Přestože měli údajně zboží skladem téměř 1000 ks a u produktu bylo napsáno expedice do 3 dnů, zboží dorazilo po 14 dnech. Po týdnu (úterý) jsem dodávku urgoval a bylo mi přislíbeno dodání do pátku. V pátek mi bylo doručena zpráva o odeslání, ale žádné avízo od dopravce nepřišlo ani v pondělí. V úterý jsem opět urgoval, výmluva, že se jim balíček vrátil a že to pošlou jiným dopravcem. Balíček po 14 dnech konečně dorazil, na krabici po nějaké samolepce od jiného dopravce samozřejmě ani památka.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

omlouvám se za komplikace. Vytvořil jste si objednávku, kdy jsme měli v e-shopu týden celofiremní dovolenou a tím se objednávka protáhla.

Tomáš z ŽijemeSportem.cz

• Zboží objednávali 3.3.2024 na internetu a nic se nedělo 7.3.2024 volání na e-shop pak se začalo něco dít.Prodejce slíbil že zboží ihned dá dopravci a pátek 8.3.2024 ho bude u mně ale slíbí chyby.
    • Ten e-shop je nejpomalejší obchod na světě nedoporučuji
    • Zboží co si objednáte musíte i telefonicky shánět

• Mám pocit že jste podvodníci !

Alespoň kdyby jste napsali proč zboží nedorazilo !

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

psali jsme Vám e-mail, že se kolečka za 296 Kč doprodala. Zkontrolujte si prosím Váš e-mail.

ŽijemeSportem.cz

• Tyden se nic nedelo,ale ani odpoved na dotaz.

• Zkušenosti naprosto fatální!!! Ještě jsem se s tímto nesetkal. Zboží mi dorazilo nefunkční, na vlastní náklady jsem musel zboží vrátit, nikdo se mi 14 dní neozval. Když jsem to už nevydržel a zavolal, prý se to řeší jako reklamace!!! Reklamace s 30denní lhůtou??? Takže zboží jsem nepoužil, po rozbalení nefunkční a čekám. Tento obchod nedoporučuji. Nikdy více, stačilo. Zkušenost za 800 Kč.

Co k tomuto dodat??? Chtěl jsem toto zboží a mám ho..o!!! Kdo další bude na řadě???

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

vše je již vyřešeno a bude Vám posláno nové zboží. Zboží jste nám poslal s tím, že nefunguje i s popisem závady, tak se automaticky řešilo jako reklamace.

ŽijemeSportem.cz

Zboží ani po týdnu nikde.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Vaše objednávka byla odeslaná ve čtvrtek přesně podle informace u produktů. V pondělí Vám bude určitě doručena.

Tomáš ze zákaznického servisu

• Jediná výhoda byla příznivá cena

Objednávka byla potvrzena, zboží mělo být do 3 dnů, od té doby celý týden obchod nekomunikuje a nic odesláno nebylo.

Dobrý den Aleši,

u zboží, co jste objednal píšeme expedice do 3 dnů a ne dodání do 3 dnů. Objednávku odesíláme a jako omluvu a pro zachování dobrých vztahů Vám přibalíme k objednávce dárek zdarma.

Tomáš z ŽijemeSportem.cz

Zapnu přístroj a pouze necelych 30 vteřin hřeje teple a pak uz fouka pouze studeny vzduch!!! Nespokojenost a vyhozeny penize. Ori rozbalování jsem si vsimla ze pristroj dost smrdel a byl zapnuty. !!!! Zklamaní

Dobrý den Dagmar,

mrzí nás špatné zkušenosti s produktem. Můžete nám ho samozřejmě vrátit a vrátíme Vám peníze. Žádný e-mail nebo zpráva nám od Vás bohužel zatím nepřišla. Náš zákaznický servis je Vám k dispozici.

Tomáš z ŽijemeSportem.cz

Moji zkušenost zkazil fakt, že obchod nebyl otevřen v dobu, kdy měl být. Ztratil jsem zhruba hodinu a půl času a najel před 40 km.

Děkujeme za recenzi Dane,

v ten den bohužel kolega uvízl v zácpách na nestihla se otevřít prodejna včas. Omlouvám se za komplikace a dívám se, že se podařilo zásilku i tak předat.

• Nikdo nereaguje
    • Termín odeslání je výmysl
    • Tihle naivní blázni si myslí že budete čekat 7+ dní v dnešní době.
    • Majitel je cvok co si myslí že si může vybírat zákazníky
    • Nikdy neplaťte nic předem
    • Reklamace musí být opravdu žůžo s takovou komunikací.
    • Snadno dohledat lživé odpovědi že je vše odesláno.

Je to snadný, pokud chcete ztrácet čas, tak šup sem. Doby doručení jsou tak dlouhé, že si vše raději nakupte třeba z bangood co má sklady v evropě a máte to doma dřív i za lepší peníze.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

objednávku jsme tomuto člověku zrušili, protože od prvního dne s námi jednal vulgárně. Posílal nám výhružné sms a e-maily. Jeho dotazy nedávaly smysl. S takovými lidmi nemá smysl jednat. Dokonce tento člověk psal nějaké bludy, že je nějaká návnada nebo co :D

Těšíme se na další normální a slušné zákazníky :-)

• Klamavá informace

Expedice do 3 dnů, nevěřte tomu. Je to 9 dní (5 pracovních) a stále se nic neděje, objednávka je ve stejném stavu od přijetí. Žádná omluva za zdržení, prostě nic. Může se to stát, ale měli dát vědět že se objednávka zpozdí. To vědět, tak zboží zakoupím jinde.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobry den, u produktu co jste objednal byla doba expedice 7 dni. Vase objednavka jiz byla odeslana v uvedene expedici.

ZijemeSportem.cz

• Už je to vice než týden a zboží sem ještě nedostal.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

u zboží co jste si objednal je napsaná doba expedice 7 prac. dnů. Dnes objednávku odesíláme.

Hezký den

• Neobvykle dlouhé dodací lhůty

22.05.2023 jsem objednal, zaplatil online a stejný den obchod potvrdil zaplacení. Po týdnu (29.05) ještě stále netuším, kdy a jestli vůbec objednané zboží obdržím.

Žádná komunikace, obchod nereaguje na maily. Nedoporučuji.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

omlouvám se za zdržení. Zítra budeme Vaší objednávku expedovat a v úterý je u Vás.

Hezký den

• Nefunkční proces vrácení zboží

Nákup, objednávka i doručení proběhlo v pořadku. U zboží mi neseděla velikost, takže jsem celou objednávku vracel. Po dvou měsících a dvou urgencích mi dosud nevratili peníze.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

vše jsme včera dořešili a peníze vrátili. Jak jsme řešili, tak bylo špatně napsáno číslo účtu a banka nám nedovolovala peníze odeslat.

ŽijemeSportem.cz

• nepíšete do emailu jestli obejednavka je na ceste.
    • Už předem posilate jestli jsem spokojena s obchodem a to zboží ješte nedorazilo.
  • Poslali mi strakaté lehátko místo modrého.
    Co dodat...

• týden po objednání nepřišlo zboží které má být skladem, ani nepřišla zpráva o stavu objednávky

Dobry den,

objednal jste si zbozi s delsi dodaci lhutou. Je to u nej napsano.

ŽijemeSportem.cz

Dobrý deň . Já čekám na objednávku do teď a vůbec mý se né ozvaly .

Dobry den,

objednal jste si zbozi s delsi dodaci lhutou. Je to u nej napsano.

ŽijemeSportem.cz

Zboží je na webu skladem, avšak skutečně skladem nebylo.
    Peníze za zrušeno obj. byly vráceny až cca za 3 týdny po urgenci.
    Opravdu špatná zkušenost