• Výhoda

Kamera opakovaně nejde spárovat. Ztratil jsem s tím už opravdu hodně času a jednoduše to nefunguje!!!!!!!! Vyhozený peníze, nic víc. Poprvé a naposled, opravdu hodně vážně nedoporučuji!!! !!! !!!

Dobrý večer,
    na naší stránce jsou k dispozici pokyny k produktu, které vysvětlují, jak připojit fotoaparát.

V případě, že je problém s vaší wi-fi, máte 14 dní od doručení do odstoupení od nákupu a vrácení produktu, postup odstoupení je dostupný na naší stránce Vigoshop.cz

Vigoshop Team

• Nekomunikuje a zboží nebylo doručeno

Dobrý večer,
    když jsme odeslali, obdrželi jste sledovací číslo a v souladu se stránkou České pošty vám byla zásilka úspěšně doručena dne 7.9.2022

Tým Vigoshop

• rychlost a spolehlivost

• rychlost a spolehlivost

nebojím se cokoli objednat, mám dobré zkušenosti

• Spokojena

Dobrý

Dobrý,ale zboží přišlo o den později.

• deklarovali 2 za cenu 1 přišel 1

Dobrý večer,
    na našich stránkách provozujeme různé časově omezené nabídky, pokud chcete využít speciální cenu, musíte odeslat objednávku přes odkaz v konkrétní nabídce.

Objednávku jste odeslali osobně na našich stránkách a objednali jste si 1 ks, na váš email jste také obdrželi potvrzení objednávky na 1 ks a zboží jsme vám doručili v souladu s vaší objednávkou.

• Jsem spokojen s nákupem

velmi dobrý prodejce,rychlé dodání,dobrá komunikace,spolehlivost,mohu jen doporučit.

• obchod je skvely jsem spokojena

Obchod v pořádku

• ten polštář smrdí jako ředidlem

ten polštář smrdí ředidlem až tak že na nem nejde ležet

Dobrý večer,
    polštář je nový a vyrobený z polyesteru, takže může zapáchat kvůli výrobnímu procesu. Jak je uvedeno na naší stránce, polštář lze prát na 30 °C v ruce nebo v pračce ve speciálním ochranném sáčku.

V případě, že produkt nesplnil vaše očekávání, měli jste 14 dní od doručení na vrácení produktu, postup odstoupení od smlouvy je zveřejněn na naší stránce.

Rýchle dodanie

• vše v pořádku

• vše OK

Zboží bylo dodáno, dnes jsem si jej na poště vyzvedl a cca 30 minut testoval, zatím nemohu hodnotit.

Super

Stále čekám na dva balíčky a nic ..teď mi přijde ohodnotit obchod a co m hodnotit když zboží nemám

Dobrý večer,
    dle stránek České pošty Vás doma nezastihli, ale byli jste upozorněni na neúspěšný pokus o doručení a zásilka byla následně doručena 12.9.2022

Tým Vigoshop