• Nic mi nedorazilo,bez vrácení peněz

Jsou to podvodníci a zloději. Zakoupené zboží bylo nanic, vrátila jsem je ve 14denni lhůtě. Obchod nereaguje, peníze nevrátili. Absolutně nedoporučuji!

Dobré ráno,
    Zkontroloval jsem stav vaší žádosti a peníze vám byly vráceny na PayU, stejnou platební metodou, kterou jste použili při nákupu. O vrácení peněz jste byli informováni e-mailem, žádám vás, abyste zkontrolovali svůj bankovní účet a ověřili transakci.

Jak je psáno v postupu pro odstoupení od smlouvy zveřejněném na naší stránce, je možné vyřešit požadavek ihned poté, co sklad obdrží a zkontroluje vrácené produkty.

S pozdravem,
    Tým Vigoshop

Kamera opakovaně nejde spárovat. Ztratil jsem s tím už opravdu hodně času a jednoduše to nefunguje!!!!!!!! Vyhozený peníze, nic víc. Poprvé a naposled, opravdu hodně vážně nedoporučuji!!! !!! !!!

Dobrý večer,
    na naší stránce jsou k dispozici pokyny k produktu, které vysvětlují, jak připojit fotoaparát.

V případě, že je problém s vaší wi-fi, máte 14 dní od doručení do odstoupení od nákupu a vrácení produktu, postup odstoupení je dostupný na naší stránce Vigoshop.cz

Vigoshop Team

• Nekomunikuje a zboží nebylo doručeno

Dobrý večer,
    když jsme odeslali, obdrželi jste sledovací číslo a v souladu se stránkou České pošty vám byla zásilka úspěšně doručena dne 7.9.2022

• deklarovali 2 za cenu 1 přišel 1

Dobrý večer,
    na našich stránkách provozujeme různé časově omezené nabídky, pokud chcete využít speciální cenu, musíte odeslat objednávku přes odkaz v konkrétní nabídce.

Objednávku jste odeslali osobně na našich stránkách a objednali jste si 1 ks, na váš email jste také obdrželi potvrzení objednávky na 1 ks a zboží jsme vám doručili v souladu s vaší objednávkou.

Vigoshop Team

• ten polštář smrdí jako ředidlem

ten polštář smrdí ředidlem až tak že na nem nejde ležet

Dobrý večer,
    polštář je nový a vyrobený z polyesteru, takže může zapáchat kvůli výrobnímu procesu. Jak je uvedeno na naší stránce, polštář lze prát na 30 °C v ruce nebo v pračce ve speciálním ochranném sáčku.

V případě, že produkt nesplnil vaše očekávání, měli jste 14 dní od doručení na vrácení produktu, postup odstoupení od smlouvy je zveřejněn na naší stránce.

Vigoshop Team

Stále čekám na dva balíčky a nic ..teď mi přijde ohodnotit obchod a co m hodnotit když zboží nemám

Dobrý večer,
    dle stránek České pošty Vás doma nezastihli, ale byli jste upozorněni na neúspěšný pokus o doručení a zásilka byla následně doručena 12.9.2022

• o žádné zatím nevím
    • zboží nedorazilo, i když bylo zaplacené a ani mi nedali na vědomí, že není na skladě. Až po mé urgenci. Takže zatím nemám ani zboží ani peníze

Pozor na ně!

Dobrý večer,
    když jsme odeslali, obdrželi jste e-mailem své sledovací číslo a v souladu se stránkou České pošty byl balík doručen 7.9.2022

Tým Vigoshop

• Nedošel správný počet. Mělo jich být osm a dorazilo jen čtyři!!!

Dobrý večer,
    Vaši objednávku jsem ověřil a odeslali jste objednávku prostřednictvím SMS, ve které bylo jasně napsáno, že nabídka je na 1 sadu grill&bake, která obsahuje 4 kusy

• Tuhé gely
    • Trouba co nepece
    • Špatná manipulace
    • Tvrdý štěteček

Jako kdo pise ty pozitivní recenze nevím, ale kvalita je tragédie
    Gel je tak tuhý ze nejde ani Dobre nanest
    Píšou v návodu 30s nepomůžou ani dvě minuty “pečení”
    Při pilování se to z nehtů hned odlepí
    Proste úplně k ničemu

Dobrý večer,
    naši klienti jsou s produktem vesměs spokojeni, produkt samozřejmě nemůže působit stejně na nikoho a výsledek může záviset na různých faktorech (typ nehtu, dovednosti a očekávání)
    Tým Vigoshop

Moc sem se těšila náušnice mě nešla nasadit a motylci se hned ulomily jsem zklamana

Dobrý večer,
    reklamační řád je zveřejněn na naší stránce.

Vaše zklamání nás mrzí, náušnice jsou samozřejmě choulostivé a pokud se vám náušnice rozbila, neneseme odpovědnost za Vámi způsobenou fyzickou škodu.

Tým Vigoshop...

kvalita zboží neodpovídá ceně výrobku

Dobrý večer,
    je nám líto, že produkt nesplnil vaše očekávání.
    Postup odstoupení od koupě je zveřejněn na naší stránce a na vrácení produktu jste měli 14 dní od doručení.

Tým Vigoshop

• Zaplatila jsem si dopravu tak, aby byla objednávka doručena do dvou dnů, které obchod garantoval.
    • Zboží však přišlo později o 2pracovní dny + víkend, tedy jsem si ho nestihla vyzvednou a odvézt na dovolenou do zahraničí jako dárek přátelům, pro které byla objednávka vytvořena. Zboží je ode dneška na poště, já 2500km daleko.

Dobrý večer,
    omlouváme se za zpoždění a způsobené nepříjemnosti.
    Reklamační řád je zveřejněn na naší stránce, prosím, kontaktujte naši podporu, která Vaši reklamaci ráda vyřeší

Tým Vigoshop

Zaplatila jsem a kromě potvrzení objednávky mi nic nepřišlo. Ani čárka.

v souladu se stránkou české pošty byl váš balík doručen dne 28.9.2022

Tým Vigoshop

• Na f. vše vypadá lákavě,tak uvidíme za provozu.
    • Ráda bych ČESKÝ NÁVOD !! Urcitě by u každého výrobku měl být!!!
    • Prosím zaslat NÁVOD NA POUŽITÍ ,
    • Ani jeden výrobek nemá český návod použití
    • Zabaleno pouze do igelitového sáčku a bez bublin...

• špatná komunikace při vrácení zboží jsou nesolidní

Dobrý večer,
    Zkontroloval jsem vaši objednávku č. 722249002, které bylo 17.8.2022 zrušeno, tedy pokud nebylo doručeno. Prosím ověřte, že jste vrácené produkty zakoupili v našem obchodě

Tým Vigoshop

• Objednávku jsem se pokusila několikrát zrušit, firma nereagovala, zásilku poslala. Samozřejmě jsem ji nepřevzala a nechala vrátit. Firma má velmi špatné recenze.

Dobrý večer,
    v potvrzení objednávky, které jste obdrželi na Váš e-mail, je k dispozici i odkaz, pomocí kterého můžete objednávku zrušit.

Když jste nás kontaktovali e-mailem, obdrželi jste jako první odpověď a automatickou odpověď obsahující odpovědi na nejčastější dotazy, mezi nimiž je i návod, jak objednávku zrušit.

Objednávka byla odeslána s platbou na dobírku, takže jste neplatili žádné peníze a po odmítnutí se zásilka vrátila na náš sklad. Jaké nepříjemnosti jsme vám způsobili?

Tým Vigoshop

Nefunguje,jaj je výrobek prezentován.Nekupovat,vyhozené peníze.Stají za starou belu.

Dobrý večer,
    naši klienti jsou obvykle s produktem spokojeni.
    Bohužel nemůžeme ověřit, zda jste jej použili správně, ale přesto nás mrzí, že produkt nesplnil vaše očekávání
    Tým Vigoshop

Zklamáni jejich nedostatkem komunikace.

Dobrý večer,
    Vaši objednávku jsem zkontroloval a na Váš email bylo zasláno potvrzení objednávky, ze kterého si můžete zkontrolovat obsah a odeslané údaje. Nemohli jsme odeslat, protože doručovací adresa, kterou jste vyplnili v objednávkovém formuláři, byla chybná nebo neúplná.
    Ve dnech 16.-21.8. přeposlali jsme vám 3 SMS žádosti o opravu adresy a ze systému vidím, že jste se to dokonce pokusili opravit prostřednictvím naší aplikace. Ale protože adresa byla stále chybná, objednávka byla automaticky smazána a vy jste obdrželi e-mailové oznámení o zrušení.

Tým Vigoshop

• Obchod objednávku zrušil a uvedl 3 důvody zrušení, že kterých se mám vybrat...

Reakce obchodu Vigoshop.cz

zkontrolovala jsem Vaší stížnost. V systému jsme evidovali duplikátní objednávku. Proto jedna byla stornována, druhá byla poslána.
    vaše objednávka již byla odeslána a vy jste obdrželi sledovací číslo e-mailem.
    Stav doručení můžete sledovat na stránkách České pošty https://www.postaonline.cz/trackandtrace
    V případě potřeby nás prosím neváhejte kontaktovat.
    S pozdravem,
    Tým společnosti Vigoshop