• Nedodání

• SCAM
    • Nedoporucuju! Jsou to podvodnici.

Eshop mi nezaslal zbozi. Na muj dotaz napsali, ze je zbozi vyprodane (po zaplaceni). Penize mi nevratili a snazim se je ziskat jiz 3. mesic...

• Úplně neodpovídá obrázku
    • Špatná komunikace
    • Dosud nevrátili peníze za vrácené zboží

• Zboží jsem vracela, ale stále čekám na peníze, obchod nekomunikuje a telefon nefunguje.

Kedysi to bol super obchod a kupila som si tam paradne teplaky. Teraz som si objednala podobne, ale zial, tovar je zaplateny a teplaky nikde. Prvykrat som ich objednala niekedy koncom oktobra, ale objednavku mi zrusil sam obchod s tym, ze akurat menili majitela a mali nejaky problem so systemom. Peniaze mi v pohode vratili aj s nejakym zlavovym kodom. Tak si vravim okej, dam im este sancu a o viac nez mesiac som to skusila zas, znova zaplatila teplaky, to bolo 13.12. s tym, ze mali dorazit 28.12., ale zatial nic. Email maju podla vsetkeho zruseny a telefon nedvihaju. Tak som zvedava :)

• jediná výhoda je že jsem zboží vůbec obdržela podle ostatních recenzí
    • prosím kdo jste přišli o peníze běžte podat TO na polici ať jim to neprojde, akorát budou o peníze přicházet další a další
    • nekomunikují
    • telefon vypnutý, email neexistuje
    • dodali chybnou velikost
    • jejich ič a název společnosti nesouhlasí v Aresu - podáno na ČOI
    • neobdržena jakákoliv faktura ani v balíku ani emailem

Do obchodu jsem napsala ihned po obdržení špatné velikosti zboží. Asi po týdnu a dalších dvou emailech mi konečně odepsali kam zboží zaslat a poslat vyfocený podací lístek, že mi poštovné proplatí. Po měsíci se mi vrací zásilka zpět jako nevyzvednutá. Po přečtení recenzí již nebudu zasílat zpět. Nechápu proč tedy vůbec reagovali, akorát jsem přišla o další peníze.

• Po deseti dnech po objednání mi teprve napsali že zboží je vyprodáno

Zboží neposlaly, a ani potom peníze, na telefonu jsou nedostupný rozhodně nedoporučuji, je to podvodný obchod!!!!

Doručení zboží neproběhlo vůbec. Žádná komunikace obchodu tel neexistuje nelze spojit. Na email k mé objednávce včetně FB, Instagramu bez reakce. Naprostá nespolehlivost. Dodání mělo být 15.12.2021 a zboží nikde. Vzhledem že to není první objednávka před Vánoci předali jsme na ČOI k prověření a přidali k mnoha dalším lidem. Určitě neobjednávat a platit dopředu.

Hrozně moc lidí má problémy s tímto obchodem. Vzali si moje peníze, VELKÉ PENÍZE a objednávku nejspíš nikdy neuvidím.

• Zboží v předpokládaný termín nedorazilo, telefonní číslo nefunkční

• Komunikace veškerá žádná

Chce to trochu více slušnosti.

• 9.11. jsem objednala a zaslala kc 1599 . Přišlo mi přijeti objednávky. Další e-mail mi oznamoval že Kc nepřišly. Zaslala jsem potvrzení banky o převodu kc Toto jsem jim zaslala ale žádná odpověď telefon nefunkční zboží mělo přijít 25.11 ale zatím nic. Rozhodla jsem se upozornit na tento zlodějsky obchod Čoi. Tento obchod nedoporučuji jsou to podvodníci

9.11 jsem objednala a ihned zaplatila kartou částku 1599,-kc. Ihned mi přišlo potvrzení objednávky. Následoval další e-mail s tím že kc nedostali. Poslala jsem potvrzení o zaplacení ale žádné odpovědi se nedočkala. Zaslala jsem další emaily ale nic. Volání je zbytečně stále hlásí nedostupný telefon. Je smutné že taková podvodny shop ještě může provozovat služby . Pošlu stížnost na ČOI aby zabránili dalším podvodům.

• KOMUNIKACE ZADNA

Zbozi bohuzel mala velikost-to neni chyba obchodu - ihned jsem poslal zpet- CHYBA je, ze absolutne nekomunikuji a clovek pak nevi co teda se s jeho zbozim deje.. absolutni ignorace emailu,telefonu - nedoporucuji!

• Zboží, deklarované skladem, skladem není

Pozor, skutečně velký pozor. Než začnete nakupovat, zavolejte si na číslo zákaznické linky, patrně bude nedostupné. Když si objednáte zboží, musíte ho hned zaplatit, dobírka není možná. Zaplacením zboží dostanete automaticky generovaný mail o tom, že právě vaše položka není na skladě. tímto komunikace končí, a na každý další mail dostanete automaticky vygenerovaný mail, že vám odpoví, jakmile jim to čas dovolí. Telefon samozřejmě nedostupný. Ale jinak vaši položku nabízejí dál. Takže ve výsledku nemáte ani zboží, ani peníze.

Co říct,přišel mi jen jeden šátek,ten americký ne.Poprvé jsem nespokojena,a už si nic od vás neobjednám.Myslím si,že jsem si toho objednala už dost a teď tohle....jsem z toho smutná.

• Žadný nejsou. Podvodnej obchod
    • Všechno
    • Podvod
    • Držej lidem peníze
    • Dal jsem podnět na ČOI

Nejhorší obchod. Vyhněte se mu obloukem. Telefon vypnutý. Na maily začali reagovat po 6 dnech. Dodaní zboží 18.11.

Dnes, že bude dodáno v tomto týdnu a poté, že nic nebude. Peníze mi prý pošlou ale co jsem viděl na FB tak tomu nevěřím. Chci kontaktovat právníka a podat trestní oznámení. OBLOUKEM SE TOMUHLE PODVODU VYHNĚTE

• nejhorší e-shop v ČR
    • nekomunikují
    • Podvodné jednání?
    • Vypnutý telefon
    • Na maily nereagují
    • Vyhněte se obloukem tomuto eshopu.

Právě jsem dal podnět k přezkoumání na Českou obchodní inspekci.
    Objednal jsem si boty s předpokládaným dodáním 18.11.
    Objednávku jsem zaplatil kartou.

Asi 20 krát jsem tam volal. Telefon je vypnutý.
    Na maily nereagují. Na instragramu nereagují. Nereagují na messengeru a na Facebooku.

Musím, se přiznat, že tohle jsem ještě nezažil.

• Objednala jsem to, a nikdo se od té doby neozval, tak nevím! Elena Janošíková

• Předchozí nákupy byly v pořádku, ale tentokrát po zaplacení zboží obchod přestal komunikovat a zboží vůbec nedorazilo

Předchozí nákupy byly vždy v pořádku, dodací lhůta byla krátká, zboží kvalitní, ale tentokrát po zaplacení zboží obchod přestal komunikovat a zboží vůbec nedorazilo. Na tel.č. uvedené v mailu se nelze dovolat a na mail obchod nereagoval, nerozumím tomu.