• Kvalitní zboží,

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo.

Těšíme se na Váš další nákup, který, jak pevně věříme, bude opět vyřízen k Vaší plné spokojenosti.

Tým DOMIbags

• Nákup pohodlně z domova. Vyzvednuto v OC Karolína, kde jsou 2 hodiny bezplatného parkování.
    • -

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Věříme, že možnost prohlédnout si zboží před zakoupením na kamenné prodejně je pro mnoho našich zákazníků velkým plus.

Tým DOMIbags

• Extrémně příjemná a vstřícná obsluha, velmi nápomocná pro výběru a nákupu zavazadel

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Komunikace se zákazníky je pro nás na prvním místě, jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoci s výběrem.

Tým DOMIbags

• Oceňuji velmi vstřícný přístup a ochotu!

Rychlé dodání.

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Objednávky se snažíme vždy zpracovat co nejrychleji, aby měl zákazník zboží co nejdříve u sebe.

• Rychlost, ochota

• rychlost, prijemna obsluha

Příjemný personál, velký výběr

• rychlost doručení

Dobrý obchod, skvělá obsluha

• vyber kvalitnich kufru

Pani prodavacka v Ostrave v Nove Karoline velice mila a ochotna, super vyber, ze ktereho jsme si vybrali (chteli jsme zkusit kvalitu, takze Samsonite).

Tým DOMIbags

• Rychlé dodání, kvalitní zboží.

Tým DOMIbags

Příjemný čistý obchod se skvělými prodavačkami. Velice vstřícné, usměvavé.. Tak jak to má být. Rád zde příště nakoupím znovu. Ať se Vám daří))

• Rychlost doručení
    • Informace o objednávce

Tým DOMIbags

• Přítomnost v Karolině, snadná dostupnost, ochotná paní prodavačka.
    • Žádnou jsem nezjistil.

Profesionální, rychlý bez problémů

Tým DOMIbags

• Velmi příjemná komunikace. Řešila jsem problém vzniklý na straně přepravce a s obchodem byla velmi dobrá spolupráce.

moc děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše důvěra a jsme moc rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. Komunikace s našimi zákazníky je pro nás prioritou.

Tým DOMIbags

• obchod pracuje rychle a spolehlivě

Skvělá komunikace,rada i dodání

Trosku složitější registrace.