Zboží je na webu skladem, avšak skutečně skladem nebylo.
    Peníze za zrušeno obj. byly vráceny až cca za 3 týdny po urgenci.
    Opravdu špatná zkušenost

• Špatná komunikace
    • Dlouhá doba doručeni
    • Pouze převod na účet

Již bych zde neobjevil

Dobry den,

objednal jste si zbozi s dobou expedice za 5 dnu a nabizime i platbu na dobirku.

Zakaznicky servis
    ŽijemeSportem.cz

Píšou skladem ale následně zruší pro nedostupnost.
    Čekání na vrátku 14 dní, to mi přijde na dnešní dobu celkem dost (právo na to asi mají ale nač s tím otálet)

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

bohužel se nám doprodala poslední velikost sálovek. Byly Vám nabídnuty stejné modely v podobných barvách, ale ty jste odmítl. Peníze by byly vráceny dříve, ale řešili jsme s Vámi ty náhradní sálovky.

ŽijemeSportem.cz

• Objednávku zrušil obchod bez jakéhokoli zdůvodnění, jakékoli omluvy

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

u stolu na stolni tenis máme psáno pouze platba předem. Vy jste si objednal na dobírku až k Aši na druhou stranu republiky. Na telefon se nedalo dovolat. Stoly na stolní tenis určitě neposíláme bez předchozí komunikace se zákazníkem. Proto jsme objednávku zrušili.

• Nekorektní jednání.

Dle nastavení e-shopu jsem si vytvořil účet a uzavřel objednávku s převzetím a platbou na dobírku. Objednávka mi byla následně potvrzena. Za několik dnů mi zaslali strohý e-mail, kde mi bez vysvětlení napsali, že musím uhradit celých 14.914,- Kč dopředu a poté bude zboží odesláno. Pro nekorektní jednání jsem ztratil důvěru v e-shop ŽijemeSportem.cz.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobry den, u stolu na stolni tenis vyzadujeme platbu predem, protoze se nekolikrat stalo, ze si to zakaznik jednoduse rozmyslel a stul neprevzal. Nam potom vznikly zbytecne velke naklady na dopravu.

Zakaznicky servis

• nekomunikují
    • zboží nedodáno
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

zboží dosud nebylo doručeno

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

mezi svátky jsme měli zavřeno a žádné objednávky nebyly expedovány. Od pondělí máme otevřeno a objednávky budou expedovány, jak je psáno u produktů.

Žádná komunikace.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

mezi svátky jsme měli zavřeno, takže žádná komunikace neprobíhala. Od dnešního dne máme otevřeno a veškeré objednávky již vyřizujeme. U Vašeho zboží je doba expedice do 14 dnů, jak je psáno u produktu.

ŽijemeSportem.cz

• Zboží nepřišlo s garancí dodání do Vánoc. Obchod nekomunikuje i po předchozí zaplacení objednávky!

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

mezi svátky jsme měli zavřeno a žádná komunikace neprobíhala. Od dnešního dne máme otevřeno a veškeré objednávky již vyřizujeme.

U Vašeho zboží se doprodala velikost a pár hodin po Vaší objednávce jste byl informován na email.

ŽijemeSportem.cz

Zboží bylo uvedeno skladem ve chvíli, kdy jsem vytvořila objednávku. Objednávka mi byla potvrzena, že je v pořádku a tedy, že se zpracovává k odeslání a následně až další den mi bylo e-mailem oznámeno, že je zboží "momentálně" nedostupné, ať objednávku zruším nebo si vyberu jinou alternativu. Nelíbí se mi, že obchod potvrdí objednávku a věc nemá skladem.

• Neznalost o stavu skladu a objednávky. Neinformování zákazníka.

Když 8 dnů po objednání a zaplacení zboží nebyla žádná odezva (mimo zaslání tohoto mailu o hodnocení obchodu), tak jsem provedl telefonický dotaz. Bylo mě sděleno, že zboží není skladem, ale že mě pošlou jiné podobné. Zboží poslali, podobné, ale bohužel jiné velikosti.

• Od přijetí objednávky obchod nekomunikuje

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

objednal jste si zboží s delší dodací lhůtou, která já uvedena u zboží. Takže máte přehled, kdy bude odeslána a není důvod Vám tedy posílat další informace, když je znáte.

ŽijemeSportem.cz

• Dodací lhůta - objednáno a zaplaceno 21.11.22 dopoledne, je 28.11.22 a zboží ani nebylo předáno dopravci (na stránce sledování objednávky je poslední záznam z 21.11., že platba byla přijata). Uvádějí sice dodací lhůtu do 5-ti pracovních dnů, ale u zboží na skladě jsem očekával odeslání v kratším termínu.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

u produktu máme napsanou dobu expedice 5 pracovních dní a to sedí. Zboží bylo dnes odesláno. Proto informujeme zákazníka o délce dodací lhůty, aby nebyl překvapen, že zboží nedostane druhý den.

• Nesolventní

Po týdnu čekání na zpětnou vazbu co je s objednávkou jsem to nevydržel a do obchodu zavolal. Po té, co jsem se po celém dni neustálého volání konečně odvolal, mi bylo arogantním tónem uděleno, že na zboží museli čekat (přitom na e-shopu bylo zboží skladem). Ani se nikdo nezeptal jestli zboží ještě chci a zavěsil.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

díval jsem se na protokol hovorů a volal jste nám v sobotu v 16:56. To se nedivte, že Vám telefon nikdo nebere, když máme zavřeno. S kolegou jsem telefonování s Vámi řešil a mluvil s Vámi úplně v pohodě a řekl Vám, že už objednávku odesíláme.

Našich zákazníků si vážíme a se všemi jednáme slušně.

• Otřesné

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

obdržel jste od nás 4 kusy zboží a do 3 dnů jste nám zboží vrátil s roztrženými obaly a šipkami rozházenými v krabici.

ŽijemeSportem.cz

• Zboží nedorazilo, přišel pouze e-mail, ženské zboží odesláno. Telefonicky jsem se dozvěděla, ze mi byl poslán e-mail, ze zboží není na skladě. Žádný takový e-mail jsem však nedostala. Peníze zatim nedorazily!!!

• Přehledné , výhodné ceny.
    • Obchod nekomunikuje, až po zaslání dotazu .

Na zboží jsem čekala 8 dni, po 8 dnech bylo odesláno do dopravy.
    Po dotazu po 6 dnech od platby, kde je mě zboží bylo přislíbeno, že jej budu do 2 dnů mít. Do 2 dnů bylo odevzdáno do přepravy, takže zase čekám .

• Zboží odesláno na moji adresu 16 dní od objednání

• otřesně řešený způsob placení
    • nepřehledný web

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

zákazník zaplatil objednávku po 6 dnech od objednávky a do recenze vyplnil, že není spokojen s dodací lhůtou. Spacák jsme měli nachystaný 6 dnů a čekalo se pouze na platbu.

- způsob placení snad jednodušeji nejde. Zvolíte si dobírku, převod nebo platbu kartou. Objednávku jste zaplatil až po 6 dnech a našim systémem to nebude.

- eshop snad přehledněji udělat nejde, vše roztřízeno pěkně do kategorií. Pěkné zobrazené na počítači i mobilu