• Přehlednost, velká nabídka, akce, zasílání na dobírku.
    • O žádných nevím.

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den,děkujeme za Vaše doporučení . Těšíme se na další spolupráci. Blancheporte

• možnost výměny
    • nevím, možná zaměřit se na ještě větší kvalitu

nemám problém, až na některá selhání lidského faktoru, ale to je všude

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den,děkujeme za Vaše doporučení i připomínky . Těšíme se na další spolupráci. Blancheporte

• Přehlednost.rychlost.
    • Žádné

Spokojenost

Reakce obchodu Blancheporte

• zboží si můžu vybrat v pohodě doma
    • rozdílné ceny ve velikostech

obchod bych rozhodně každému doporučila

Reakce obchodu Blancheporte

• Uvítala bych zveřejnění hodnocení zákazníků, nikde jsem to neobjevila.

Reakce obchodu Blancheporte

• posílá dotazník o spokojenosti aniž by poslal zboží.

Nic jsem nedostala, nic meshrnuji.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den,děkujeme za Vaše připomínky . Zboží jsme Vám odeslali dne 30.1. 2017. Těšíme se na další spolupráci. Blancheporte

• dobře upravený katalog, výběr usnadňuje
    • velikosti nejsou přesné

nakupuji ráda, když je moje velikost velká, mám smůlu dostane vaše zboží snacha
    ano doporučuji

se vším velká spokojenost

Reakce obchodu Blancheporte

• U mého nákupu neodpovídaly barvy a materiál zobrazení v katalogu a neodpovídala ani velikost.
    • Chybí možnost vyzkoušet si zboží před nákupem, např. přímo v zásilkovně.

Reakce obchodu Blancheporte

• V tomto obchodě mají dobré akční nabídky zboží
    • Maji,co potřebuji a zrovna se to hodilo
    • Největší slabina obchodu je,že nenabízeji kalhoty na vysoké postavy žen.
    • Jsem vysoká,a žádné kalhoty jsem si z tohoto obchodu nikdy neobjednala,protože maji krátké délky.

Velká nabídka zboží a kvalitního zboží.
    S obchodem mám dobré zkušenosti.
    Tento obchod doporučuji,akorát vysoké ženy v něm nekoupí na sebe kalhoty či džíny.

• velký výběr zboží
    • dvojité velikosti-lepší by byla každá velikost zvlášť

Přehledný
    Rychlý
    Mimo výprodeje některé zboží dost drahé

Reakce obchodu Blancheporte

• kvalitní zboží, široký výběr
    • ne

Reakce obchodu Blancheporte

• Tento obchod je houževnatý v posílání katalogů
    • Tento obchod je houževnatý v posílání katalogů. Je to nekonečný přísun kravin do schránky. Stále samé výhry.

Zkušený obchod - vyfotí pěkné lampičky a pošlou místo nich hnusné, smradlavé tašky.
    Do objednávky napíšou " lampička " a mají vyřešeno.
    Naposled.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den,děkujeme za Vaše připomínky . Jsou pro nás velice důležité. V našich obchodních podmínkách si vyhrazujeme právo na zaslání náhradního dárku, pokud původní dárek je již vyprodán. Děkujeme za pochopení. Blancheporte

• kvalita, cena

• slevy

• Kvalita zboží
    • Nevím o nich

Spokojenost, cena odpovídá nabídce, zboží v pořádku, bez vad, bez chyb

Dostupnost

Reakce obchodu Blancheporte

• Dodávka domů, platba přes internetové bankovnictví

Obchod nabízí kvalitní a vkusné zboží.

Jsem spokojena.

Reakce obchodu Blancheporte

• V Blancheportu nakupuji, poněvadž již mám odzkoušené velikosti a nehrozí mi, že budu meset něco vracet.
    • Zdá se mi, že jsou zde dosti velké rozdíly v ceně stejných výrobků různých velikostí.

Nemám ráda nějaké zásadní změny, ale jelikož jsem si již zvykla na způsoby vašeho obchodu a jsem spokojená, nemám důvod, proč bych někomu nedoporučila totéž.