• Spotřebič byl doručen bez návodu k použití v češtině.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

moc Vám děkuji za Vaši recenzi, doporučení i Váš nákup. Mrzí mě komplikace s chybějícím návodem v českém jazyce, bývá umístěn na boku spotřebiče a je možné, že se přepravou uvolní. Nový návod Vám zasíláme poštou.

Doufám, že v případě Vašeho případného příštího nákupu proběhne již vše zcela dle Vašich představ.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

Naprostá spokojenost.Zboží bylo dodáno rychle a v pořádku. Mile překvapil osobní zájem o řádné doručení a spokojenost se zbožím. Kéž by takový přístup měli ve všech obchodech.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

moc Vám děkuji za Váš nákup, doporučení i milá slova. Osobní přístup je klíčem k zákaznické spokojenosti a právě ta je naší prioritou, proto mě těší, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem, kdykoliv se na nás neváhejte zase obrátit, rádi Vám s čímkoliv poradíme.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

• Pružá rychlá reakce

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem moc rád, že jste s nákupem u nás spokojený, neváhejte se na nás obrátit i při Vašem příštím výběru ať už dalšího příslušenství či nových spotřebičů do Vaší domácnosti.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

velice rychlé a vstřícné jednání, rychlost dodání po objednání zboží

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem u nás, naším jednáním i rychlým dodáním Vaší chladničky a za Vaši recenzi i doporučení Vám moc děkuji. Kdykoliv jsme tu opět pro Vás a rádi Vám třeba jen poradíme.

Jsme online každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

• Výborná komunikace
    • Široký sortiment, slušné ceny
    • nevím

Výborný obchod, nakupoval jsem poněkolikáté a vždy dobrá zkušenost. Mohu doporučit.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem moc rád, že jste již opakovaně s nákupem u nás, naší komunikací i cenovou nabídkou spokojený. Zákaznická spokojenost je naší prioritou a snažíme se pro ni udělat vždy maximum, proto mě těší, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem.

Jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Přeji hezký den a za Vaši recenzi i doporučení Vám moc děkuji,

• Skladová dostupnost
    • Rychlé dodání (Toptrans)
    • Dobrá komunikace ohledně objednávky

Hezký den,

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení, těší mě, že jste snad celkově s nákupem v našem obchodě spokojený, a že se tak můžeme těšít na Váš další případný nákup ať už spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

nevim, vse proběhlo dobře

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem moc rád, že vše proběhlo dle Vašich představ, že jste s vyřízením objednávky spokojený a věřím, že budete spokojený i s Vaší novou troubou, kdykoliv se na nás zase obraťte, jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

• Cena ,
    • Žádná mě momentálně nenapadá

Hezký den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, těší mě, že jste s nákupem v našem obchodě spokojená a věřím, že budete spokojená i s Vaší novou varnou deskou, kontaktujte nás i při Vašem příštím výběru ať už spotřebičů, či jen chemie a příslušenství.

Dobrá,rychlá komunikace.Dostatek informací.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem rád, že jste s nákupem u nás, naší komunikací a snad celkově s vyřízením Vaší objednávky spokojený. Zákaznická spokojenost je naší prioritou a snažíme se pro ní udělat vždy maximum, kdykoliv jsme tu opět pro Vás - každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• super rychlé odeslání do druhého dne, profi shop

Hezký den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem rád, že jste s nákupem u nás spokojený, a že vše proběhlo rychle a snad dle Vašich představ. Doufám, že se na nás i při Vašem případném příštím nákupu zase obrátíte.

Jsme Vám rádi k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Lednice doručena až do garáže,obchodník mi zaslal odkazy na bezplatnou prodlouženou záruku jinak bych na to zapomněl.

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s vyřízením Vaší objednávky i naším prozákaznickým servisem mě moc těší, snažíme se o ten co možná nejlepší, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem, kdykoliv jsme tu opět rádi pro Vás, jsme online každý den v týdnu včetně víkendů a to až do 23°°hod a rádi Vám třeba jen poradíme.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Rychlá a perfektní komunikace obchodu
    • Osobní přístup

Pěkný den,

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení, jsem rád, že jste s nákupem u nás, naší komunikací, rychlým průběhem i naším přístupem spokojená. Těšíme se na Váš další případný nákup.

• Rychlý

Ok

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

Vaše spokojenost s nákupem u nás a rychlým průběhem mě moc těší, snažíme se o co nejrychlejší odbavení každé objednávky, proto jsem rád, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem, jsme tu pro Vás každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod, neváhejte nás zase kontaktovat.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Komunikace a vstřícnost ukázková, záleží jim na zákazníkovi. Zboží bylo doručeno hned druhý den. Děkujeme.

Pěkný den,

moc Vám děkuji za Vaše milá slova, Vámi zmíněná vstřícnost je neodmyslitelnou součástí dobrého zákaznického servisu a my usilujeme o co možná nejlepší, proto mě těší, že i na Vás jsme udělali dobrý dojem. kdykoliv se na nás zase obraťte, rádi Vám třeba jen poradíme ať už s funkcemi Vašich nových spotřebičů, či nákupem chemie a příslušenství.

Jsme online 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod a těšíme se na Váš další případný nákup.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• zmatek v interní komunikaci
    • na webu jsou nabízeny modely, které nejsou skladem a dokonce se již ani nevyrábí, ale jako ke koupi a skladem se tváří

na webu se zboží tráví jako skladem, po objednávce se dozvíte, že skladem není, ale že se již nevyrábí!!!, takže nabídnou náhradní model, který tedy zaplatíte a pak Vám jen tak zavolají po týdnu, že zboží nemají a musíte na něj dalších 14 dní čekat. Jediný důvod, proč jsem na tento web šla bylo, že hledám zboží ihned skladem k dodání, nyní jsem ztratila týden a může začít někde jinde znovu :-(

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkuji za Váš nákup a recenzi. Moc se Vám omlouvám za vzniklou komplikaci s delším termínem dodání Vaší myčky nádobí. Jak jsme Vám telefonicky sdělili, Vámi objednaný kus byl značně poškozen, proto jsme jej nemohli expedovat a nabídli Vám alternativu, která je dostupná ihned. Mrzí mě, že tento nákup neproběhl dle Vašich představ, ale doufám, že nám dáte ještě v budoucnu příležitost přesvědčit Vás, že nám moc záleží na spokojenosti každého zákazníka.

Děkuji a ještě jednou se omlouvám,

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

• Velký výběr zboží různých značek a propracované detailní filtrování pro přesné vyhledávání.
    • Obchod neinformoval o předání zboží přepravci, ani o možném doručení zboží a po přihlášení bylo ve stavu objednávky "Předáno, zaplaceno", ale ani jedno nebylo pravda.
    • Slečna nebo paní, které jsem se dovolal, abych ji upozornil na výše uvedené nesrovnalosti a dozvěděl se od ní relevantní informace, byla strohá, až protivná a jediné, co mi sdělila bylo, že mě bude kontaktovat dopravce. Taková ženské nemá na call centru co dělat, zavřel bych jí tak akorát do skladu!

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

děkujeme za Váš nákup, recenzi i doporučení. Snažíme se o co možná nejkvalitnější prozákaznický servis, proto mě mrzí, že ve Vašem případě to nedopadlo dle Vašich představ a doufám, že nám dáte v budoucnu příležitost napravit si reputaci, abychom Vám dokázali, že nám skutečně záleží na spokojenosti každého zákazníka.

Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod a rádi Vám třeba jen poradíme.

• , skvělá komunikace
    • , velký výběr
    • žádná

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

jsem moc rád, že jste s rychlým průběhem Vaší objednávky, naší komunikací i výběrem, snažíme se o co možná nejkvalitnější komplexní servis, kdykoliv nás zase kontaktujte, rádi Vám třeba jen poradíme.

Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Michal Jesika, Vestavne spotrebice.com

rychlé vyřízení obednávky s následným dodání zboží

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, doporučení i kladnou recenzi, jsem rád, že vše proběhlo dle Vašich představ a budu rád, když se i při Vašem příštím nákupu obrátíte zase na náš e-shop.

• kvalita

Reakce obchodu Vestavné spotřebiče

těší mě, že jste s vyřízením Vaší objednávky spokojený a moc Vám za Vaše hodnocení, doporučení i za Váš nákup děkuji, kdykoliv jsme tu opět rádi pro Vás - 7 dní v týdnu a to až do 23°°hod.

Vše proběhlo v pořádku.

Pěkný den,

děkuji za Váš nákup, recenzi i doporučení, těší mě, že všechno proběhlo dle Vašich představ, doufám, že se můžeme těšit na Váš další případný nákup, neváhejte se na nás zase obrátit.

Jsme Vám kdykoliv opět rádi k dispozici, jsme online každý den, včetně víkendů a to až do 23°°hod.