• Kvalita, příznivé ceny, rychlost dodání.

Úplná spokojenost

Dobrý den, "ikopr".
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete zase spokojen(a) na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychlé vyřízení objednávky, dobře zabalená, spokojenost

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• velmi rychlé dodání,profesionální práce obchodu.

• Korektní a rychlý obchod

Předešlého dodavatele převyšuje o několik délek. Je to v kvalitě obsluhy expedice.

Dobrý den, Josefe.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že zase budete spokojen na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Rychlost.

Dobrý den, Jiří.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete zase spokojen na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• siroky vyber produktu pro psy a kocky
    • ceny
    • skvele zabaleno
    • rychlost dodani
    • sleva - kod VASCHOVATELCZ

VSE OK

Dobrý den, Andyno_CB.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete zase spokojena na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Spolehlivý eshop

Dobrý den, Filipe.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Široký výběr, výhodné ceny, rychlé dodání

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychle dodani a velky vyber zbozi spokojenost

• Rychlost, důvěra

Dobrý den, Martine.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete spokojen na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Kvalita

Dobrý den.

Doufáme, že se na nás opět obrátíte a že budete spokojen(a) na plných 100 %. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Dobré ceny

• Rychlost dodani

• rychle odeslání

• Přehlednost
    • Dostupnost požadovaného zboží
    • Rychlé vyřízení objednávky:-)

• rychlost. spolehlivost

• Velmi rychle jednání

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychlé doručení spokojenost.