pochvalu rádi předáme.