• Nedá se nic vytknout.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že oceňujete rychlost dodání zboží. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• rychlý,
    • kvalitní nabídka

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená s produkty v našem sortimentu a těší nás, že si pochvalujete rychlost jejich dodání. S pozdravem Lucie za tým Vitco Herbal

• Rychlost, přehlednost, bezchybnost

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že si chválíte kvalitu našich služeb. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• + Rychlé doručení vždy
    • + Kvalitní produkty české výroby bez chemie
    • + Krásná svěží vůně parfému a jako bonus luxusní bonboniéra
    • - O žádné nevýhodě nevím

Koupila jsem si zde parfém Perfect, který je vážně perfektní. :) Vůně je krásně svěží, žádný bolehlav. Kombinace ovoce s květinami rozhodně není krok vedle. V balíčku byla navíc jako dárek luxusní bonboniéra, což velmi oceňuji, nejednalo se o žádnou levnou čokoládu. Parfém spolu s bonboniérou může posloužit jako krásný dar pro jakoukoliv ženu. Řekla bych, že vůně sedne téměř všem ženám, které mají v oblibě sladší svěží vůně. :)

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojena s námi a především s našími produkty. V případě potřeby jsme tu vždy pro Vás. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Velmi rychlé dodání

Velmi rychlé dodání.Parfém je užásny,krásně a dlouho voní.A dárek k parfému také potěšil

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme vám za vaše kladné hodnocení našeho rychlého dodání a parfému. Jsme velmi rádi, že jste spokojená s vůní našeho parfému a že vás potěšil i přiložený dárek. S pozdravem, Lucie za tým Vitco Herbal.

• Skvělé jednání
    • Krásné a bezpečně zabaleno

Musím říct, že všechno úplně super. Po objednání až po doručení Parfém navíc krásně voní. Opravdu doporučuji.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme vám za krásné hodnocení a vaši důvěru v naše produkty. Jsme velmi rádi, že jste spokojená s naším rychlým dodáním, bezpečným zabalením a parfémem. S pozdravem, Lenka za tým Vitco Herbal.

• úžasná rychlost
    • o žádné nevím

Jeden den objednáno a druhý den doručeno. Vše v pořádku, krásné balení.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že oceňujete rychlost dodání zboží. S pozdravem, Lenka za tým Vitco Herbal.

• Rychlé objednání a rychlé dodání, ještě s výhodnou nabídkou.
    • V balíčku nebyl přiložen dárek, hřeben, ale nevadí, mám již z minulých objednávek.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za vaši objednávku a za vaši přízeň. Omlouváme se za chybějící dárek v balíčku. Můžete nám to napsat k poznámce u vaší příští objednávky a pokusíme se vám to vynahradit. S pozdravem, Eliška za tým Vitco Herbal.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že oceňujete rychlost dodání zboží. S pozdravem, Eliška za tým Vitco Herbal.

• Naprostá spokojenost s rychlým vyřízením objednávky i kvalitou produktů.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení a milá slova. Jsme velmi potěšeni, že jste byla naprosto spokojená s rychlým vyřízením objednávky a kvalitou našich produktů. Vaše spokojenost je pro nás velkým povzbuzením a motivací pokračovat v poskytování výborných služeb. S pozdravem, Andrea za tým Vitco Herbal.

• Potěšila mne rychlost vyřízení a doručení objednávky.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojená s rychlostí vyřízení a doručení Vaší objednávky. Naše snaha je poskytnout našim zákazníkům co nejlepší služby a co nejrychlejší doručení jejich objednaných produktů. S pozdravem, Lenka za tým Vitco Herbal.

• Rychlé jednání, krásně zabalené zboží plus dárek, který potěšil.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlým jednáním a pečlivým zabalením Vašeho zboží. Naše snaha je zajištění vaší maximální spokojenosti. Doufáme, že Vás náš dárek potěšil. S pozdravem, Lenka za tým Vitco Herbal.