• Velký vyber
    • Rychlost dodani
    • Slevy

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, moc Vám děkujeme za Vaši recenzi našeho e-shopu. Každý den se snažíme rozšířit výběr zboží pro vás. Naše slevy jsou opravdu reálné. Nikdy zboží nezdražujeme, abychom jej následně zlevnili, takže pokud našich slev využijete, nikdy neprohloupíte. Jsme šťastní, že jste byla s nákupem u nás spokojená a těšíme se na Váš další nákup! Krásný den přeje DOMI CZ, s. r. o.

• rychle vyrizena objednavka

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásný den! Moc moc děkujeme za takto krásné hodnocení našeho obchodu a našich služeb. Máme pokaždé radost, když je náš zákazník až takto spokojený. Doufáme, že se i příště obrátíte s důvěrou přímo na nás! Děkujeme za Váš nákup! Team DOMI CZ, s. r. o.

• vzdálenost

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme Vám krásný den! Děkujeme za pěknou recenzi! Máme radost, že jste se svým nákupem spokojen(a), i když asi pro Vás není žádný úplně dostupný. K tomu slouží náš e-shop. Je ale pravdou, že úplně všechno zboží, které je v obchodech, není v e-shopu a naopak. Snad ale jste zjitil(a), jaká je kvalita našeho zboží a příště si jej můžete objednat z pohodlí domova. Přejeme krásné slunečné únorové dny! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• Velmi ochotní v rychlém jednání

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, moc moc děkujeme za takto krásné hodnocení našeho e-shopu a našich služeb. Máme radost, že jste byl(a) se svým nákupem u nás spokojen(a). Vždy se snažíme objednávky vyřídit co nejrychleji. Těšíme se na Váš další nákup a přejeme krásné únorové dny! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

skvělá rychlost doručení, dobře zabaleno

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásný únorový den! Děkujeme za Vaši velmi krásnou recenzi našeho obchodu a našich služeb. Máme radost, že celý nákup proběhl podle Vašich představ. Nešetříme ani na balení, ani na zákaznících. Pokud má někdo zboží jako dárek a napíše nám to do poznámky, tak si dáme obzvláště záležet. Moc děkujeme za Váš nákup a těšíme se, že si u nás něco vyberete opět příště. Děkujeme DOMI CZ, s. r. o.

• rychlé dodání a vyborná komunikace.

kolega si chtel koupit stejny vyrobek ale uz ho nemate skoda

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Máme radost, že jste byl se svým nákupem spokojen. Co se týká Vašeho kolegy, tak jsem zaslala dotaz výrobci, zda by jej neměli v Itálii. Až mi odpoví, určitě tě Vám dáme vědět. Jinak ke všem dotazům můžete používat email [email protected] a co nejdříve se jím budeme zabývat. Přejeme krásný zasněžený den! DOMI CZ, s. r. o.

Prodavačka v Butovicích trochu ironická, ale jen jsem vyzvedla a šla.

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi našeho obchodu a našeho personálu. Děkujeme za informaci, s kolegyní jsme to řešili a řešit budeme. Velmi se za ni omlouváme. Děkujeme ale za Váš nákup u nás a doufáme, že si i příště pro svůj nákup vyberete právě nás. Přejeme krásné lednové dny! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

S obchodem jsem velmi spokojená, zvláště proto, že si zboži mohu před koupí prohlédnout a nebude-li se mi líbit, mohu zboží bez problémů nechat na vybrané prodejně. Zatím však k tomu nikdy nedošlo, zboží odpovídá popisu i barevně foto sedí.

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den! Tak moc děkujeme za Vaše krásné hodnocení s velmi dlouhou poznámkou a také děkujeme za čas, který jste nad tím strávila. Náš e-shop, včetně obchodů, je postaven tak, aby byl co nejvíce nápomocný našim zákazníkům. Náš sortiment je velmi specifický a často někdo potřebuje určitý odstín, který je z webu špatně patrný. Těšíme se na Váš další nákup! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• Vstřícnost a ochota paní prodavačky

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, velmi velmi děkujeme za Vaši opravdu krásnou recenzi našich obchodů. Vaši pozitivní poznámku jsme předaly kolegyním s velkou pochvalou. Máme radost, že jste si pro svůj nákup vybral(a) právě nás a doufáme, že i příště budete s námi maximálně spokojen(a). Přejeme krásné lednové dny! DOMI CZ, s. r. o.

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, velmi děkujeme za velmi pěknou recenzi našeho obchodu a našich služeb. Těší nás, že byla objednávka vyřízena k Vaší plné spokojenosti. Vždy se snažíme objednávky vyřídit promptně a pokud to nejde, tak se snažíme kontaktovat zákazníka, aby věděl reálný stav. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na Váš další nákup. Team DOMI CZ, s. r. o.

• vše přehledné, rychlé

plná spokojenost

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásné dny v roce 2019! Děkujeme vám za tak krásné hodnocení našeho obchodu a našich služeb! Máme radost, že jsou již pro Vás naše stránky přehledné. Snažili jsme je upravit tak, aby naši zákazníci našli co nejdříve to, co potřebují. Těšíme se na Váš opětovný nákup! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

Super! Vse vyrizeno velmi rychle v dobe svatku. Skvela komunikace obchodu.

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme Vám za velmi krásnou recenzi našeho obchodu a našich služeb. Máme radost, že byla Vaše objednávka vyřízena k Vaší plné spokojenosti. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení. Naše firma provozuje ale i síť 14 maloobchodů a ne vždy je možné objednávky vyřídit ihned. Doufáme tedy, že si i příště vyberete pro svůj nákup právě nás. Team DOMI CZ, s. r. o.

Ačkoliv slibovali víkendové doručení do Vánoc... Stále čekám...

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel ale nemáte pravdu. My jsme neslibovali víkendové doručení. Pouze jsme psali, že pokud budete chtít zboží na poslední chvíli odeslat, tak zboží přepravci předáme s žádostí o víkendové doručení, ale že je to bez záruky. Bohužel to bylo na Vaše riziko. Máme o tom i písemné důkazy. Přejeme pěkný den.

• ochota personálu, nikdo mi nic nenutil a v klidu jsme si vybral zboží

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše hodnocení našich obchodů. Máme radost, že jste si v klidu vybral(a) zboží u nás na prodejně. Občas to bývá takto nejlepší, pokud zákazník potřebuje dárek nutně. Máme radost, že jste byl(a) se svým nákupem spokojen(a) a těšíme se, že si u nás opět něco dalšího zakoupíte. Přejeme šťastný rok 2019! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

spolehlivý,rychlí

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, velmi děkujeme za nádherné hodnocení našeho obchodu a s tím služeb spojených. Vždy nás velmi těší radost našich zákazníků, že obdrželi své zboží v pořádku a včas. Těšíme se na Váš další nákup a přejeme krásné poslední dny roku 2018. Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• Spolehlivý obchod, výborná komunikace, velký výběr zboží. Velmi milé, úžasné bylo zaslání dárkové tašky.

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásné povánoční dny! Děkujeme za překrásnou recenzi našeho obchodu a služeb! Máme velikou radost, že se Váš nákup takto vydařil. Myslíme si, že naše vánoční taštičky se opět vydařily. Zpětně doufáme, že dáreček udělal novému vlastníkovi radost. Doufáme, že si zase u nás někdy nakoupíte! Moc děkujeme za Vaši přízeň a přejeme šťastný rok 2019! Vaše DOMI CZ, s. r. o.

• Tento typ tašky jsem sháněla 2 roky/obrázek kočky na vyhovujících rozměrech kabely/. Moc děkuji výrobci. Eva H.

Transakce proběhla rychle. Doporučuji všem.

Reakce obchodu DOMIbags

Přejeme krásné předvánoční dny! Jééé děkujeme! Je krásné se někomu trefit do vkusu a máme z toho dvojnásob radost! Kočičky jsou kočičky! ;-) Těšíme se, že i někdy v budoucnu se na nás opět s důvěrou obrátíte! Přejeme šťastné a veselé!

• asi záleží na výběru prodejny, ale můj odběr na hlavním nádraží Praha byl zcela bez problémů. V obchodě byli velmi ochotní a vstřícní. Doporučuji všem.

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, moc Vám děkujeme za krásnou recenzi našeho obchodu na Hlavním nádraží. Pochvalu kolegyním určitě předáme. Máme radost, že jste byla takto spokojena a kolegyně Vám vyšly vstříc. Doufáme, že nás i v budoucnu navštívíte a třeba i na jiné pobočce. Krásné svátky přeje DOMI CZ, s. r. o.

Vcelku dobré, jen dodání trvalo déle.

Reakce obchodu DOMIbags

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši recenzi našeho obchodu a služeb. Ano, občas bohužel nedokážeme urychlit doručení zboží. To by se ale po novém roce mělo změnit, neboť uvidíte aktuální dostupnost zboží na jednotlivých pobočkách. Z toho bude zřejmější, že zboží bude nutné převést na sklad, aby mohlo být předáno přepravci PPL. Děkujeme za Váš nákup u nás a přejeme krásné svátky. DOMI CZ, s. r. o.