týden po objednání a zaplacení a zboží nebylo odesláno!

• Dlouhá doba dodání zboží

• mají zboží, které jinde bylo vyprodané

Objednaný batoh přišel špinavý a to poměrně hodně (cca 15 x 7 cm). Prý si nevšimli při balení. Vzhledem k tomu, že byl zabalený v průhledném sáčku, tak je tomu těžko uvěřit.

Zboží objednáno před 9 dny stále nikde. Bez jakékoli omluvy či zdůvodnění. Na zákaznické lince mi v úterý řekli, že zboží do pátku určitě přijde. Z tohoto obchodu určitě už nikdy nic neobjednám.

• slibotechna - u zboží bylo "expedujeme do 24 hod" a skutek utek
    • nikdo nekomunikuje

• Nefunkční slevový kód mi obchod kompenzoval dárkovým předmětem
    • Nevyžádaná změna způsobu dopravy
    • Doručení až 6 dní po zaplacení
    • Hrazda se nepříjemně prohýbá i pod výrazně nižší vahou, než je deklarovaná nosnost 120 kg, se svými 110 kg bych se na ni bál pověsit.

Na webových stránkách byla fotografie lyží s vázáním, úplně dole v textu byla poznámka, že vázání není součástí, čehož jsem si nevšimla. Tak jsem zboží po domluvě s e-shopem vrátila v lhůtě 14dnů. A ani po 2 měsících nemám vyjádření obchodu ani vrácené peníze.

Sliby chyby po týdnu nedorazilo nic

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

bohužel nás dost omezily velikonoční svátky, kdy se objednávky potom nakoupily a expedice objednávek se proto o 2 dny posunula. Dívám se, že objednávku už máte doma.

Omlouváme se za zdržení

ŽijemeSportem.cz

Obchod inzeruje odeslání zboží týž pracovní den, když je produkt objednán do 12:00. Zboží jsem objednal v neděli. V úterý se dotazoval, co je s mojí objednávkou, ve středu jsem byl informován, že bude odeslána a ve čtvrtek byla dodána na výdejní místo. Tento obchod jsem si vybral, že sliboval doručení v úterý, zboží jsem potřeboval mít do středy. Chápu, že se jedná možná o malichernost, ale pokud firma nezvládá plnit sliby, tak by je neměla nabízet.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

objednal jste si více produktů a pouze u jednoho bylo napsáno, že odešleme ještě ten den. I tak jsme odeslali objednávku do druhého dne. Neslibujeme doručení do druhého dne (dopravce a ostatní vlivy doručení nedokážeme ovlivnit) a tohle jako solidní e-shop určitě slibovat ani nechceme.

ŽijemeSportem.cz

• Zboží se zobrazovalo v eshopu, ale nebylo k dispozici - zjistil jsem až po urgenci
    • Platil jsem předem, ale ani po 3 týdnech mi peníze nevrátili

Vážený zákazníku,

Vašich 99 Kč za objednávku jsme Vám již vrátili pod VS 112934. Zkontrolujte si prosím účet ještě jednou.

ŽijemeSportem.cz

• Spatne vyřízení reklamace- přišel mi vadný kus

Přišel mi vadný kus.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Vážený zákazníku, pokud balanční podložka na sezení nejde nafouknout nebo je s ní jiný problém, tak nám prosim napište na email [email protected] a pošleme Vám novou podložku.

ŽijemeSportem.cz

Dodáno nefunkční zboží, konkrétně pumpička na míče.
    Volejbalový míč OK.
    Při ceně pumpičky 130 Kč se nevyplatí vynaložené úsilí a čas k zaslání k reklamaci. Nicméně jednatel po telefonu ochotně komunikuje.
    Problém je ve výrobci napohled pěkného výrobku původem z Číny.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

pokud by jste měl zájem, tak bychom Vám poslali novou pumpičku zdarma. Potom by jste měl z nákupu určitě lepší dojem a dostali bychom třeba i kladnou recenzi. Pokud něco nefunguje, tak nemáme problém věci řešit.

ŽijemeSportem.cz

Objednala jsem zboží 27.12.21 a až po urgenci jsem se dozvěděla že měli dovolenou na stránkách nic takového při objednání nebylo.

• Zboží přišlo v rozdělané krabici, přestali komunikovat a řešit tento problém.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

abych upřesnil recenzi, tak paní se nelíbila rozlepená páska na krabici. Zboží je naprosto v pořádku, v krabici nic nechybí, krabice byla naprosto v pořádku. S paní jsme to komunikovali, ale nelíbila se ji rozlepená lepící páska na krabici. Nabídli jsme, že nám může zboží samozřejmě ve 14 denní lhůtě vrátit. I když někdy uděláme maximum, tak rozlepená páska na krabici nám může přinést negativní recenzi.

Abych ještě recenzi doplnil, tak paní měla zboží do druhého dne doma.

Jsme ŽijemeSportem.cz
    Již od roku 2009

• žádná
    • Obdržel jsem jiné zboží než jsem objednal

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

zákazník dostal omylem trošku jiný vzor boxerek. Nabídli jsme, že zboží bezplatně vyměníme na naše náklady, ale zákazník odmítl.

ŽijemeSportem.cz

• Ze tří položek jsou avizované pouze dvě. Třetí položka se vytratila. Zásilka zatím nedorazila.

Bylo napsáno, že je skladem 10 ks, tak jsem objednala a zaplatila objednávku. Na druhý den ráno telefon, že produkt skladem není a jestli chci vrátit peníze. To se stát může, ale vzhledem k ostatním recenzím by bylo třeba rychleji reagovat na stav skladu. K dnešku je to 7 pracovních dní od telefonátu a peníze zpět stále nemám. To je už opravdu dlouho a dávám tedy negativní recenzi.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

s našimi zákazníky komunikujeme. Pokud nastane situace, že se něco doprodá, tak ihned voláme. Peníze jsme Vám poslali včera zpět na účet, dnes je určitě budete mít.

• xxx
    • Nesolidnost

Objednávka potvrzena včetně zaslání pokynů k úhradě a následně během pár hodin obchodem zrušená. U mezitím provedené platby dosud čekáme na vrácení peněz !

Vážený pane,

objednal jste si 15 píšťalek, potom jste chtěl doobjednat dalších 5, které už nebyly skladem a za ty jsme Vám peníze vrátili. Nemyslím si, že tedy nejsme solidní, ale všechno jsme s Vámi vykomunikovali.

ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, hodnotím obchod takto,bohužel jsem zklamaná s dlouhou dodací lhůtou, již je to asi 10 dní a objednávka stále nedorazila, zboží mám bohužel zaplacené, jinak bych určitě objednávku stornovala.

• zboží bylo odesláno až po mé urgenci, za 6 dní po objednání