• rychlé doručení zboží
    • skvělá komunikace

Obrovská spokojenost. Dvě slova, která vystihují celkový dojem z nákupu.
    Chtěl bych dodat ještě, že komunikace je bezproblémová. Ochotný člověk, milý především a hlavně všechno vykomunikováno přímo ke spokojenosti zákazníka. A to je důležité. Není totiž normou, že by to fungovalo všude. Takže o to víc si člověk váží té skvělé komunikace, která v mém případě, vlastně byla.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste naší spokojenou zákaznicí. S pozdravem Andrea za tým Vitco Herbal

• skvělá komunikace
    • rychlé doručení
    • měla jsem slevový kód

rychlá komunikace, využila jsem i slevový kód, který mi přišel SMS

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

• Vše proběhlo bez problémů. Rychlost dodání i krásné balení kosmetiky. Absolutní spokojenost.

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Rychlé dodání a super komunikace, parfém moc hezky voní. Doporučuji

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojená. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Vše proběhlo rychle a bez problému

Parfém Vitco Perfect splnil očekávání, má lehkou svěží vůni. Obchod mohu doporučit.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že se Vám líbí příjemná vůně parfému Vitco Perfect. S pozdravem Lucie za tým Vitco Herbal

• Rychlost odeslání
    • Krásně zabalené
    • Komunikace obchodu

Jeden den objednané, druhý den doma. Skvěle přehledný obchod, milá komunikace.. Dárek k objednávce.. Rpzhodne obchůdek, který doporučuji a ve kterém nenakupuji naposledy..

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že si chválíte kvalitu našich služeb. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Rychlá objednávka
    • Rychlé dodání zboží
    • Velmi dobrá komunikace

nic

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

• Přehledné stránky a rychlá komunikace
    • Kvalita zboží

S obchodem mám skvělou zkušenost, parfém mi byl doručen rychle (během 2-3 dnů) a krásně voní. Mají přehledné a moderní stránky, dobrou komunikaci se zákazníky a určitě nakoupím znovu :)

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo podle Vašich představ. S pozdravem Lenka za tým Vitco Herbal

• Doprava zdarma

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že oceňujete rychlost dodání zboží. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Kvalita produktů

Na Vitco nakupuji opakovaně, jejich vitamíny na vlasy se mi velmi osvědčily. K objednávce dávají jako dárek hřeben, mám jich už ale několik tak jsem jim to napsala do poznámky a místo hřebenu poslali jako dáreček luxusní čokoládové bonbonky ❤️ je ti sice drobnost, ale mě to vážně potěšilo. A ta rychlost dodání? Ve čtvrtek jsem objednala a v patek jsem měla balíček doma. Zůstávám věrnou zakaznicí

• Perfektně zabaleno

Parfém je krásně zabalen. Dokonce s dárkem a to bonbonierou, která je teda skvělá. Rychle doručení je samozřejmostí. Všechno na jedničku.

• Produk přišel rychle

S parfémem jsem spokojena a doporučuji ho i ostatním pro jeho pěknou vůni.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

• Rychlé jednání, dlouhodobě výborné zkušenosti

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste naším stálým zákazníkem a jste s produkty spokojená. S pozdravem Lucie za tým Vitco Herbal

• Rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace.

• Rychlé, spolehlivé, pečlivě zabalené

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že chválíte rychlost dodání a balení zboží. S pozdravem Eliška za tým Vitco Herbal

• Rychlé doručení
    • Kvalitní výrobky

Objednávám zde pravidelně a vždy jsou objednávky v pořádku.

Reakce obchodu Vitco Herbal CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená s rychlostí dodání zboží. S pozdravem Andrea za tým Vitco Herbal

• Super rychlé, spolehlivé