• nákup z pohodlí domova (3)
  • nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 týdny

• Poslali namísto modrozeleného spacáku černý, jako rakev, pochybuji, že šlo o mýlku, tyhle černé vůbec nemají v nabídce

Nedoporučuji.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, jedná se o nové modely tohoto výrobce. Bohužel jsem si nevšimli barevného rozdílu, protože jsou baleny v černém obale. Jedná se o černé spacáky s bílým pruhem a jako rakev teda nevypadají :-) vyřešili bychom s Vámi výměnu, to je to nejmenší, ale napsal jste nám, že to nechcete řešit :-)

Hezký den

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 3 týdny

Rychlé dodání. Nevýhodou bylo zabalení zboží pouze do průhledné folie, takže byl vidět obrázek na krabici. Bohužel balíček přebíral můj tatínek a doklaplo mu, co dostane k narozeninám :)

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 3 týdny

• rychlé a vstřícné jednání

• Halovky jsem vrátil malé čekal jsem na peníze 4 tydny
  • nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 4 měsíci

• nákup z pohodlí domova
    • velmi výhodná cena
    • rychlé doručení
  • nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

Rychle naskladněné objednané zboží...

• rychlost expedice
  • nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

• Obchod nepotvrdi platbu.
    • Nekomunikuje. Nesdeli termín dodání

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, nerozumím Vaší negativní recenzi, i když na to koukám sebevíc. Platbu jste provedl ihned kartou a potvrzení platby vidím. Napište nám na info@zijemesportem.cz, abychom zapracovali na případném problému.

- objednávku jste provedl v pondělí 14.1. 2019 v čase 22:19:58
    - objednávku jste si osobně vyzvedl ve středu na našem výdejním místě 16.1. 2019 v čase 13:40:26

Hezký den

výhoda: jednoznačně cena, bezkonkurenční

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

- bezproblémová, rychlá a vstřícná komunikace

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

Dobrý den, objednávka byla rychle vyřízena, ale přesto, že dodací adresa a pošta byla do Děčína , zásilku jsem měla k vyzvednutí na poště Plzeň 1.
    To bylo trochu komplikované, ale vyřešila jsem to s kolegou, který byl zrovna v Plzni a zásilku mě vyzvedl.

• dodáno jiné zboží
    • na reklamaci/emaily nikdo nereaguje

Objednala jsem dvě švihadla, které si vybraly děti. Švihadla byla skladem. Došly jiné švihadla bez upozornění, že zboží nemají a zasílají jiné. Na mou reklamaci a dotaz, proč bylo zasláno jiné zboží do této chvíle nikdo nereagoval.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

Vybaveno rychle, obratem, v pořádku.

Zboží za výhodné ceny.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

• Rychla odezva i dodání.

Velmi rychlé dodání

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

• Bez jakekoli reakce i po upomenuti
    • Prislo pouze potvrzeni objenavky, nic vic.
  • nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

Vše v pořádku. Snažili se o doručení do Vánoc. Na výdejním místě byla fronta, ale to není chyba obchodu.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

• Špatná komunikace obchodu, dlouho nebylo možné zjistit zda vůbec evidují objednavku

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, objednávku jsme evidovali a dívám se, že vám přišel také potvrzující email. Objednávka byla vyřízena také i v předvánočním shonu rychle. Stavy objednávek lze sledovat na adrese https://www.zijemesportem.cz/content/117-sledovani-objednavky