Zdravim vsechny . rad bych hodnotil tenhle produkt ale bouhzel jsem jeste produk nerozbalil , protoze jsem nakoupil spotrebice do predu kvuli cene a hodnoceni produktu. Jak rozbalim budu velice po nake dobe rad hodnotit produkt

Hezký den,

moc Vám děkuji za Váš nákup i zpětnou vazbu, jsem rád, že zatím vše zatím proběhlo v pořádku a doufám, že i po rozbalení Vaší objednávky budete s nákupem celkově spokojen. Kdykoliv se na nás neváhejte obrátit, jsme Vám rádi k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychlost a 0 za doprvu.

Hezký den,

moc Vám děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení. Jsem moc rád, že jste s nákupem celkově spokojený, Vaše spokojenost je naší prioritou, kdykoliv se na nás zase obraťte, rádi Vám třeba jen poradíme.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychlost i komunikace na jedničku.

Hezký den,

jsem moc rád, že jste s nákupem u nás, naší komunikací i rychlým průběhem spokojený, neváhejte se na nás kdykoliv zase obrátit,jsme Vám kdykoliv rádi k dispozici.

• Špatná komunikace
    • Objednávka trvala více jak 18 dní

Objednala jsem digestoř. Na stránkách bylo, že zboží je skladem v externím skladě a že nejpozději do 14 dní bude doručeno, ale pokud chci urychlit dodání tak ať zavolám. Po 10 dnech jsem volala. Zvedla to nepříjemná a neochotná paní řekla: co bych chtěla, že to ještě není 14 dní a odbyla mě, že digestoř bude do konce týdne. Další týden volám a to už bylo 15 dní a zvedla to zase nepříjemná paní. Ptala jsem se: co se děje jestli to jde ze zahraničí nebo jestli tam může zavolat co se děje? A paní mě zase odbyla, že digestoř bude do středy (za dva dny). 18 den jsem volala a paní: nemám to tady a do konce týdne ji určitě nečekejte. Tak jsem zrušila objednávku a objednala jsem si ji u jiného prodejce a do 24 hodin jsem ji měla doma. Takže tady už nikdy více. V dnešní době by mě nenapadlo, že budu čekat více jak 18 dní na digestoř. A na zakaznickou linku se nedá dovolat. Vždy mi to vzali až po 6 volání. Nedoporučuji.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Vaši recenzi, mrzí mě komplikace ohledně delšího termínu dodání Vaší digestoře a za vzniklé nepříjemnosti se Vám omlouvám. Řídíme se informacemi o dostupnosti přímo od dodavatelů a původní termín naskladnění, o kterém jsme Vás informovali byl bohužel posunut. Snažíme se udělat vždy maximum, aby byl každý zákazník spokojený, ale ač bychom rádi, není v našich silách dostupnost nijak ovlivnit.

Byl bych moc rád, kdybyste nám dala ještě v budoucnu příležitost napravit si reputaci a přesvědčit Vás, že nám opravdu záleží na spokojenosti každého zákazníka.

Děkuji, ještě jednou se omlouvám,

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychlé dodání a dobrá komunikace

nic

• Rychle dodani

Rychle dodání ,nejlepší cena, doprava zdarma,dobírka zdarma

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojená, neváhejte se na nás obrátit i při Vašem příštím výběru ať už dalšího příslušenství či nových spotřebičů do Vaší domácnosti.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

První nákup, ochota, vstřícnost , rychlé dodání

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychlé a vstřícné jednání při dodání i při zrušení jednoho spotřebiče z objednávky.

Rychlost, spolehlivost, ochota...

Hezký den,

těší mě, že jste s nákupem v našem obchodě a rychlým odbavením objednávky spokojena a doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na Váš další případný nákup.

Jsme online každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

vše proběhlo rychle a bez problémů

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• trouba již byla rozbalená, sundaný kryt z ovl. displeje

Dobrý deň,

ďakujem za Váš nákup aj recenziu. Za vzniknutú nepríjemnosť so zabalením spotrebiča sa Vám veľmi ospravedlňujem, vždy sa snažíme urobiť maximum pre spokojnosť každého zákazníka, preto ma mrzí, že vo Vašom prípade to k Vašej spokojnosti nedopadlo. Dúfam, že rúra je plne funkčná a všetko je inak v poriadku, budem rád, keď nám dáte ešte v budúcnosti príležitosť napraviť si reputáciu a presvedčiť Vás, že nám naozaj záleží na spokojnosti každého zákazníka.

Ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem,

• celkem rychlé dodání
    • ---

Dobrý obchod, nemám připomínek

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost mě moc těší, snažíme se vždy o co nejkvalitnější prozákaznický servis, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem. Za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení Vám moc děkuji, kdykoliv jsme tu opět rádi pro Vás.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychlé a levné dodání - super.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem rád, že jste s nákupem v našem obchodě spokojený a věřím, že budete spokojený i s Vaší novou myčkou nádobí. Doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na Váš další případný nákup.

Přeji pěkný den a za Vaše hodnocení Vám moc děkuji,

• LEVNĚ ,RYCHLE,SPOLEHLIVĚ

• spolehlivost

Hezký den,

těší mě, že jste s nákupem v našem obchodě a rychlým odbavením objednávky spokojen a doufám, že se můžeme v budoucnu těšit na Váš další případný nákup.

Jsme online každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Skvělá komunikace, rychlost dodání.

Byla jsem s obchodem nadmíru spokojená.
    Jak s rychlostí dodání objednaného zboží, tak i s komunikací obchodu. Vše na jedničku s hvězdičkou.

• Doručení do druhého dne
    • Chybí český návod!

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojený, neváhejte se na nás obrátit i při Vašem příštím výběru ať už dalšího příslušenství či nových spotřebičů do Vaší domácnosti.

• Velice rychlé doručení

Hezký den,

moc Vám děkuji za Váš nákup, doporučení a především milá slova, udělala jste mi opravdu radost. Záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a pro její dosažení se snažíme udělat vždy maximum.

Neváhejte se na nás zase obrátit.

• Rychlé dodani
    • Výhodná cena
    • Zboží přišlo jen v původním obalu (tyčový vysavač), žádné ochranné balení, nebylo ani zalepeno, krabice šla lehce otevřít. Hned jsem kontrolovala, zda něco nechybí, ale bylo v pořádku.

Pěkný den,

moc Vám děkuji za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení, jsem rád, že jste snad celkově s průběhem Vaší objednávky spokojená a věřím, že budete spokojená i s Vašim novým vysavačem, kdykoliv nás zase kontaktujte.