• siroky vyber produktu pro psy a kocky
    • ceny
    • skvele zabaleno
    • rychlost dodani
    • sleva - kod VASCHOVATELCZ

VSE OK

Dobrý den, Andyno_CB.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete zase spokojena na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Široký výběr, výhodné ceny, rychlé dodání

Dobrý den.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete zase spokojen(a) na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• ceny
    • čas odeslání
    • velký výběr v obchodě
    • výhodná balení
    • ....

nemám nic proti, jen snad, že objednávku nad 4tisíce bych čekala poštovné zdarma. A protože jsou granule a konzervy těžké tak mi to ppl nechce nechat na sběrném místě a já potřebuji jít do práce, to je potom těžká domluva s dopravcem, když to obchod zabalí do co nejméně balíků, ale za to velmi těžkých.

Dobrý den, Ludmilo.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena, a to i přes Vaše drobné výtky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo.

1. Co se týče dopravy ZDARMA, tak v plánu ji trvale zavádět určitě nemáme. Jedná se o to, že obalový materiál, práce zaměstnanců, přeprava zásilky a jiné výdaje rozhodně nejsou levné, takže symbolický poplatek 88 Kč (při obj. nad 1 499 Kč) udržuje chod e-shopu na úrovni. Cenová politika "mít dopravu ZDARMA a zároveň mít ceny zboží nízké" je dle nás cesta ke zkrachování a tomu se vážně chceme vyhnout. :-) Každopádně výhodu ve formě dopravy ZDARMA občas nasazujeme v rámci akce na určité období (takové informace rozesíláme v newsletterech nebo zveřejňujeme na sociálních sítích - doporučuji tyto kanály odebírat, ať víte o akcích a novinkách vždy mezi prvními).

2. Co se týče hmotnosti zásilky a výdejen... Expedujeme dle Smluvních podmínek s přepravci (tzn. jeden balík může mít až 50 kg). Výdejny mají zpravidla váhové (a rozměrové) omezení, takže se popravdě vůbec nedivím, že pokud máte objednávku "vícezásilkovou", a navíc objemnou, že Vám ji nechtějí uskladnit. Ale je to zase jen o lidech. Pokud si zásilku nemůžete převzít, tak doporučuji se domluvit např. se sousedy. Věřím, že řešení najdete a příště s domluvou s PPL nebude problém.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete spokojena na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Andrea a celý kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychle dodani a velky vyber zbozi spokojenost

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychlé doručení, dobré ceny široký sortiment.

Dobrý den, "Jb96".

• cena,kommunikace, výběr

Vše OK

Dobrý den, Adame.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Doufáme, že se na nás znova obrátíte a taktéž budete spokojen na 100 % (jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč). :-)

• Široký sortiment
    • Super ceny
    • Bezproblémové dodani
    • Mila obsluha na podpore

Dobrý den, Andyno.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Doufáme, že se na nás znova obrátíte a taktéž budete spokojena na 100 % (jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč). :-)

• Cena zbozi
    • Široká nabídka i mimo chovatelstvi
    • Mila obsluha na chatu

Nevýhoda žádná. Jako vždy hodnotit jedine v superlativech!!!

Dobrý den, Andyno.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Doufáme, že se na nás znova obrátíte a taktéž budete spokojena na 100 %. :-)

• Rychle doruceni
    • Velky vyber

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Doufáme, že se na nás znova obrátíte a taktéž budete spokojen(a) na 100 %. :-)

• Ceny
    • Balení
    • Široký výběr

Doporučuji, vše v pořádku. Rychlé dodání, široký sortiment a skvěle ceny.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Velký výběr, dobré ceny, superrychlé dodání.

• Široká nabídka
    • Výhodné ceny

Zboží uvedené jako skladem skutečně skladem a tím pádem rychlá expedice a dodání.

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Doufáme, že nám dáte šanci i v r. 2024 a taktéž budete spokojen(a) na 100 %. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Super výběr dietních i normálních krmiv
    • Rychlé doručeno!!!

• Slevovy kód VASCHOVATELCZ
    • Super nabídka se slevou pravidelne do emailu
    • Komunikace skrz emaily
    • Ceny
    • Široký sortiment

Dobrý den, Anydna_cb.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Doufáme, že i příště budete spokojena na 100 %. :-)

Jako poděkování za Vaše kladné hodnocení Vám zasíláme slevový kód, který platí do konce roku na nákup na VasChovatel.cz (kód "AKCE100" zadávejte bez uvozovek do příslušného pole).

• vše skladem
    • velký výběr
    • kvalitní značky
    • rychlé dodání zboží

Dobrý den, Lucy K.

Jako poděkování za Vaše kladné hodnocení Vám zasíláme slevový kód na nákup na VášChovatel.cz. Kód ve tvaru "AKCE100" (bez uvozovek) platí do 31.12.2023.

• Široká nabídka
    • Kvalitní krmiva i další sortiment
    • Intuitivní, snadná orientace na webu
    • Bleskurychlé dodání do druhého dne

Maximální spokojenost, tento e-shop využívám dlouhodobě a zatím bez jediného problému.

Dobrý den, Heleno.

• Slušný výběr
    • Dobrá komunikace

Jsem delší dobu zákazník a z důvodu spokojenosti mám založený účet.

Dobrý den, "selbst".
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Doufáme, že i příště budete spokojen na 100 %. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Absolutní spokojenost, výběr zboží, rychlost dodání

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Doufáme, že i příště budete spokojen(a) na 100 %. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Velký výběr zboží, výborná komunikace, rychlé dodání

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychlost dodání, bohatý výběr, dobré ceny

Dobrý den, Markéto.