• Za 2dny u vás. Perfektně zabalené a ještě krásná a chutná bonboniéra. Skvělé.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že chválíte rychlost dodání a balení zboží. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Vše proběhlo bez problémů. Rychlost dodání i krásné balení kosmetiky. Absolutní spokojenost.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Rychlost odeslání
    • Krásně zabalené
    • Komunikace obchodu

Jeden den objednané, druhý den doma. Skvěle přehledný obchod, milá komunikace.. Dárek k objednávce.. Rpzhodne obchůdek, který doporučuji a ve kterém nenakupuji naposledy..

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že si chválíte kvalitu našich služeb. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Perfektně zabaleno

Parfém je krásně zabalen. Dokonce s dárkem a to bonbonierou, která je teda skvělá. Rychle doručení je samozřejmostí. Všechno na jedničku.

• Rychlé, spolehlivé, pečlivě zabalené

• Skvělé jednání
    • Krásné a bezpečně zabaleno

Musím říct, že všechno úplně super. Po objednání až po doručení Parfém navíc krásně voní. Opravdu doporučuji.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme vám za krásné hodnocení a vaši důvěru v naše produkty. Jsme velmi rádi, že jste spokojená s naším rychlým dodáním, bezpečným zabalením a parfémem. S pozdravem, Lenka za tým Vitco Herbal.

• Rychlé jednání, krásně zabalené zboží plus dárek, který potěšil.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlým jednáním a pečlivým zabalením Vašeho zboží. Naše snaha je zajištění vaší maximální spokojenosti. Doufáme, že Vás náš dárek potěšil. S pozdravem, Lenka za tým Vitco Herbal.