• naprosto žádná
    • objednávka zaplacena a zboží nikde
    • nulová komunikace
    • přikláním se k názoru na podvodné jednání

Kdyby to šlo, nedám ani tu jednu hvězdu... Po dlouhé době bezproblémového nakupování na různých e-shopech, jsem tentokrát udělala svou nepozornosti fatální chybu a nezadala raděj platbu na dobírku. Po potvrzujícím mailu o zaplacení objednávky přišel vzápětí druhý se ,,změnou stavu objednávky" a ta byla bez udání důvodu zrušena!!!! Komunikace opravdu nula nula nic, pouze jednou se mě podařilo dovolat, bohužel s maďarsky hovořícím operátorem, který pořád opakoval, že neumí česky, se opravdu ničeho dobrat nedalo! Takže docela drahá zkušenost, ale určitě tento obchod NEDOPORUČUJI!!!!

• Rychlé dodání zboží.
    • Zboží neodpovídá nabídce, je to podvod.

NEDOPORUČUJI OD TOHOTO PRODEJCE KUPOVAT ZBOŽÍ.

Jsou to zloději kterým se nelze dvolat ani přes e-mail nereagují nedoporučuji pokud něco koupit tak jinde .

Dne 25.10 jsem si objednala tento produkt Pás na redukci tuku & celulitidy SHAPEUP v ceně 433 kc cena i z dobírkou Vrátila jsem je ve 14 deni lhůtě že jsem nebyla s tímto produktem zpokojena vypsala formulář na vrácení peněžní částky a ve výpisu za listopad částka nebyla vrácena e mail žádná reakce jen automatické odkazy. Tímto e shopem nejsem zpokojena. Proto zde nenakupovat. Nedoporučuji. Číslo objednávky bylo [Objednávka č.: 722284625]

Obchod nedoporučuji. Část objednávky nedorazila a obchod absolutně nereaguje. Na zákaznickou linku se nedá dovolat, na reklamaci pomocí emailu přijde automatická odpověď ve které je popsáno jak postupovat, jakmile to ale uděláte přijde znova stejná automatická odpověď a takto pořád dokola, o facebookových stránkách ani není třeba psát - upřímně doufám že se jedná o odpovědi automatu, protože jinak jsou odpovědi naprostá nevychovanost a odkazují stále dokola stejně na jako email na nekonečnou smyčku přes kterou nic nevyreklamujete.

• NEDOPORUČUJI - zakoupený výrobek přestal v záruční době fungovat, a jejich reakce byla, ať pošlu video se záznamem jak funguje!!!!!! nechápu, kdyyž to nefunguje. Poslala jsem aspoň fotku, a reakce žádná. Jsou to zloději a podvodníci, chtělo by to spojit se a dát je k soudu!!!

• Nic mi nedorazilo,bez vrácení peněz

• Rychlost doručení
    • Doteď mi neposlali fakturu, pro případnou reklamaci, i když jsem jim už zasílala email, tak nereagují.

• Vyhody zatim zadne
    • Objednala jsem 3 vyhrivane vesty, zaplatila 3 a bohuzel prisly jen 2
    • Na email odpovida robot, telefoni cislo jsem nedohledala.

Cislo objednavky [Objednávka č.: #722296452] Obchod moc nedoporucuji. Zatim teda spokojenost zadna.

• Vypl ila jsem reklamační formulář, zboží jsem odeslala zpět a od té doby nikdo nereaguje!! Takže nemám ani zboží a ani peníze!!

• Špatně zabalené zboží - filcový vánoční stromek s ozdobami - pomačkaný, špatně přišité jednotlivé díly, u ozdob odpadávají suché zipy (špatně přilepené)
    • Na tu kvalitu předražené

Nedoporučuji!

Dobry den,
    zbozi mi prislo vcas a v poradku. Objednaval jsem stejne zbozi u vas cca pred dvema lety a automaticky mi prisla do mailu faktura. Tentokrat se tak ale nestalo Psal jsem na mail a chodi mi pouze automaticka odpoved, dovolat se nelze. Potrebuji fakturu za vami dodane zbozi - jsem zivnostnik a fakturu vkladam do nakladu. Vase objednavka 722278213. Nevim jak uz vas zazadat o zaslani faktury.

• zatím žádné
    • velice špatná komunikace

Dne 7.9. jsem u vás zadal objednávku 722260900 která měla být dodána 15. až 19.9.22. Vše jsem zaplatil kartou předem asi chyba. Do dnešního dne jsem nebyl schopen se s firmou jakoli zkontaktovat na e-maily chodí automatická odpověď, telefonní spojení obsazene nefunkční. Na odkazu na vyhledávání zakázky vidím pouze že objednávka je zdržena, že snad na tom pracujete. Rád bych než celou záležitost předám ČOI získal informaci zda zboží dodáte nebo mě vrátíte peníze a to hlavně at mě kontaktuje někdo konkrétní a ne automat.
    JUDr. Ivan Fanfule

Jsou to podvodníci a zloději. Zakoupené zboží bylo nanic, vrátila jsem je ve 14denni lhůtě. Obchod nereaguje, peníze nevrátili. Absolutně nedoporučuji!

Reakce obchodu Vigoshop.cz

Dobré ráno,
    Zkontroloval jsem stav vaší žádosti a peníze vám byly vráceny na PayU, stejnou platební metodou, kterou jste použili při nákupu. O vrácení peněz jste byli informováni e-mailem, žádám vás, abyste zkontrolovali svůj bankovní účet a ověřili transakci.

Jak je psáno v postupu pro odstoupení od smlouvy zveřejněném na naší stránce, je možné vyřešit požadavek ihned poté, co sklad obdrží a zkontroluje vrácené produkty.

S pozdravem,
    Tým Vigoshop

Spokojenost, vše v pořádku.

• Nízká cena
    • Rychlé doručení
    • Komunikace na zákaznické lince byla v pořádku

Doporučuji.

• Nula
    • Jsem poučen
    • Podvodnici a zloději. Určitě nedoporučuji. Po objednání a zaplacení zboží před cca 4 lety doteď zboží nemám. Při reklamaci mazání medu kolem huby a stejně zboží stále nemám.

• Neni
    • Zaplatil jsem si expres dodani a platil jsem predem a i po dlouhe dobe nic.Navic obchod komunikuje jen strojove a prime odpovedi se nedockate.Nedoporucuji!!!
    • Nedoporucuji!!!Podivejte na net na recenze firmy.Vsichni nedoporucuji,vcetne COI !!!A dnes je 17.9 2022
    • V odpovedich od firmy na spatne komentare jsou same nesmyslne datumy.Treba zbozi bylo doruceno 22.9 2022,tento datum bude az za tyden!!!

V odpovedich od firmy na spatne komentare jsou nesmyslne datumy.Treba zbozi bylo doruceno 22.9 2022,tento datum bude az za tyden!!!

• dobré nabídky
    • vše v nejlepším pořádku
    • žádná

nabídky v obchodu, jednání i dodání je naprosto v pořádku

o-k-