• Na Vánoce jsem znovu koupil parfém pro svoji přítelkyni. Stále mi říká, že je to jeden z jejích oblíbených parfémů, protože na ní voní úžasně a vydrží dlouho. Rozhodně bych ho doporučil každému, kdo hledá stylový dárek pro svou přítelkyni. Parfém má vůni květin a také lehkou ovocnou vůni. Za mě 10/10

• Rychlé objednání a rychlé dodání, ještě s výhodnou nabídkou.
    • V balíčku nebyl přiložen dárek, hřeben, ale nevadí, mám již z minulých objednávek.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za vaši objednávku a za vaši přízeň. Omlouváme se za chybějící dárek v balíčku. Můžete nám to napsat k poznámce u vaší příští objednávky a pokusíme se vám to vynahradit. S pozdravem, Eliška za tým Vitco Herbal.

• Rychlé jednání, krásně zabalené zboží plus dárek, který potěšil.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlým jednáním a pečlivým zabalením Vašeho zboží. Naše snaha je zajištění vaší maximální spokojenosti. Doufáme, že Vás náš dárek potěšil. S pozdravem, Lenka za tým Vitco Herbal.