Oceňuji velmi dobrou komunikaci týkající se výrobku a jeho převzetí a krátkou dodací lhůtu.

Hezký den,

jsem moc rád, že jste s naší komunikací, informovaností ohledně dostupnosti a snad i celkově s nákupem u nás spokojen a za Vaši recenzi opravdu děkuji.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod, kdykoliv se na nás zase obraťte.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Vše proběhlo rychle a s ochotou.

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojený, neváhejte se na nás obrátit i při Vašem příštím výběru ať už dalšího příslušenství či nových spotřebičů do Vaší domácnosti.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Rychlá a bezproblémová komunikace ohledně bleskového dodání.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost mě moc těší, snažíme se vždy o co nejkvalitnější prozákaznický servis, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem. Za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení Vám moc děkuji, kdykoliv jsme tu opět rádi pro Vás.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• - velmi rychlá reakce na objednávku (v sobotu večer!)
    • - náhrada nevyhovující zásilky do dvou dnů
    • - výborná komunikace

Hezký den,

jsem moc rád, že jste s nákupem u nás, naší komunikací i rychlým průběhem spokojený, neváhejte se na nás kdykoliv zase obrátit,jsme Vám kdykoliv rádi k dispozici.

• velmi rychlé dodání

Výborná komunikace , vše v naprostém pořádku. Děkuji

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Byl jsem velice spokojen s jednáním a následným objednáním zboží u tohoto e-shopu a vřele doporučuji. Mají profesionální přístup a podmínky co byly domluvené tak dohodli vč. rozvozu

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Spatná komunikace,arogantní jednání,neochota cokoliv vysvětlit nebo poradit.naprosto neprofesionální.Už nikdy více.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Mrzí mě, že jste s naším zákaznickým servisem nespokojená a za Vaši negativní zkušenost se Vám moc omlouvám. Snažíme se vždy, aby každý zákazník "odcházel" z našeho obchodu spokojený, proto mě mrzí, že ve Vašem případě tomu tak nebylo. Doufám, že nám dáte ještě v budoucnu příležitost napravit si reputaci a přesvědčit Vás, že nám skutečně záleží na spokojenosti každého zákazníka.

Děkuji a ještě jednou se omlouvám,

Pěkný den,

Vaše spokojenost s rychlým dodáním mě moc těší, snažíme se vždy o co nejkvalitnější prozákaznický servis. Za Váš nákup a kladné hodnocení Vám moc děkuji, kdykoliv jsme tu opět rádi pro Vás.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychlost vyřízení objednávky.
    • Starostlivost o zákazníka.

• Rychlost dodávky
    • Komunikace obchodu

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• po objednání zboží okamžité emailové a telefonické kontaktování, následně průběžná komunikace ohledně stavu objednávky
    • bezproblémová doprava pračky přepravcem TOPTRANS

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

za Váš nákup, kladnou recenzi i doporučení Vám moc děkuji, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto mě těší, že i Vy "odcházíte" z našeho obchodu spokojený.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod, neváhejte se na nás obrátit i při Vašem případném příštím nákupu.

• rychlost vyřízení

Pěkný den,

moc Vám děkuji za Váš nákup, doporučení i kladné hodnocení, jsem rád, že jste snad celkově s průběhem Vaší objednávky spokojená a věřím, že budete spokojená i s Vašim nový robotem, kdykoliv nás zase kontaktujte.

• Rychlost dodani
    • Neni mozne vybrat jineho prepravce nez TopTrans

Celkove obchod funguje. Zbozi bylo doruceno v poradku. Jedina mala vytka je, ze neni mozne si vybrat prepravce. Za me neni Top Trans uplne oblibeny, ikdyz vse probehlo v poradku, ale mam radeji dopravce, u ktereho si mohu v bydlosti nechat zasilku uskladnit a nemusim na nej cekat cely den.

jeden den objednal a za 2 dny bylo zboží doma

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Super obchod ,rychlé dodání vše v porádku

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Naprostá spokojenost, skvělá komunikace a rychlé dodání

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Skvělá domluva s prodejním oddělením
    • Připomenutí obchodu, že si mám registrovat prodlouženou záruku

Hezký den,

děkuji za Váš nákup, kladné hodnocení i doporučení, jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojený a věřím, že budete spokojený i s Vašim nový spotřebičem. Kdykoliv se na nás zase obraťte, rádi Vám třeba jen poradíme.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Nadstandardní péče o zákazníka. Opravdu blesková dodávka zboží (lednice) mě zachránila potraviny.

• výborná komunikace, vstřícnost