Zboží jsem objednala 29.10 a ZAPLATILA!!!!! Doteď mi nepřišla z obchodu ani čárka co se týká doručení. Nejspíš je takový problém poslat jedno tričko.

• Nízké ceny
    • Nejdříve komunikují, v případě problému již ne
    • Nepřijatelná doba dodání zboží (pokud ho vůbec dodají)

Objednávku jsem provedl 19. 10. 2021, dnes je 17. 11. 2021 a zboží jsem stále neobdržel. Několikrát došlo ke změně data dodání. Jako omluvu jsem dostal kupón na Kč 100,--, což je sice hezké, ale primární pro mě bylo to, abych obdržel původní zásilku. Když se stále nic nedělo, kontaktoval jsem obchod s tím, zda jsou schopni objednávku doručit s dodatkem, že v opačném případě požádám o storno objednávky. Na tento e-mail už jsem nedostal odpověď. Znovu jsem kontaktoval obchod skrze e-mailovou poštu s žádostí o storno, opět bez reakce. Bohužel jsem objednávku zaplatil předem a jestliže mi obchod nevrátí uhrazenou částku (po téměř měsíci oddalování dodání objednávky), budu nucen kontaktovat ČOI. Chápu, že zboží obchod nemá vždy skladem, ale cca čtyři týdny jsou poněkud přehnaná doba.

Jelikož jsem zde nakupoval poprvé tak zatím nevím jaké jsou výhody či nevýhody

Nikdo z obchodu se mnou nekomunikoval, telefon je vyply, na email a zpravy neodpovedeli.
    Udelala jsem 2 objednavky, jednu uz pred mesicem a zel komunikace u obou nulova, krome potvrzeni objednavky.

Nereagují na emaily ani na tel. Nevím co mám dělat

• Hezké oblečení
    • Doba dodání

Zboží sem objednal 22.10 dnes je 7.11 a stále mi nic nepřišlo

• Už to budou 3 týdny od objednávky a stále nedorazila. Jako vážně? V dnešní době kdy i objednávka z Amazonu ze zahraničí přijde za 1-2dny.

Velikost seděla a je lehoubnka,ale zahřeje

spolehlivost

• Kvalitní Hadry
    • Čas dodání a následně zpoždění

Mám rad vás shop ale nebaví mě čekat 14 dni na hadry a pak oznámení ze se to ještě někde seklo, bylo by fajn místo poukazů 100kc třeba dat dopravu zdarma ;)

Díky za hodnocení!

Abychom mohli zaručit férové ceny, většinu zboží nedržíme skladem u nás, ale objednáváme od našeho dodavatele. Někdy tak může dojít ke komplikacím a zdržení, které nemůžeme ovlivnit. To se stalo i v tomhle případě a moc nás to mrzí!

Podle stavu objednávky bbste měl mít objednávku již u sebe. Doufáme, že i přes zpodění jste s novými kousky spokojen!

Za komplikace se moc omlouváme!

Přeji krásný den,

zákaznický servis

Objednávka byla zaplacena a ani po sedmi dnech nedorazila. Jako omluva 100Kč na další nákup s větou objednávka nabrala zpoždění. Ani nevím kdy a jestli dorazí. Další nákup tu dělat určitě nebudu.

Díky za hodnocení!

Abychom mohli zaručit férové ceny, většinu zboží nedržíme skladem u nás, ale objednáváme od našeho dodavatele. Bohužel došlo ke komplikacím a zdržení, které jsme nemohli ovlivnit ovlivnit a velmi nás to mrzí!

Snažíme se i přes velké množství zákazníků a objednávek všechny o zpoždění informovat. Děláme tak postupně, jak zjišťujeme informace od našeho dodavatele. Ne vždy je máme k dispozici předem. Dotazník z tohoto portálu je zasílán automaticky bez ohledu na to, zda zboží již doazilo nebo ještě ne.

Věříme, že jste i přes komplikace spokojen s novým produktem!

Přeji příjemný den!

bundu vracím, velikost 36 je příliš široká

Reakce obchodu WOODMINT

velmi nás mrzí, že Vám oblečení nesedělo dobře a nesplnilo tak Vaše očekávání.

U produktů se vždyc snažíme uvádět informace o velikostech a materiálu, které máme přímo od dodavatele daného zboží. Pokud u některého objednaného kousku údaje nesedly nebo chyběly, to nás mrzí - moc oceníme dát nám to vědět na e-mail zákaznické podpory, abychom je mohli opravit, pro budoucí zákazníky. :)

Pokud je jakákoliv nespokojenost se zbožím, není vůbec problém ho nenošené a neprané vyměnit za něco jiného nebo vrátit. Stačí se nám ozvat, rádi poradíme, co a jak.

Přeji krásný den!

zákaznický servis

• Velký výběr produktů, skvělá kvalita provedení!

• Velice spokojen velikosti vždy sedí a když se opozdili přidali dáreček

Rychlé vyřízení

• Dost dlouhá doba dodání- asi 14 dní.

Široký sortiment kvalitního zboží,
    velký výběr módních vzorů, jaké jsem jinde nenašla.

• Rychlé dodání..šaty super

Vše naprosto ok. Předběžný termín doručení byl opožděn o 2 dny. Přišel však e-mail s omluvou a malou kompenzací.

• Zboží zatím nedorazilo - téměř týden po zobrazovaném termínu dodání.
    Pozitivní je, že obchod komunikuje - přišla omluva za zpoždění termínu a ujištění, že zboží je na cestě k prodejci.

Díky za hodnocení!

Abychom mohli zaručit férové ceny, většinu zboží nedržíme skladem u nás, ale objednáváme od našeho dodavatele. Tak někdy může dojít ke komplikacím a zdržení, které nemůžeme ovlivnit. To se stalo i v tomhle případě, protože zboží značky Mr.Gugu&Miss Go se vyrábí na zakázku. Moc nás to mrzí!

Podle stavu objednávky byl balíček dnes odeslaný. Doufám, že i přes zdržení a komplikace bude s obsahem zásilky spokojenost!

Za komplikace se moc omlouváme!

Přeji krásný den,
    Lída
    Zákaznický servis WOODMINT

• Komunikace super. Když se zásilka trochu opozdila hned přišel kód na slevu na další objednávku.