• doručeno rychle
    • vynikající zákaznický servis

Nakupuji opakovaně.

• rychlá dodávka

• kvalitní výrobky, dobrá cena,rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste naší spokojenou zákaznicí. S pozdravem Andrea za tým Vitco Herbal

• Vše super, rychlost, spilehluvost

Vše bez problémů

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

• přehlednost, kvalita, spolehlivost, rychlost dodání

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• rychlé vyřízení objednávky, zboží budu teprve zkoušet

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Věříme, že s produktem budete spokojená. Budeme rádi, když se s námi podělíte o Vaše výsledky. S pozdravem Andrea za tým Vitco Herbal

• Velmi rychlé dodání.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že oceňujete rychlost dodání zboží. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Rychlé dodání a perfektní vůně

Plná spokojenost a doporučení dalším zákazníkům.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že se Vám líbí příjemná vůně parfému Vitco Perfect. S pozdravem Lucie za tým Vitco Herbal

• Vše proběhlo rychle a zcela bez problémů

perfektní, stačí si jen vybrat

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, moc si toho vážíme. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Rychlost a ochota

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že oceňujete rychlost dodání a naší komunikace. S pozdravem Lenka za tým Vitco Herbal

• rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

• velmi rychlé dodání a vzorně zabalené, akorát mě zarazilo, že krabička na parfému není zabalený do celofánu.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že oceňujete rychlost dodání zboží. Snažíme se být co nejvíce ekologičtí, takže se snažíme šetřit planetu. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Skvělé a rychlé, jsem spokojená!

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

• zakázka byla rychle vyřízena
    • Na webové stránce by mělo být uvedeno, že obchod funguje jen jako internetový, takže se výrobky nedají přímo vyzkoušet

V zásadě vyjadřuji spokojenost

• rychlost dodání

jsem spokojena

• Pěkný web

Pěkný, moderní web, dobře se na něm hledalo. Přehledný, cenově dostupné zboží

• Rychle a bezproblemove doruceni

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že si chválíte kvalitu našich služeb. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Krásný květinový parfém ženy
    • Parfém vydrží opravdu dlouho

Parfém z obchodu byl dodán rychle,krásně zabalený a jako dárek výborná a kvalitní bonboniéra. Naprostá spokojenost ☺️

• Rychle dodání
    • Dobrá komunikace