• kvalitní výrobky, dobrá cena,rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste naší spokojenou zákaznicí. S pozdravem Andrea za tým Vitco Herbal

• přehlednost, kvalita, spolehlivost, rychlost dodání

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Rychle dodání
    • Dobrá komunikace
    • Kvalitní sortiment

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že si chválíte kvalitu našich služeb. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Přehledné stránky a rychlá komunikace
    • Kvalita zboží

S obchodem mám skvělou zkušenost, parfém mi byl doručen rychle (během 2-3 dnů) a krásně voní. Mají přehledné a moderní stránky, dobrou komunikaci se zákazníky a určitě nakoupím znovu :)

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo podle Vašich představ. S pozdravem Lenka za tým Vitco Herbal

• Kvalita produktů

Na Vitco nakupuji opakovaně, jejich vitamíny na vlasy se mi velmi osvědčily. K objednávce dávají jako dárek hřeben, mám jich už ale několik tak jsem jim to napsala do poznámky a místo hřebenu poslali jako dáreček luxusní čokoládové bonbonky ❤️ je ti sice drobnost, ale mě to vážně potěšilo. A ta rychlost dodání? Ve čtvrtek jsem objednala a v patek jsem měla balíček doma. Zůstávám věrnou zakaznicí

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojená. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Kvalita
    • Výdrž parfému
    • Vůně

• Rychlé doručení
    • Kvalitní výrobky

Objednávám zde pravidelně a vždy jsou objednávky v pořádku.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená s rychlostí dodání zboží. S pozdravem Andrea za tým Vitco Herbal

• Skvělý přístup
    • Kvalitní zboží
    • Spokojenost

Rozhodně doporučuji. S produkty jsem spokojena, parfém dlouho vydrží a božsky voní.

• rychlý,
    • kvalitní nabídka

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená s produkty v našem sortimentu a těší nás, že si pochvalujete rychlost jejich dodání. S pozdravem Lucie za tým Vitco Herbal

• + Rychlé doručení vždy
    • + Kvalitní produkty české výroby bez chemie
    • + Krásná svěží vůně parfému a jako bonus luxusní bonboniéra
    • - O žádné nevýhodě nevím

Koupila jsem si zde parfém Perfect, který je vážně perfektní. :) Vůně je krásně svěží, žádný bolehlav. Kombinace ovoce s květinami rozhodně není krok vedle. V balíčku byla navíc jako dárek luxusní bonboniéra, což velmi oceňuji, nejednalo se o žádnou levnou čokoládu. Parfém spolu s bonboniérou může posloužit jako krásný dar pro jakoukoliv ženu. Řekla bych, že vůně sedne téměř všem ženám, které mají v oblibě sladší svěží vůně. :)

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojena s námi a především s našími produkty. V případě potřeby jsme tu vždy pro Vás. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal