• vše fungovalo tak, jak mělo

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami.

Těšíme se na Váš další nákup, který, jak pevně věříme, bude opět vyřízen k Vaší plné spokojenosti.

• rychlé vyřízení

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami. Objednávky vyřizujeme vždy v co nejkratším možném termínu, aby bylo zboží doručeno co nejdříve.

Rychlost

Tým DOMIbags

Doporučuji V každém případě velmi slušné a seriózní chování objednávku jsem zrušil zrušila ihned jsem dostala peníze zpět na účet bez problémů,
    mohu jen doporučit,

děkujeme za Vaše hodnocení.

Chápeme, že si nákup můžete rozmyslet, není tedy jediný důvod zdržovat navrácení peněz na Váš účet.

Věříme, že příště již budete s výběrem spokojená a naše zboží Vám bude dělat radost.

• Rychlé doručení do prodejny

Tým DOMIbags

V neděli jsem zboží objednala a v pondělí už bylo na prodejně k osobnímu odběru. Jsem s obchodem velmi spokojená. Zboží bylo přesně dle objednávky.

Tým DOMIbags

• Tento obchod mám ráda. Pokud potřebuji cestovní tašky či kufry, nakupuji zde.

Je zde kvalitní zboží, obchod dodává rychle.

• Rychlost,spolehlivost

Tým DOMIbags

• Přehledný web, dobrá komunikace, ochotná paní prodavačka (Hl. náraží).

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami. Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.

Tým DOMIbags

• rychlé a příjemné jednání.

kufry této značky nejsou v ostravské prodejně k dispozici, nemožnost je před nákupem fyzicky vidět...

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami. Bohužel není v našich silách, aby na všech pobočkách bylo veškeré zboží z naší nabídky. Nicméně máte možnost si zboží objednat s vyzvednutím na Vámi zvolené pobočce, kde si zboží můžete prohlédnout, než jej zakoupíte.

Tým DOMIbags

• Delší doba dodání do obchodu

Kufr byl dodán zašpiněný, musel být objednán jiný, který již byl v pořádku.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Jsme rádi, že objednávka proběhla k Vaší spokojenosti, i přes výměnu zavazadla.

Věříme, že na nás nezanevřete a budeme se těšit na další nákup, který bude jistě vyřízen k Vaší plné spokojenosti.

Tým DOMIbags

Zboží které jsem si objednala, jsem si mohla v obchodě nejdříve prohlédnout a rozhodnout se, zda si ho koupím.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami. Výhodou našeho e-shopu je propojení s našimi kamennými prodejnami. Jsme rádi, že Vám služba vyhovovala.

• rychlé jednání

Tým DOMIbags

Úžasná rychlost, velká vstřícnost, moc děkuji!

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům vstříc, jak nejlépe to jde a doručit zboží v co nejkratším termínu.

Tým DOMIbags

Dobra cena,ochota,dobra dostupnost k vyzvednuti

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům vstříc, jak nejlépe to jde.

Tým DOMIbags

Můj 1. nákup, bezproblémový, připraveno k vyzvednutí 3. pracovní den, info mail i telefonicky z prodejny

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami. Zboží se snažíme vždy doručit co nejrychleji a zákazníka plně informovat o průběhu jeho objednávky.

Snadno a rychle

Tým DOMIbags

• Zakoupíte i zboží, které nenajdete na prodejně.
    • Zboží je rychle připraveno k odběru.

Široký výběr krásných kabelek a rychlé dodání.

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami. Snažíme se nabízet co největší množství sortimentu tak, abyste si mohli zboží vybrat k Vaší plné spokojenosti. Bohužel ne všechno se vejde na naše prodejny, proto je nejlepší možností navštívit náš e-shop, pokud jste na naší prodejně nenašli zboží, které by Vám plně vyhovovalo. Rychlé dodání zboží zákazníkovi je pro nás samozřejmostí.

Tým DOMIbags

• Dobrá informovanost o objednávce obchodem i dopravcem

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami. Snažíme se naše zákazníky informovat o průběhu stavu objednávky tak, abyste věděli v jakém stavu objednávka je a že vše probíhá v pořádku.

Tým DOMIbags

• Velmi vstřícné a ochotné prodavačky

děkujeme za Vaše hodnocení.

Velmi nás těší Vaše spokojenost s námi poskytnutými službami. Našim zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc a se vším pomoci.