Obchod je super, zboží dorazilo v pořádku, spokojenost a doporučuji.. :)

• Vše v pořádku doručeno ..spokojenost!

• obtížně sháním nadměrné velikosti, tady jsem uspěla

Kvalita zaslaných oděvů je výborná.
    Komunikace skvělá.

• Subdodavatel objednávající u výrobců a negarantuje ani termíny dodání.. zásilka byla zpožděna a informace o zpoždění dorazila v den, kdy zboží mělo byt doručené.. bohužel bez nového termínu doručení.. za mě neblahá zkušenost bohužel.. 10 dni na dodání zboží je už v základu dost dlouhá doba v dnešní době si myslím.. i tak nedodržena..

Díky za hodnocení!

Abychom mohli zaručit férové ceny, většinu zboží nedržíme skladem u nás, ale objednáváme od našeho dodavatele. Tak někdy může dojít ke komplikacím a zdržení, které nemůžeme ovlivnit. To se stalo i v tomhle případě a moc nás to mrzí!

Snažíme se i přes velké množství zákazníků a objednávek všechny o zpoždění informovat. Děláme tak postupně, jak zjišťujeme informace od našeho dodavatele. Ne vždy je máme k dispozici předem. Na mailu by měl být i jako omluva slevový kód na případný další nákup.

Podle stavu objednávky byl balíček odeslaný. Doufám, že i přes zdržení a komplikace bude s obsahem zásilky spokojenost!

Za komplikace se moc omlouváme!

Přeji krásný den,

• Kvalitni obleceni

Jste top

• Je to nespolehlivý obchod.
    • Oblečení je předražené

Díky za hodnocení!

U produktů, které nabízíme na našem webu, máme nastavené ceny přímo po domluvě s výrobcem. Dle mého názoru jsou ceny férové, jelikož se jedná o kvalitní značkové zboží. Objednaný produkt jste navíc koupil ve slevě, tedy za zlomek ceny, než se běžně prodává. Pokud jakýmkoli způsobem nevyhovuje, není problém jej vrátit.

Jelikož jste ze stejného města jako my, nabídli jsme možnost vyzvednutí na našem skladě, abyste zbytečně neplatil dopravu. Je to krok směrem k našemu zákazníkovi, abychom mu co nejvíce vyšli vstříc. Tím, že nám odpověd dorazila později, nebylo možno vyexpedovat balík hned, tak se to o den opozdilo.

Díky za pochopení!

Přeji pěkný den,
    Zákaznický servis WOODMINT

První nákup a spokojenost.

• Super výber,štýlových a kvalitných vecí
    • -

Odporúčam

• aspoň se omluvili za zpoždění
    • dva týdny čekám za objednávku

Reakce obchodu WOODMINT

Zdravím, vidím v systému, že zboží již dorazilo, tak snad je vše v pořádku a stálo za to na produkty čekat :-)

Přeji pěkný den.
    Petr - WOODMINT

• Džíny DNGRS jsem po vyzkoušení hodil do pračky a ihned po vyprání ztratily barvu a udělali se tam nějaký fleky na nohavici. A práva nohavice je kratší.

Reakce obchodu WOODMINT

Zdravím Lukáši, mrzí mě, že produkt není v pořádku. Určitě není problém zboží poslat zpět k nám, pokud s ním kvalitativně není cokoliv v pořádku. Rádi reklamaci vyřešíme.

Přeji pěkný den.
    Petr - WOODMINT

Nakupovala jsem poprvé, komunikace byla v pořádku, zboží bylo kvalitně zabalené a v pořádku doručené. Zakoupené šaty jsou krásné ale bohužel mi byly malé, musela jsem je vrátit a věřím , že bude vše v pořádku vyřízené.
    Určitě zde budu nakupovat i příště.

• Poměrně široká nabídka a slušné ceny.

Poměrně široká nabídka, slušné ceny a odborně zdatný personál.

• ++++++

• ceny
    • delší dodací lhůta
    • barvy legín neodpovídají fotkám na e-shopu

Koupila jsem si legíny. Na obrázku byly šedo světle růžové, nebo do oranžova.. Ale přišlly mi legíny, které jsou černé a sytě oranžové. Kombinaci těchto barev fakt nemusím, takže jsem z nich docela zklamaná. Mám radost, že jsou dosatečně dlouhé, ale ta barva se mi prostě nelíbí. Navíc byla dodací lhůta původně týden, nakonec to trvalo o týden déle, aniž by se někdo ozval. Takže celkový dojem fakt nic moc.

Díky za hodnocení!

Pokud zboží jakkoliv neodpovídá fotografii, poprosím se nám ozvat - telefonicky nebo emailem. Fotky máme přímo od dodavatele, takže pokud nějak nesedí, rádi je upravíme, aby odpovídaly, a zboží samozřejmě vyměníme nebo vrátíme peníze. :) Věřím, že se nám podaří dopracovat ke vzájemné spokojenosti.

Díky moc za spolupráci!

Přeji krásný den,

výhoda - větší i prodloužené velikosti....muž měří 195cm

Nejvíc mě dojalo, když mi přišel tento odkaz na hodnocení obchodu, který vlastně neproběhl:-)

Reakce obchodu WOODMINT

Zdravím Petře, dnes byla objednávka se zpožděním, za které se omlouváme, odeslána. Dotazník odchází automaticky za základě uzavřených objednávek. Přeji pěkný den, Petr

• Vše ok

• tohle byl můj druhý nákup u Woodmint a jsem naprosto spokojená, díky

Zboží odesláno po 10 dnech, stále čekám

Reakce obchodu WOODMINT

Zdravím, vidím, že zásilka v pořádku dorazila. Snad je s produkty vše v pořádku. Přeji pěkný den, Petr - WOODMINT