• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 týdny

Obchod nevím jaký je anebo výdejní misto je i obchodem tak je maličké ale dobrý !!

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

Je hrozně těžké sehnat v půlce léta plavací kruh pro děti. Takže jediný důvod proč jsem využila internetový obchod je ten, že se zboží nedalo sehnat v kamenném obchodě.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, takže nás nedoporučujete proto, že jste byla nucena využít internetový obchod? :-))))

Dívám se, že aspoň objednávku jsme poslali hned na druhý den, tak snad aspoň tím jsme Vám udělali radost.
    Objednávku dnes odesíláme 2018-08-13 08:02:06
    Potvrzení přijetí objednávky 2018-08-12 18:17:21

95% položek posíláme ihned

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

• Zbozi prislo rychle a vse naprosto bez problemu a v poradku

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

• objednám z domova a zboží mi přivezou .
  • nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

Velmi dobrá komunikace a rychlost dodání

rychlý a spolehlivý obchod

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 1 měsícem

• Velmi rychlé dodání, spokojenost.

Jsem s obchodem velmi spokojena, zboží jsem objednala v neděli večer a v úterý v poledne mi bylo v pořádku doručeno. Oceňuji rychlé vyřízení objednávky. Obchod doporučuji.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

Rychlá domluva i dodávka vlastním řidičem, plná spokojenost

Můj přítel kupoval přes tento obchod brusle, jenže mu byly malé a na skladě větší nebyly. Z tohoto důvodu byla záležitost řešena odstoupením od smlouvy a produkt byl odeslán zpět. Po určité době , kdy peníze nebyly vráceny zpět, jsem obchod kontaktoval a bylo mi řečeno, že peníze odešlou ,avšak ponížené o čásku (30%) poněvadž zboží nebylo vrácené v původním obalu (toto se mi zdá poněkud zvláštní a zavádějící). Do dnešního dne nepřišla ani tato ponížená částka a přitom odstoupení od smlouvy běželo od 8.června 2018. Pokud by se někdo z odpovědných chtěl chytit za rypák, tak číslo objednávky je 78470. Nabyl jsem dojmu, že žijeme sportem je stejné jako žijeme bez peněz.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, máte pravdu a omlouváme se. Peníze za brusle ještě nebyly omylem vráceny. Bohužel došlo k lidské chybě, která již byla napravena a peníze jsou na cestě k Vám a zítra budou u Vás. Od zítřka už zase můžete věřit tomu, že žijeme sportem je jako žijeme s penězi, protože za takové peníze kvalitní sportovní potřeby jinde nekoupíte :-)

Ještě jednou se omlouvám

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

• Objednávka byla provedena v sobotu. Zboží bylo doručeno a ve středu.

Obchod OK

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

• Toto byl můj první nákup,jinak spokojennost,matrace pohodlná.

• Přehledný obchod, rychle dodáno
  • nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

Dávám pouze 3,5* za dodací lhůtu a kominukaci. Zboží psáno skladem, ale výzva k vyzvednutí až po 5 dnech. Na předchozí dotaz žádná odezva.

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

Nekomunikují, neberou telefon, nereagují na maily. Moje objednávka nebyla asi nějak objemná, ale záleželo na objednaném zboží...

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

e-mail jste nám napsala ve čtvrtek odpoledne a volala v pátek, kdy máme zavřeno. Je třeba nám volat v pracovní době, aby jste se dovolala. Ohledně Vaší objednávky jsme Vám psali email, že máme pouze 2 kusy místo 3, ale byl bez odpovědi.

Hezký den

Spokojenost

• Na hovno obchod
  • nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

Nemohu hodnotit podle jedné nepovedené koupě, zaměstnanci s námi jednali dobře, ale ještě jak dopadne výměna zboží.Každopádně se naše užívání bazénku v těchto vedrech dost zpozdí.Doporučovala bych zaměstnancům provést kontrolu zboží před odesláním, předešlo by se zbytečným komplikacím z obou stran.

Reakce obchodu ŽijemeSportem.cz

Dobrý den, dnes se posílá paní nová vana bazénu. Problém jsme aktivně řešili telefonicky a i tak vyfasujeme negativní recenzi :-) za nás nás aspoň potěší expedice do druhého pracovního dne a vyřešení problému :-)

• nakoupil v obchodě ŽijemeSportem.cz před 2 měsíci

Slušný obchod,akorát by výdejní místo mohlo být alespoň jeden den otevřeno déle. Do 15hod.je pro mně, když jsem každý den v práci do 16hod.nedostupné.