Žádné připomínky k obchodu, ale zboží jsem vrátila.

Reakce obchodu vidaXL

Děkujeme Vám, že jste se podělili o svoji zkušenost, přestože jste zboží vrátili. Vážíme si Vašeho komplimentu. Přejeme krásný den.

• Dobrá , rychlá a věcná komunikace při chybě zákazníka s obchodem.

Vážený zákazníku.
    Děkujeme za uveřejnění Vaší zkušenosti s vidaXL, velmi si toho vážíme.
    Prosím neváhejte kontaktovat zákaznický servis, jestli budete potřeba.
    S pozdravem tým vidaXL

• nízké ceny
    • snadná montáž
    • pěkný vzhled
    • při detailnějším prozkoumání to není TOP kvalita
    • u knihovny nekvalitní šroubky
    • delší doba doručení
    • absence telefoního čísla a mailu u doručovací firmy (nemají jak kontaktovat)

Zboží jsem objednala 3.7. a až poté jsem narazila na hodnocení obchodu. Hrůzou z toho co jsem se dočetla jsem ani nespala, ale řekla jsem si že snad to nebude tak zlé. První část (knihovna) dorazila 9.7.(4 pracovní dny od objednání). Celkově knihovna předčila očekávání. Konstrukce je pevná a stabilní a vypadá opravdu krásně. Jediné co kazí dojem jsou přibalené šroubky, které jsme nahradili vlastními, protože "kov" ze kterého jsou vyrobené je měkký a šrouby se odlamovaly. Je škoda, že firma zbytečně šetří zrovna na takové drobnosti. Další balíky jsme obdrželi 17.7. a 18.7. (10 a 11 pracovních dní od objednání)-zahradní sedací ratanová souprava. Montáž byla snadná, sestava vypadá krásně a je pevná i pro větší váhu. Zboží není ve 100%kvalitě, ale to se vzhledem k cenám dá očekávat. Druhá velká a zbytečná chyba firmy, která má za následek spoustu špatných hodnocení je, že firma neuvede doručovací firmě telefonní kontakt nebo e-mail a proto je každé doručení překvapení.( Já naštěstí zrovna měla dovolenou a byla jsem doma.) Trekování balíku fungovalo, ale jen toho prvního. U další části zásilky bylo uvedeno stejné číslo a tak se balíky zobrazují jako doručené. Celkově jsem, ale se zbožím moc spokojená a firmu doporučuji!

Dobrý den
    Děkujeme za uveřejnění recenze, velice si toho Vážíme a také si Vážíme Vašich postřehů a návrhů na vylepšení, které jsme již posunula na příslušné oddělení.
    Co se týče doručení, stále pracujeme na tom, abychom doručovali co možná nejrychlej a v co možné nejlepší kvalitě.
    Jelikož poskytujeme dopravu zdarma, neplatíme si u doručovatele službu kontaktování zákazníka předem, v opačném případě bychom již dopravní náklady musel účtovat zákazníkům, co opravdu nechceme.
    V případe jakýchkoliv dalších otázek prosím kontaktujte nás zákaznický servis.
    S pozdravem tým vidaXL

• Slušné ceny, kvalitní zboží, rychlá doprava.

Byl to můj první nákup, moje zkušenosti s obchodem jsou dobré.

• velký výběr,rychlost doručení

• 100% tento obchod doporučuji, mám jen ty nejlepší zkušenosti, již třetí nákup
    • Rychlost, ochota, kvalita

• OK

• Velký výběr, ceny přijatelné

Zboží vždy dojde dobře zabalené, kvalitní, nízká cena. Ještě se nestalo, že by v zásilce něco chybělo...Nakoupila jsem v tomto obchodu několikrát, vždy jsem byla maximálně spokojena.

vstřícne a ochotne jednání

Výrobek mi byl doručen až domů.

Vše proběhlo bez problémů

• Vše proběhlo bez problému.

• skvělá komunikace