• Široká nabídka
    • Dobré ceny

Dobré ceny, široká nabídka a vždy rychlé dodání.

Dobrý den, "BB".
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Celková spokojenost

Jsem velice spokojená rychlost objednání i dodání

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• Vždy spokojenost.

Dobrý den, "šéfko".

• Velké balení
    • Skvělá cena
    • Super velikost pro malé plemena

Super

Dobrý den, Ivo.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• skvělá komunikace, rychlost dodání

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Perfektní zkušenost, oceňuji možnost opakované objednávky! Děkuji

Dobrý den, Terezo.

• Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • Skvělá komunikace obchodu

Objednáváme pravidelně a vždy jsme byli s objednávkou a doručením spokojeni.

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo a doufáme, že příště bude spokojenost 100%. :-)

Jako malé poděkování od nás přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč.

Dobrý den, Libore.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Perfektní, naprostá spokojenost.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Vše ok. Nakupuji zde pravidelne a vždy maximální spokojenost.

Dobrý den, Andyno_CB.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychlé dodání, zboží v pořádku (šla jsem si pro něj do výdejny)
    • Dobré ceny produktu, který kupuju, oproti jiným e-shopům

Dobrý den, Kateřino.

• Rychlost, dobrá komunikace

Dobrý den, "JIN".

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• nemusím běhat po obchodech.

Dobrý den, Milane.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• rychlé dodání bez komplikací

obchod můžu doporučit, vše funguje bez problémů

Dobrý den, "makra".

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• velmi rychlé vyřízení a dodání zboží

bez problému

• Velký výběr sortimentu
    • Poštovné by mohlo být od určité ceny zdarma

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, ale i přesto musíme reagovat na uvedené mínus...

O zpoplatněné dopravě je zákazník před odesláním objednávky jasně informován. S tímto faktem objednávku odesílá, čímž rovnou souhlasí s úhradou uvedené částky. Poplatek pro obj. nad 1 499 Kč je k dnešnímu dni symbolických 99 Kč a věřte, že ani tento poplatek nepokryje veškeré náklady, které jsou s odesláním zásilky spojené.

Systém "mít ceny nízké" a zároveň "mít dopravu (téměř) ZDARMA" je dle nás v dnešní době, kdy jsou náklady na přepravu od nás k zákazníkovi několikanásobně vyšší než dříve, cesta ke zkrachování... A tomu se samozřejmě chceme vyhnout. :-)

Doufáme, že přijmete malé poděkování v podobě slevového kódu na Váš další nákup u nás, který alespoň částečně poplatek za dopravu pokryje (kód VASCHOVATELCZ platí pro objednání čehokoliv v min. hodnotě 1 000 Kč).

S pozdravem za celý kolektiv e-shopu VášChovatel.cz
    Andrea

Vše v pořádku, velmi rychlé dodání, fajn ceny. Určitě se vrátím :)

Velmi rychlé dodání.

Dobrý den, Andulko.