• Alespoň nějaká rychlá komunikace probíhá, i o víkendu.
    • Drzost co jsou schopní prodávat
    • Evidentně žádná kontrola kvality

Neprosto neskutečná drzost, co je tento obchod schopný prodávat. Police které vypadají jako 10x opravované a jako by je našel někdo na skládce. Nekvalitně natřené (prosvítá podklad), popraskané, na hranách a dřevě je vidět spousta míst kde se jim dřevo odštíplo a místo toho aby to zabrousili a zatřeli, tak je to jen přetřené nějakým lakem který z desky spolu s originální barvou svítí na 10 metrů. Co se finanční částky mi nabídli odškodné asi 5%, za to bych nekoupil ani barvu abych za ně dokončil jejich práci. Ještě doplním že je to masiv, takže by stačilo přejet bruskou, chápu že dřevotřísku by asi těžko kvalitně opravili.

Po přečtení všech komentářů jsem měl pochybnosti o nákupu v tomto obchodě. Ale cena byla nízká a produkt se ke mně dostal dobře. Zkušenost byla dobrá.

Bohuzel nemohu doporucit tento obchod.. Objednala jsem si konferencni stolek a TV stolek. Bohuzel obe zasilky neprisli v poradku. Povrchova uprava na drevotrisce tedy bila a leskla bila jsou poskozene predevsim rohy a loupajoci se barva . Tudiz jsem zklamana a nemohu tento obchod doporucit.

Děkujeme za Vaší recenzi.
    Mrzí nás, že jste obdrželi poškozené zboží.
    Jelikož píšete bez čísla objednávky, nemůžeme Vás kontaktovat a domluvit se na řešení. Prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu na [email protected]
    S pozdravem,
    Miroslav tým vidaXL

• horší zboží jsem ještě neviděl

Zboží došlo po týdnu v nepoškozeném obalu , ale po rozbalení katastrofa, police oťukané , spojovací materiál nepasoval, něco jsem musel dokoupit , skříňka byla z tak nekvalitního materiálu jaký jsem ještě neviděl a to nejsem žádný začátečník!!! Doporučuji nákup v jiném obchodě ,protože tak nekvalitní skříňku jsem v rukách ještě neměl , a to už jsem jich složil hodně!

Dobrý den Pavel Lisický,
    Děkujeme za Vaší recenzi.
    Mrzí nás, že jste obdržel poškozené zboží.
    Jelikož píšete bez čísla objednávky, nemůžeme Vás kontaktovat a domluvit se na řešení. Prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu na webservice@vidaxl,cz

• Zboží nekotrolované,odeslané mokré dřevo
    • Nespolehlivost

Děkujeme za Vaší recenzi.
    Mrzí nás, že jste obdržel poškozené zboží.
    Jelikož píšete bez čísla objednávky, nemůžeme Vás kontaktovat a domluvit se na řešení. Prosím kontaktujte nás prostřednictvím emailu.S pozdravem

• Žádnou neshledávám
    • Netransparentní a umělá komunikace

vážení,
    jsem neskutečně rozlobená na Váš způsob komunikace a péče o zákazníka.
    objednávk: 0420000427139 jsem do dnešního dne neobdržela.
    Datum objednávky: 29. srpna 2023
    Objednáno na: vidaXL cz
    Doručuje: CZ pošta pošta neměla správné podklady k doručení. Zásilka Vám byla odeslána poštou zpět.
    Pokud nebudete reagovat co nejrychleji, budu vše řešit právní cestou. Již měsíc nemám ani zboží ani peníze.
    Jana Andrlová
    [email protected]
    Tel 608817055

Děkujeme za Vaší recenzi.
    Mrzí nás, že jste neobdržela zboží.
    V průběhu dneška Vás bude kontaktovat zákaznický servis, abychom našli oboustranně vyhovující řešení.

• Zboží odpovídá ceně
    • Rychlé doručení
    • Řádně zabaleno
    • Návod přehledný a jednoduchý
    • Na smontování stačí jen šroubovák
    • Komunikace s obchodem (dotazy na zboží a pod....)
    • Nemožnost jiné pladby např převodem, hotově a pod....

vidaXL Vitrína antracitová 90 x 40 x 180 cm ocel a tvrzené sklo.

Naprosto v pořádku dodanáno nic nechybí zboží je hezké

• komunikace
    • neznalost vlastního sortimentu
    • Nedostatečný popis sortimentu

Bizarní obchod s tragickou komunikací, pravděpodobně reálně operující z Číny, Indie nebo jiné rozvojové země s levným nekvalitním zbožím, nekvalifikovanými zaměstnanci a webem vytvořeným pomocí překladače google.

Pokušel jsem se zjistit více informací o rámu pod stůl – rám zhruba odpovídá tomu, co sháním pro výrobu odkládacího stolku pod okno, s vozíky pod deskou.
    Jenže ideální délka je vyprodaná a ačkoliv bych to nějak vyřešil i s kratší konstrukcí, všechny konstrukce jsou cca o 7 cm nižší, než bych potřeboval + podlaha není 100% rovná. Ale to se dá vyřešit, pokud jsou nožičky stavitelné, případně mají nějaký "standardní rozměr" nebo se aspoň dají nastavit použitím delšího šroubu...

Zkusil jsem jim tedy napsat - a odpovědi byly bizár…

Zeptal jsem se:
    1) Zda má produkt "vidaXL Kovový rám pracovního stolu 120*57*79cm" stavitelné patky nohou (a o kolik mm), případně jakým způsobem jsou patky uchyceny?(Tj. zda jde například použít patku: [link na stavitelnou 40mm patku Wolfcraft])
    2) Zda je varianta 150*57*79cm nedostupná natrvalo, nebo bude v budoucnosti opět naskladněna? (varianta 140*50*79 má žel trnož uprostřed, takže pod stůl nelze nic zasunout)

VidaXL:
    Děkujeme za váš zájem o náš produkt, bohužel tento produkt není nastavitelný.
    Bohužel produkt, o který máte zájem, není v současné době skladem a v následujících 30 dnech se neplánuje jeho naskladnění.
    Doufáme, že se k nám opět vrátíte a budete u vidaXL nakupovat i nadále!
    A jako vždy, neváhejte nás kontaktovat, máte-li jakékoli další otázky.

FN:
    Ještě k bodu 1) - jakým způsobem jsou u tohoto stolu řešeny nohy stolu?
    Jsou to jen profily 40m x 40mm bez patky? Nebo tam nějaká patka je - a případně jak je tato patka uchycena?

VidaXL:
    Výrobek je jen malý díl bez nožiček, který lze připevnit na roh stolu.

FN (repete o týden později):
    Ještě k bodu 1) - jakým způsobem jsou u tohoto stolu řešeny nohy stolu?

VidaXL:
    Tento produkt je samostatná noha, kterou lze nainstalovat pomocí šroubů.

Přemýšlím, zda mám za týden poslat identický dotaz znovu a přidávat sem další bizarní reakce… :-D :-D :-D

( P.S.: Pokud to pro někoho bude zajímavé, tak nakonec asi využiji profilů od české firmy "Alutec KK" - bude to dražší, ale spolehlivější )

Reakce obchodu vidaXL

Je nám velmi líto že nejste spokojen

• Rychlost doručení
    • Desky postele neohoblovane, několikrát jsme se pořezali o ně.
    • Nebyla vyvrtaná jedná díra na šroub.
    • Nekvalitní produkt.
    • Při dotazů na rozměry postele mi odpověděl někdo z Indie? a neodpověděl na otázku.
    • Postel praskla po 1 použití (návštěva)
    • Na email s reklamaci mi dosud neodpověděli.
    • Třešnička na konci: rozměr postele je jiný než uvádí v popisu,takže jsem vyhodila 7000 za matrace,které se tam ani nevlezou.
    • Velmi nekvalitní e-shop. Nedoporučuji. Vyhněte se mu!

Otřesné.

Číslo objednávky 0420000382554.

• Reklamace zboží
    • Neexistuje internetový odkaz na společnost, která má naše plesnivé zboží vrátit zpět

Jsem velmi zklamaná, stolek přišel plesnivý, vše uznali, prišlo několik e-mailů, nicméně nemohu se dopátrat, jak zboží vrátit, protože odkaz na společnost, přes kterou vrátit zboží, po rozkliknutí neexistuje.

• Vše je zedřene
    • Nic nesedi
    • Je to odpad
    • Doufam že krachnou a skončí na ulici

Vše je zedřene
    Nic nesedi
    Je to odpad
    Doufam že krachnou a skončí na ulici

Mrzí nás, že jste obdržel poškozené zboží

• Rychlost vyřízení a doporučení objednávky
    • Ceny

Moje zkušenost s obchodem je pozitivní, objednávka rychle vyřízena, informace o stavu objednávky mi chodily pravidelně, zboží během pár dní doručeno. Ale pravda nemusel jsem řešit žádný problém, jako někdo jiný. Takže za mě v pořádku.

• Materiál
    • Díly nesedí
    • Špatně předvrtané díly
    • Odřené hrany

Hrůza. Ve skříňce špatně předvrtané díry, jednotlivé díly odřené na hranách. Díly do sebe vůbec nesedí, museli jsme si celou skříňku předělat, už nikdy víc. Řekla bych že i za ty prachy byla drahá. Objednávka č. 0420000403476

• Pečlivě zabaleno
    • Krásné zboží

Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit recenzemi. Zakoupila jsem krásné zahradní křeslo, které mi přišlo bleskově a bez problému sestavila jsem ho sama za 10 minut :) moc děkuji a doporučuji :)

Poprvé v životě jsme v rychlosti objednávali bez ověření recenze. V době, kdy jsme očekávali dodávku jsme recenze přečetli a čekali , zda-li vůbec něco dorazí a v jaké kvalitě . Pro upřesnění počtu balíků, které mají dorazit jsme raději kontaktovali infolinku, kde vám odpovídá jenom plechová huba, uměla inteligence …z které nic klidného nevyrazíte…..
    Zboží nakonec dorazilo, ale kvalita mizerná.
    Venkovní ratanová sedačka jak pro liliputy.tudíž zde byl nákup první a poslední ….

• Žádný potvrzení o objednávce

Bohužel obchod s námi vůbec nekomunikuje zboží bylo uhrazeno online platbou platba byla zaúčtována a doposud nepřišla žádná reakce z obchodu

Dobrý den, je nám velmi líto že máte problém

• díky recenzím na Heuréce jsem se rozhodl nakoupit jinde

Poslal jsem dotaz na e-shop, proč nefunguje slevový kód na křeslo, když je uvedeno, že slevový kód platí na vše. Odpověď zněla "Když nefunguje na křeslo, zkuste něco jiného". Asi bych si měl pořídit třeba stůl a sedět na něm?
    Na základě odpovědi jsem si teprve přečetl recenze na e-shop a nestačím se divit, že Heuréka strpí e-shop s takovým počtem negativních recenzí na svém srovnávači. A že je vůbec legální něco takového provozovat.

• Rychlost doručení v pořádku
    • Za ty peníze je to vyhovující účel to splní

Koupil jsem Venkovní psí kotec se střechou 600 x 200 x 150 cm a kvalita odpovídá ceně. Není to papírový a zároveň to není pancéřový. Svůj účel pro ochranu štěňat to splňuje. Za mě spokojenost.

The package contains missing parts. Very bad support, not able to return the product. I do not recommend it at all.

Reakce obchodu vidaXL

Hi, we are very sorry that you have a problem.
    Since you are writing without an order number, we cannot contact you and agree on a solution. Please contact us via email

• Kvalita

Koupena skříň - balení přišlo nepoškozené, bohužel obsah balíku omlácené rohy, poškrábané desky, a špatně zážehlené hrany

Koupený botník - balení přišlo nepoškozeno, bohužel vrchní pohledová přišla s hlubokými vrypy a prasklá. Nejvíce mě naštvalo že se někdo snažil škrábance neodborně zamaskovat

Oboje v řešení reklamací. Ze zkušenosti byl toto nás poslední nákup na VidaXl