Vše v naproste pohodě, rychle, zboží úžasné

Dobrý den, Martino.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Výběr a rychlé doručení.

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• rychle dodani
    • rozdeleni baliku (cca 30 kg) do 2 krabic

vyborne ceny produktu pro zvirata (moje volba padla na krmiva pro kocky) a i pro lidi (repelenty Predator a produkty Alavis Maxima) na vaschovatel.cz....rychle dodano

Dobrý den, Andyna_CB.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

prestoze jsem objednavku stornovala, tak mi obchod vysel ve vsem vstric. moc dekuji

Dobrý den, Andyna_CB.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, přestože obchod nebyl dokončen.

Pro svůj další nákup u nás přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. již od 1 000 Kč. :-)

Velmi rychlé dodání.

rychlé doručení

• dobrý

Celková spokojenost.

• rychlost dodání

Dobrý den, Filipe.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

super cena, rychlost dodání

Dobrý den, Dagmaro.

Rychlé, bezproblémové

Dobrý den, Radku.

• rychlost dodání
    • žádná

• jednoduchá objednávka,rychlé doručení

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychlé dodání, příjemná komunikace s obchodem.

Za mě naprostá spokojenost s nákupy u vás.

Dobrý den, "Stračice".

• Spolehlivost, kvalita a rychlost dodání. Super

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Rychle jednání, vše bez problému

škrabadlo odpovídá obrázku

Dobrý den, Věrko.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Objednala jsem si zboží na pobočku v naději, že si ho vyzvednu co nejdřív. Na stránkách slibují expedici do 2 dní, ale já na objednávku čekám již 4. den.

Dobrý den, "Arween".
    Objednávka ze čt 28.3. (v pátek a v pondělí státní svátek) by měla být dnes převezena k osobnímu odběru. Objednávky jsou zpracovávané povětšinou do 2 následujících pracovní dní. S ohledem na prodloužený víkend, při kterém nebyly odbavované externí sklady, se některé z objednávek tento týden pozdržely. Pokud během dnešního dne neobdržíte SMS výzvu, tak zavolejte na nás Zákaznický servis.

Jako drobnou kompenzaci přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Super ,rychlost.Občas i dárek.

Dobrý den, Stanislavo.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• prostě spokojenost, bez potíží