• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 týdny

vstricnost.problemy s cp.nejsou schopni dovezt.predano ppl.vyborny.zbozi budu montovat v sobotu.tak uvidim.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 týdny

Nebylo upozornění, že k houpačce pro děti je potřeba ještě dokoupit úchyty k montáži :-(

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 týdny

Email s požadavkem na hodnocení obchodu, který neproběhl, mne pobavil. Dosud jsem neobdržela žádnou zprávu potvrzující mou objednávku nebo dokonce její vyřízení.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

došlo k nedorozumění se zákazníkem, kdy mu od nás nepřišel mail s platebními údaji (hotmail.com). Paní objednávku tedy nezaplatila a mi je neodeslali. Napsala nám za toto nedorozumění negativní recenzi. Nyní jsme spolu mluvili po telefonu a platební údaje jsem ji poslal jinou formou.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 týdny

• Zboží do týdne u zákazníka
    • Koloběžka měla rozcentrované přední kolo v obou rovinách a utrženou jednu příchytku blatníku.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Aktuálně máme obrovský nárůst objednávek a extrémní zájem o naše zboží. Naše expedice jede na 120%. Nicméně i tak se nám daří odeslat a doručit 93% objednávek do 2 prac. dnů.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 týdny

Zbozi objednano i zaplaceno 4.5. , zbozi doruceno 14.5.( zbozi skladem). Po 6 dnech od objednani pisi, ze mi jeste nic neprislo, v jakem stavu je ma objednavka a odpoved jsem dostala- dnes budeme odesilat ( 10.5. ). Pak nam volala doprava v patek 11.5., ze jich chybi jeden balik ( zbozi se skladalo ze dvou baliku ), takze nam to dopravi az v pondeli, az budou mit oba dva baliky. Nakonec jsme se dockali a zbozi obdrzeli 14.5.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 týdny

Vybral jsem si Vás jako dodavatele na podkladě toho, že jste inzerovali expedici do 24 hodin. Zboží jsem objednal 3. 5. a byl vyzván k odběru 14. 5. 2018. Jinak výrobek hodnotím jako polotovar. Zavrtávací spirála absolutně
    nefunkční. To jen pro vaši informaci protože vy jste to nevyráběli.

Spokojenost

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 3 týdny

• rozumné ceny
    • široký výběr
    • levná možnost dopravy
  • nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 4 týdny

• prolhaná zákaznická podpora - jistý Tomáš Korček
    • dlouhá dodací doba

Nějaký Tomáš Korček mi vehementně sliboval na mou stížnost, že tu věc co jsem si objednal a co měli na skladě mi pošlou hned do dvou dnů (psal jsem, že to spěchá). Uplynul další týden a stále nic - naprostá ignorance a pohrdání zákazníkem. Evidentně si myslí, že může na zákazníky takto s*** a vše mu projde. Ruším objednávku a nikdy více tento eshop.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, zákazníkovi byla objednávka již dávno odeslaná a stále si ji nevyzvedl na výdejním místě. Podle toho, jak se k nám paní chovala v emailech, tak ve stejném sprostém tempu napsala recenzi. Přitom si stačí přečíst email, že již byla objednávka odeslaná.¨

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 4 týdny

Od 25.4. čekám na doručení.....(12dní)

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, omlouváme se, chyba je na naší straně a Vaši objednávku dnes odesíláme. Děkuji za pochopení

• dobrá cena,ryclá dodávka

• Cena.
  • nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

Rychlé doručení na uloženku, správný popis produktu, dobrá cena. Doporučuji.

• Žádná komunikace

Zatím nic nedorazilo. Obchod se ani sám neozve a nevysvětlí důvod.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

Byl to jediný český e-shop, na kterém jsem zboží objevila.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

• Zboží, které je v e-shopu jasně označeno SKLADEM bych předpokládal, že obchod vyexpeduje okamžitě v den objednání, ale ještě bych vzal do 2 pracovních dní. Odeslat zboží téměř po týdnu od chvíle kdy má obchod peníze na účtu není v pořádku.
    • Trampolína včetně obalu byla polita nějakou hnědou barvou a pokud by zásilka nebyla tak komplikovaná na přepravu...vrátil bych ji

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, omlouvám se za zdržení, ale o naše trampolíny je aktuálně tak obrovský zájem, že je bohužel nestíháme expedovat ihned. Pokud Vám přišla bedna polita nějakou barvou, tak se muselo stát během přepravy. Od nás se něco takového nemůže stát. Tak věříme, že obal trampolínu ochránil. Pokud bychom Vám mohli zdržení nějak vynahradit, tak nám prosím napište a něco vymyslíme.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

• zboží přišlo rychle a pěkně zabalené

Ok

Naprosto v pořádku.