• nakoupil v obchodě DOMIbags před 2 měsíci

• Objednávka byla vyřízena rychle a dobře

Personál v obchdě, kde jsem si zásilku vyzvedávala, je milý a ochotný. Vše mi vysvětlili a ukázali.

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásné teplé zářijové dny! Děkujeme, že jste si u nás objednala a zakoupila zboží. Jsme potěšeni, že vše proběhlo v pořádku a že Vám náš personál ochotně pomohl. Těšíme se, že si pro svůj nákup příště vyberete opět nás! Každopádně máme z Vaší recenze velkou radost! Krásný den, team DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 3 týdny

• rychlá komunikace, odborné předvedení výrobku

Reakce obchodu DOMIbags

Děkujeme, děkujeme, děkujeme za Vaše krásné hodnocení! Máme radost, že byla Vaše objednávka vyřízena k Vaší plné spokojenosti a že se o Vás kolegyně dobře postarali. Zákazníci u nás často dostávají i něco navíc. Jsme rádi, že jste si pro svůj nákup vybrala právě nás a doufáme, že naše služby využijete i někdy příště! Krásný den! Team DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 3 týdny

• Možnost osobního odběru na několika místech s šikovnou otevírací dobou

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme za Vaši krásnou recenzi našeho obchodu a našich služeb. Vlastnit e-shop a též síť obchodů je velmi často výhodou, ale občas i nevýhodou. Zákazníci předpokládají, že když vidí zboží skladem, že je na skladě, ale velmi je to často právě na prodejnách. Tam si samozřejmě můžete zboží prohlédnout. Aktualizovali jsme pro vás na Googlu otevírací doby našich obchodů, abyste se na ně mohli spolehnout. Moc děkujeme a doufáme, že si příště vyberete pro svůj nákup opět nás. Pěkný den, Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• skvělá komunikace

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásné teplé zářijové dny! Děkujeme za tak krásné hodnocení naší firmy a našich služeb! Máme radost z Vaší spokojenosti se svým nákupem a že vše proběhlo tak, jak má. Komunikace se zákazníkem je pro nás samozřejmostí. Doufáme, že si pro svůj nákup opět příště vyberete právě nás! Děkujeme! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 1 měsícem

Vše nakonec dobře dopadlo, kabelkobatoh jsem si vyzvedla a je tak úžasný, že čekám na ten samý v černé barvě. :o) Děkuji. Křováková Květa

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, ;-) velmi děkujeme za krásnou a pozitivní recenzi našeho obchodu a služeb! Těší nás, že jste byla se svým nákupem spokojena a již čekáte na další zboží. Náš sortiment neustále rozšiřujeme, ale s tím jde ruku v ruce náročnější skladovost, i když většinu položek se snažíme držet pro vás skladem. Děkujeme za Váš věrný nákup a určitě do budoucna počítáme se zvýhodněním stálých zákazníků. Přejeme krásné teplé dny! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 1 měsícem

• Mají řadu míst k vyzvednutí a s možností si zboží před převzetím prohlédnout.
    • Prodavačka z výdejního místa mě o možnosti převzetí telefonicky vyrozuměla.

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásný záříjový den! Moc děkujeme za tuto krásnou recenzi našeho obchodu a služeb. Máme radost, že jste si u nás vybral a že Vám vyhovuje i naše maloobchodní síť. Naše zákazníky vždy buď pomocí telefonu či emailu vyrozumíváme o stavu jejich objednávky. Jsme rádi, že jste využil našich služeb a byl jste spokojen. Těšíme se na Váš další nákup! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 1 měsícem

• Špatná komunikace s obchodem. Na zboží stále čekám!! Na emaily nereagují!!

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, nějak nerozumíme Vaší recenzi, ale zboží je pro Vás již dávno připraveno na pobočce Blaník. 20.8. jsme Vám potvrdili Vaši objednávku a 24.8. jsme Vám zasílali email (na ten, který jste zadal do objednávky), že je pro Vás zboží připraveno a shodou okolností jsme Vám 30.8. posílali dnes další email, že tam pro Vás je zboží stále připraveno. Nevidíme tedy důvod k takovému hodnocení. Spíše byste si měl projít svoji poštu. Přejeme pěkný den. DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 1 měsícem

NAKUPOVALA JSEM V OBCHODĚ POPRVÉ, NEMÁM VÝTKU. :-)

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 1 měsícem

• velký výběr kvalitního zboží

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, přejeme krásné poslední prázdninové dny. Velmi děkujeme za Vaše krásné hodnocení našeho obchodu a našich služeb. Snažíme se naše obchody zásobovat co nejkvalitnějším zbožím. Samozřejmě ale také vyprodáváme starší modely či s velkými slevami prodáváme zboží jemně poškozené. Celkově se ale námi nabízené zboží vyznačuje vysokou kvalitou za příjemné ceny. Moc děkujeme, že jste si nakoupila zrovna u nás a těšíme se na Váš další nákup u nás. Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 3 měsíci

• dlouhá doba než bylo možné si zboží vyzvednout

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Máte pravdu, ve Vašem případě trvalo vyřízení objednávky do 10 dnů a to je na naše poměry mnoho. Bohužel zboží bylo vystaveno v obchodě, ve kterém kolegové těsně před Vaší objednávkou byli a než se tam dostali znovu, tak to trvalo. Velmi nás to mrzí a doufáme, že se nám příště podaří vyřídit objednávku k Vaší plné spokojenosti. Přejeme krásné letní dny! DOMI CZ, s. r. o.

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaši krásnou recenzi našeho obchodu a našich služeb. Máme radost z toho, že Vám bylo zboží rychle dodáno a že jste byla se svým nákupem u nás spokojena. Doufáme, že si u nás opět něco objednáte nebo zakoupíte a budete opět velmi spokojena. Děkujeme za Váš nákup a přejeme krásné letní dny! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 2 měsíci

• Vítám možnost objednat více zboží z jejich e-shopu do obchodu a po dodání vybrat si a zaplatit poté jen to zboží, které se mi opravdu líbí.

Rychlost dodání, možnost platby až po dodání do obchodu, velký výběr zboží.

Reakce obchodu DOMIbags

Krásný slunečný den Vám přejeme! Děkujeme za krásnou recenzi našeho obchodu a služeb! Máme radost, že jste si vybrala zboží právě u nás a že jste byla spokojena se svým nákupem. Ano opravdu umožňujeme zákazníkům zboží převzít na vybraném obchodě a popřípadě nemusí zboží převzít. Naši nabídku stále rozšiřujeme a hledáme pro vás další a další typy zboží v krásných barvách. Těšíme se, že si u nás opět něco vyberete! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

velmi rychlý obchod

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, moc Vám děkujeme za velmi pěknou recenzi našeho obchodu a našich služeb. Jsme rádi, že byla objednávka vyřízena k Vaší spokojenosti. Víme, že často zákazníci spěchají na své zboží, i když nám třeba tuto informaci nezašlou a tak, pokud to jde, vyřizujeme objednávky ihned. Děkujeme, že jste si dal(a) práci s hodnocením a přejeme krásné letní slunečné dny! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 2 měsíci

Velmi ochotní a vstřícní. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu DOMIbags

Krásný letní den přejeme! Moc moc děkujeme za tak krásnou recenzi našeho obchodu a služeb. S radostí se dozvídáme, že jste byla potěšena naší obsluhou a že nás doporučujete. Budeme moc rádi, pokud si u nás opět něco dalšího vyberete a obrátíte se s důvěrou na naši firmu. Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 2 měsíci

Bez problémů, včas a s úsměvem.

Reakce obchodu DOMIbags

;-) Tak velmi pozitivní recenze! Dobrý den, děkujeme za velmi milé hodnocení způsobu vyřízení Vaší objednávky. Málo kdy nám zákazníci napíší něco až tak od srdce a proto nás to o to více těší. Úsměv je jedna z krásných věcí, kterou se dá každý nákup vylepšit. Těšíme se, že si i příště u nás něco ráda objednáte a zatím přejeme krásné letní dny! Team DOMI CZ, s. r. o.

ochota, rychlost

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásné slunečné dny! Velmi děkujeme za pěkné hodnocení našeho obchodu a našich služeb. Máme radost, že Vám bylo zboží rychle dodáno a byla jste spokojena se způsobem komunikace. Na komunikaci se zákazníky si velmi zakládáme. Doufáme, že po Vaší zkušenosti si u nás někdy příště opět něco objednáte. Děkujeme Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 2 měsíci

• Peněženku jsem si mohla prohlédnout na místě a rozhodnout se jestli si ji vezmu

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše krásné hodnocení našeho obchodu a našich služeb! Máme radost, že jste byla spokojena se svým nákupem a s našimi možnostmi odběru. Je pro nás samozřejmé, že vzhled produktu na e-shopu nemusí splňovat reálné představy zákazníka a proto nenutíme nikoho, by zboží předem zaplatil. Doufáme, že na základě této kladné zkušenosti si u nás v budoucnu opět něco zakoupíte! Krásné letní dny přeje Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• nakoupil v obchodě DOMIbags před 2 měsíci

• Velký výběr kvalitního zboží za dobrou cenu, pokud v obchodě nějaké zboží nemají, není problém objednat přes e-shop, milé a ochotné prodavačky.

Zboží, které nebylo v obchodě jsem odpoledne objednala přes internet a už večer mi volali z obchodu, že si ho můžu přijet vyzvednout. S takovou rychlostí jsem se ještě nikde nesetkala. V e-shopu reagují velice rychle i na dotazy zákazníků a snaží se ve všem vyhovět. Nebyl to první a určitě ani poslední nákup. DOPORUČUJI.

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásné slunečné dny! Je vidět, že dobrá nálada z léta dopadá i na naše zákazníky a těší nás, že jsou zatím všichni naplněni pozitivní náladou. Velmi Vám děkujeme za tak krásnou a obsáhlou recenzi Vašeho nákupu. Máme radost, že jste byla se svým nákupem spokojena a že si u nás opět něco zakoupíte, snad Vás nezklameme. Přejeme Vám krásné léto a nadále pozitivní náladu! Team DOMI CZ, s. r. o.

• Rychlé doručení. Skvělá komunikace, maximální spokojenost

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, moc děkujeme za velmi krásnou recenzi našeho obchodu i služeb! Nejvíce nás těší, že jste byl(a) se svým nákupem tak velmi spokojen(a). Pokud to lze, tak doručujeme zboží v maximálně krátkém termínu a stav objednávky se snažíme zákazníkům sdělovat co nejdříve. Moc děkujeme, že jste si dal(a) s vyplněním hodnocení takovou práci i v těchto krásných dnech, těšíme se na Váš další nákup a přejeme krásné sluníčkové dny! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• Ochotné prodavačky
    • Velký výběr
    • Kvalitní zboží
    • Trošku dražší ceny

Objednala jsem si cestovní tašku, je skvělá, hodně ji používám. Na zboží jsem se byla podívat osobně na prodejně v Olympii, slečny velmi ochotné, milé. Jen ty ceny jsou dražší, takže si je asi nemůže dovolit každý.

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásný slunečný den! Moc Vám děkujeme za zaslání tohoto krásného a detailního hodnocení! Cestovní tašky jsou velmi opomíjeným a podceňovaným cestovním pomocníkem. Řada lidí dá přednost kufru. Pokud ale člověk nepotřebuje mít oblečení přehledně vyskládané, tak do tašky se vejde velké množství věcí a zejména je po vyprázdnění velmi skladná a to ve všech velikostech. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojena a Vaši pochvalu jsme předali personálu. Přejeme krásný zbytek léta a doufáme, že si u nás opět něco zakoupíte! Vaše DOMI CZ, s. r. o.