• Velký výběr kalhot. Jako jediní nabízí rovný střih kalhot s vysokým/normálním pasem v černé barvě (nosím jenom tento střih)
    • Rychlé dodání.
    • Materiál kalhot je hrozně tvrdý, velmi nepříjemný při chození, dře, přitahuje všechny nečistoty, takže pořád něčím osypané. Navíc materiál měl obsahovat elastan, ale absolutně nepruží, tvrdá, neohebná celta.
    • Kalhoty měly opticky zmenšovat břicho, bohužel tomu je opačně, vypadá jednou tak veliké (vážím 45 kg a měřím 160cm a posiluji, takže mi nic nepřetéká, naopak), za to se mi úplně ztratil zadek, dělá ho placatý a malý - v žádných kalhotech, co mám, nevypadám takto nevzhledně.
    • Bohužel jsem při rozbalování odstřihla visačku a je vyhozená, takže nemůžu vrátit.
    • Kat.č. 7355586, v nabídce už nejsou.

V obchodě jsem nakoupila, protože jsem nenašla jinou firmu nabízející mnou požadované zboží.
    Nedoporučila bych nákup kalhot kvůli materiálu a střihu.

Reakce obchodu Blancheporte

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i připomínky. Jsou velice důležité pro zkvalitnění našich služeb. Blancheporte

rychlost

spokojenost

• Rychlé jednání

• rozměrově přišlo jiné zboží - kratší

Velice nás mrzí Vaše nespokojenost, reklamaci Vám radi vyřídíme. Blancheporte

• kvalita

• Všechno přišlo v pořádku a jsem spokojena

Objednávám zde několikrát do roka. Vychytám slevy a objednávám. Jsem velice spokojená. Vše mi sedí a když náhodou věci vracím, není zádný problém jak s výměnou, tak s vrácením penez. Doporučuji

• Zboží bylo doručeno velice rychle a vpořádku.
    • Rychlá domluva.

• neinformování o o změně objednávky

Pokud jsem nějakou reakci obchodu neminula, tak naposledy jsem měla v poště shrnutí objednávky - na 3 věci, dorazily ovšem jenom 2 a o nedodaném pulovru nemám žádnou informaci - vyprodán nebo ještě dorazí?

Reakce obchodu Blancheporte

Velice se omlouváme, pulovr byl zpožděn od dodavatele při odeslání vaší zasílky, ale po kontrolě vaší objednávky už je vyprodán, tato informace vám ešte určitě přijde poštou. Blancheporte

Celkem spokojenost,ale bylo by dobré,kdyby modely byly v katalogu i na jiných modelkách.Když je větší velikost vypadá úplně jinak třeba na plnější ženě.I když jsou modely ve větších číslech.Vypadájí trochu jinak na štíhlé ženě a malé velikosti.(nemusí být ani plnoštíhlá,jenom větší velikost)

Objednané zboží přišlo v pořádku a byla jsem informovaná kdy dorazí.
    Hodnotím tento obchod kladně.

+ rychle doručeno
    - není vhodné balit jen do igelitu, kartáč přišel poškozený - víčko rozmačkané, štětiny ohnuté a nejde otáčet, jak bylo psáno na webu

• možnost vybrání si zboží v klidu domava, snadné objednání, rychlá dodávka

Celková spokojenost - možnosti výběru zboží v klidu domova, snadné objednání, rychlá dodávka, bez problémové reklamace

• rychlé doručení objednávky

rychlý a bezproblémový přístup

Mohu jen hodnotit jako super všechno zboží je ok doporučuji všem klientům

• možnost vyzvednutí zboží v zásilkovně
    • výhodné ceny při akci
    • nemožnost vrácení zboží přes zásilkovnu,tak jako to je u jiného zásilk.obchodu,kdy na vracenku bez úhrady poštovného lze balíček zpět poslat přes Zásilkovnu s nálepkou-vratka,prosím,zda byste mohli zajistit pro příště tuto možnost vrácení zboží a ne přes Českou poštu,děkuji

výhodné ceny v akci a možnost vyzvednutí v Zásilkovně
    nevýhoda- nemožnost vrácení reklamovaného zboží či jeho výměny nebo vrácení přes Zásilkovnu

Reakce obchodu Blancheporte

Je nám líto, zatím tuto službu neposkytujeme. Blancheporte

• vyberu dle katalogu nebo na internetu a zboží dojde v pořádku do místa bydliště.

Jsem zákazníkem obchodu, objednávám, pokud se mi něco líbí. Objednávka je většinou vyřízena velice rychle.