• Výhoda zde neexistuje
    • Dodané vadné zboží , odpověď vytvořená robotem, postup přesně podle pokynů v jejich mailu. Zboží zaslané na reklamaci na uvedenou adresu nebylo vyzvednuto. Čistě podvodný e-shop.
    • Podvodný e-shop bez skutečné komunikace

Zboží neodpovídá prezentaci na webu, přišlo poškozené, nekvalitní krám z Číny, nekupovat!!!

• Zadne vyhody nejsoz
    • Vubec nekomunikuje, trvani zbozi trva vecnost
    • Za dopravu (balik 80kg) si uctuji 2000 Kč
    • Zbozi prislo nekompletni, takze se neda pouzit. Kdyz jsem reklamoval, delaji mrtveho brouka.

Vigorshop uz nikdy vice! Davam podnet na obchodni inspekci. Pryc s nima se smejdama!

• Nedoporučuji obchod

Dne 10.4.24 jsem obdržel zásilku a to nástavec na kohoutek DUOTAP, který měl pouštět vodu jak bublinkovým perlátorem tak po přepnutí i sprchovat. Bohužel na nástavci byl namontován jenom obyčejný perlátor a tak nemohlo být ani řeči o nějakém sprchování. /třeba nádobí/.Ten kdo výrobek balil tak to musel vidět protože byl zabalen do průhledného sáčku a v obálce. Tak musel vědět, že mě jako zákazníka podvádí. Takže to není DUOTAP ale MONOTAP a měl by stát také půl ceny. Když jsem na to upozornil v e-mailu tak jsem dostal obratem odpověď, že to můžu vrátit atd.Takže já jako zákazník s tím budu mít ještě práci a výdaje.Po mnoha e-mailech a zaslání videa a fotek výrobku,který jsem obdržel mě přišla omluva a sdělení,že mi zasílají nový DUOTAP a to zdarma.Tento skutečně přišel a byl naprosto stejný jako původní.Tedy bez sprchování.Mám pocit,že jsem si dopisoval s mimozemšťanama.

• Příznivé ceny za produkty
    • Široký sortiment
    • Dlouhá dodací doba
    • Malý výběr dopravců
    • Nadhodnocené ceny dopravy
    • Komunikace obchodu
    • Složitý reklamační proces
    • Kvalita produktů

Pokud se rozhodujete, zda v tomto obchodě nakoupit, radím Vám, nedělejte to.
    Recenzi píšu zde, protože obchod si o recenzi sám nenapíše. Asi tuším, proč.
    Mně samotné přišel obchod podezřelý, ale partner si právě zde vybral holící strojek a požádal mě o zakoupení, tedy i přes své podezření jsem mu jej zakoupila.
    První problém nastal v případě dopravy. Zatímco e-shopy běžně zvládají rychlou dopravu za standardní cenu, zde si musíte připlatit. Ceny dopravy jsou nadhodnocené a neodpovídají aktuálním cenám dopravců. A výběr dopravců je žalostný. Buďte připravení na to, že budete muset čekat doma (cca 5 dní po nákupu).
    Druhý problém nastal po rozbalení produktu. Holící strojek, který mi byl poslán, byl v rozbité krabičce, přestože balík poškozený nebyl (tedy nepředpokládám chybu na straně dopravce). A co víc, holící strojek nebyl zabalen v hygienickém balení a byl použitý (soudě dle dlouhého chlupu v hlavici strojku).
    Rozhodla jsem se tedy podat reklamaci a zde nastal problém třetí - reklamační proces je zbytečně složitý a zdlouhavý, musíte doložit do puntíku komplet všechno - fotky produktu, krabičky, dokonce i foto balíku pro ověření objednávky (to jako fakt?). Celý proces trval několik dní! Závěr byl, že pošlou nový strojek a původní vracet nechtějí.
    A jsme u čtvrtého problému - nový stojek sice přišel, ale opět s proraženou krabičkou a zlomeným nástavcem (opět bez poškození balíku)...
    Na další reklamaci už nemám sílu, čas ani náladu, to mi za těch 500 Kč nestojí, ale důrazně varuji každého, kdo by zvažoval nákup zde, aby tak nečinil, ušetříte peníze i nervy.

Mám velice špatnou zkušenost s daným obchodem. Manželka mi poslala link ať objednám "Pera Se Dvěma Hroty Se 6 Různými Tvary Jemných Hrotů PRINTPEN", které jsem obratem objednal za 519 Kč + 99 Kč = 618 Kč. Cena za 6 per se mi zdála drahá, ale neřešil jsem. O pár dní později jsem se optal manželky co je na těch perech tak zvláštního, že stojí tolik? Ona mi odpověděla, že stojí 179 Kč. Zjistili jsme, že přes speciální link ty pera stály opravdu 179 Kč, ale jinak stáli 519 Kč. Ihned jsem volal do Vigoshopu a tam mi pán řekl, že o tom ví, že je to normální. Ať tedy tyto pera vrátím, že mi vrátí peníze a udělám novou objednávku za 179 Kč + 54 Kč (výhodnější poštovné) = 233 Kč. Zaplatil jsem. Původní pera jsem odeslal poštou na své náklady. Dnes to jsou tři měsíce, co stále čekám na vrácení peněz, které mi dnes částečně přišly, když jsem jim pohrozil, že celou záležitost předám patřičným úřadům. Tak mi o pár hodin později přišlo na účet 179 Kč. Měli vrátit 519 Kč. Poslal jsem jim opět e-mail, tak jsem zvědavý kdy vrátí zbývající částku tj. 340 Kč. Dám jim pár dní a pak to předám úřadům. Katastrofální jednání, tento obchod by měli nechat zrušit!

• Příšerné ,firma 12.10.potvrdila dodávku senzorového světla Lumicom 2+2 gratis a zaplacení 711Kč ,19.10. přišel jen 1ks , podvodníci ,udajně že Slovinska......,vyhledal jsem -dTest...

• LÁKAVÉ STRÁNKY ALE TO JE VŠE
    • PODVOD V PŘÍPADĚ VÝROBKU - Oprava Škrábanců Nano Sprej CAREASE

Koupil jsem: Oprava Škrábanců Nano Sprej CAREASE nefunguje ani náhodou na opravu škrábanců. Vypadá to jako jarová voda - jenom pění a stéká, ale pozitivní výsledek, že by to krylo škrábance, žádný PROTO NEKUPOVAT KAMUFLÁŹ JE TO POUZE JAROVÁ VODA A NE ODSTRAŃOVAĆ SKVRN A ŠKRÁBANCŮ. Spoléhají, že lidé OŽELÍ TĚCH 349,- KORUN + POŠTOVNÉ tak jako já
    Nebojím se říct po své zkušenosti s jejich zbožím a přečtením podobných recenzí, kterých není málo ba naopak, PODVODNÝ E-SHOP. Už bych u nich nic nekoupil. LHÁŘI A PODVODNÍCI

• není co
    • Koupil jsem Oprava Škrábanců Nano Sprej CAREASE v žádném případě nefunguje na opravu škrábanců. Viz přiložené foto kde jsou vedle sebe dva rozdílné škrábance. Jeden velký a patrný a druhý v parvo nahoře povrchový, ani jeden po ošetření tímto přípravkem se nevyretušoval, ale pouze vyleštil. PROTO NEKUPOVAT KAMUFLÁŹ JE TO LEŚTIDLO A NE ODSTRAŃOVAĆ SKVRN A ŠKRÁBANCÚ. Tuto recenzi i s foto jsem napsal přímo k výrobku, ale nepočítám, že bude zobrazena, proto ještě tato recenze. Spoléhají, že to lidé nechají a nebo jak jsem v jedné recenzi četl, že lžou a tvrdí , že balíček zpět neobdrželi a čekají až ho dostanou

Nebojím se říct po své zkušenosti s jejich zbožím a přečtením podobných recenzí, kterých není málo ba naopak, PODVODNÝ E-SHOP. Už bych u nich vůvebc nic nekoupil.

• Mrtva zakaznicka linka, nulova komunikace

Podvodny E- shop, zakaznicka linka nefunguje (vedi moc dobre proc) objednavku jsem obratem zrusil nikdo nekomunikuje , pokud mi ji privezou , odmitam ji prevzit uvidime , napisu jak to dopadlo.

• výhoda je ta kdo neobjedná ušetří čas a peníze :D
    • Expresní objednávka nedodána v uvedeném datu

Mělo by být normální že pokud uvedené zboží nemám skladem tak se zákaznikovi ozvu. Místo toho tam je odkaz na spam. Neobjednávat a vůbec neplatit předem.

• žádná, jsou to podvodníci a zloději
    • podvodný eshop

Sice jsem zboží zakoupila v obchodě RUBICUM.com, ale když jsem zakoupené zboží posílala zpět doporučeně a po měsíci mi nepřišla žádná odpověď ani peníze, tak jsem tam volala, paní mi nejdříve řekla, že ona nemá přístup k objednávkám, že musím napsat email s reklamací na obchod vigoshop, jenže po poslání emailu chodí pouze vygenerovaná odpověď. Po opětovném volání teď tvrdí, že mi peníze vraceli na účet, ale na účtu nic nemám. A ještě pán říkal, že to trvá až 3 týdny co přijdou peníze na účet. ale není to pravda, peníze na )čtu nemám ani po měsíci. Tak nemám ani zboží, ani peníze.
    Jsou to podvodníci a zloději.

Zloději nereagují. Když zavoláte na telefon tak nějaká slepice tvrdí ,že k objednávkám nemá přístup a nepomůže . Odkáže vás na meil. Jenže vám chodí jen vydegenerovana odpověď z počítače bez reakce čekám už dlouho na vrácení peněz bez reakce. NEOBJEDNAVEJTE

Děkuji všem, kdo se podílí na recenzích. Je to jediná obrana před nepoctivostí prodejců. V uvedeném obchodě jsem nenakupoval a po přečtení recenzí ani nakupovat nebudu. Dík všem L.S.

• Snad telefon
    • Nevidím sklad v ČR

Četla jsem recenze na obchod zde i na Google.Vůbec se mi to nelíbí, jelikož jsem se setkala s něčím podobným u jiného obchodu.Tak jsem na FB varovala lidi ,aby byly obezřetní.FB to vyhodnotil jako spam.Je to tedy možné tady ?Vždyť jak si máme jako kupující dát info o nepoctivosti některých prodejců.

• Po otevření podkladové báze na obličej kterou jsem si objednala byl v kelímku jen na dně nějaký pálivý gel nedoporučuji

Poslali mi špatnou velikost, to se může stát. Jenže skoro nekomunikují. Na vlastní náklady jsem poslala zboží zpátky a oni mi poslali naprosto stejnou velikost. Akorát tentokrát nezapomněli aspoň poslat fakturu, kde je velikost správně. Jsem naštvaná, nebudu znova platit poštovné a čekat další měsíc.

• Žádná
    • Zboží je jiné

Nedoporučuji zboží zaplaceno a doručeno něco jiného zboží jsem vrátil peníze fuč komunikace automat je to podvod. Budu kontaktovat ČOI

• Zboží na e-shopu neodpovídá realitě...
    • Žádná komunikace

Pokud to někdo čte,tak se tomuhle "obchodu" vyhněte... Absolutně žádná komunikace, zboží neodpovídající produktům uváděných na stránkách a kvalita o tom ani nemluvím...Banda podvodníků!nic víc...

• podvodníci

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI! Jsou to podvodníci. Zboží mělo být doručeno 15.12. Ani 22.12. nedorazilo. Telefon nikdo nezvedal, opakovaně. Písemně jsem odstoupila od smlouvy. Žádná odpověď. Nelze se na nikoho obrátit a problém řešit. Dnes je 19.1. a beze změny. Nulová reakce obchodu.