• Skvělá domluva s prodejním oddělením
    • Připomenutí obchodu, že si mám registrovat prodlouženou záruku

Hezký den,

děkuji za Váš nákup, kladné hodnocení i doporučení, jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojený a věřím, že budete spokojený i s Vašim nový spotřebičem. Kdykoliv se na nás zase obraťte, rádi Vám třeba jen poradíme.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Nadstandardní péče o zákazníka. Opravdu blesková dodávka zboží (lednice) mě zachránila potraviny.

Pěkný den,

Vaše spokojenost mě moc těší, snažíme se vždy o co nejkvalitnější prozákaznický servis, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem. Za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení Vám moc děkuji, kdykoliv jsme tu opět rádi pro Vás.

• výborná komunikace, vstřícnost

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojený, neváhejte se na nás obrátit i při Vašem příštím výběru ať už dalšího příslušenství či nových spotřebičů do Vaší domácnosti.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• rychlé dodání, dobrá komunikace s obchodem

Hezký den,

jsem moc rád, že jste s nákupem u nás, naší komunikací i rychlým průběhem spokojený, neváhejte se na nás kdykoliv zase obrátit,jsme Vám kdykoliv rádi k dispozici.

• pece o zakaznika

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem u nás mě moc těší a doufám, že budete spokojený i s Vaší novou troubou, rádi Vám případně poradíme i s jejími funkcemi, kdykoliv se na nás zase obraťte.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Přeji hezký den a děkujeme za Vaše hodnocení i doporučení,

• Korektnost a rychlost dodání

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkuji, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto mě těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojený.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod, neváhejte se na nás obrátit i při Vašem případném příštím nákupu.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Vše proběhlo v pořádku, rychle :-)

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Obchod splnil přesně to co jsem po něm chtěl

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení, těší mě, že jste snad celkově s nákupem v našem obchodě spokojený, a že se tak můžeme těšít na Váš další případný nákup ať už spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

• Široký výběr kvalitních spotřebičů

Doporučuji obchod

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem u nás mě moc těší, snažíme se vždy o co nejrychlejší odbavení každé objednávky a co nejkvalitnější prozákaznický servis, proto jsem opravdu rád, že i Váš nákup proběhl dle Vašich představ a za Vaši recenzi i doporučení Vám děkuji.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod, neváhejte se na nás zase obrátit.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Velice ochotný, po objednání ještě sami zavolají a potvrdí že to mají skladem.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Ihned po objednání se ozvou a domluví přepravu.
    • Okamžité odeslání zboží, které je skladem.
    • Není úplně jednoduché se domluvit na přepravě - z telefonického rozhovoru jsem nepochopil, co která možnost zahrnuje (vynesení).

• Rychlost dodání, dobrá cena

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s rychlým průběhem objednávky, naší cenovou nabídkou a snad celkově s naším obchodem mě moc těší a doufám, že i při Vašem případném příštím nákupu zvolíte právě náš e-shop.

Jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod a vždy Vám rádi třeba jen poradíme.

• Rychlost doručení

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Objednávka z domu a doručení až do bytu
    • Rychlost vyřízení - cena

Pěkný den,

moc Vám děkuji za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení, jsem rád, že jste snad celkově s průběhem Vaší objednávky spokojená a věřím, že budete spokojená i s Vašimi novými spotřebiči, kdykoliv nás zase kontaktujte.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Zboží mě bylo nejen velmi rychle doručeno , ale ještě tentýž den přijela firma a provedla instalaci. Od doručení do dokončení instalace uběhlo na naše poměry neuvěřitelných 4 hodiny. a mohli jsem ještě ten den vařit.Jednám slovem :BRAVO!

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem u nás a s celkovým průběhem, včetně montáže mě opravdu moc těší a věřím, že budete spokojený i s Vaší novou varnou deskou. Kdykoliv nás zase kontaktujte, jsme online každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod a vždy Vám rádi s čímkoliv poradíme.

• Vše proběhlo v pořádku

Pěkný den,

jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojený a že vše proběhlo dle Vašich představ. Za Vaši recenzi i doporučení Vám moc děkuji a doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na Váš další případný nákup.

Jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Vše v pořádku.

Hezký den,

děkuji za Váš nákup, kladné hodnocení i doporučení, jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojený a věřím, že budete spokojený i s Vaší novou pračkou. Kdykoliv se na nás zase obraťte, rádi Vám třeba jen poradíme.

• rychlé jednání
    • spolehlivost
    • zájem o zákazníka

• Skvele poradi

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem moc rád, že jste s nákupem u nás a naším poradenstvím spokojený a doufám, že se i při Vašem případném příštím nákupu obrátíte zase na náš e-shop.

Kdykoliv jsme Vám opět rádi k dispozici, 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Objednávka, komunikace a doručení - vše rychle a bez komplikací.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem u nás mě moc těší. Jsem opravdu rád, že vše proběhlo přesně podle Vašich představ a bez komplikací, proto doufám, že se i při Vašem případném příštím nákupu obrátíte zase na nás.

Jsme tu pro Vás každý den a to až do 23°°hod.

Přeji hezký den a děkuji za Vaše hodnocení i doporučení,