• Jako vždy vše v pořádku, snadný výběr na eshopu, rychlá expedice a doručení
    • Uvítal bych možnost dorućení přes zásilkovnu namísto České pošty.

• Nemají dopravu zdarma nad při nákupu bad určitou částku

• 100% spokojenost , rychlé jednání a dodání.

Vždy jsme já i můj chlupáč velmi spokojeni!!!Děkujeme Vám!!!

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, a proto od nás přijměte jako malé poděkování slevový kód. Kód ve tvaru "VASCHOVATELCZ" (bez uvozovek) můžete využívat opakovaně pro jakoukoliv objednávku v min. hodnotě 1 000 Kč. :-)

PŘIPOMÍNKA K OBJ. HILL´S PD: Akční nabídka, kdy ke koupi granulí Hill´s PD rozdáváme 3 konzervy ZDARMA, platí pouze do konce červenec 2024, tak nezapomeňte v následujících dnech svůj nákup zopakovat. :-)

Andrea

• Rychlé vyřízení objednávky i dodání

Dobrý den.

TIP PRO PŘÍŠTÍ NÁKUP: Vyzkoušejte se svým mazlíčkem, kterému jste kupoval(a) granule Acana novinku na trhu, která je perfektní alternativou právě k tomuto kanadskému krmivu! Bezobilné holistické krmivo Velxara obsahuje na 30 % čerstvého masa, červenou čočku, Ovopet (vaječná membrána) a spoustu dalších výjimečných složek pro zdraví psa. Velká balení v prodeji ZDE: https://www.vaschovatel.cz/velxara/2660/hmotnost-baleni-kg-l,10-1-15?filter-sort=stock

• Rychle dodání, celková spokojenost

Dobrý den.

TIP PRO PŘÍŠTÍ NÁKUP: Vyzkoušejte se svým mazlíčkem, kterému jste kupoval(a) granule Fitmin For Life novinku na trhu! Bezobilné holistické krmivo Velxara obsahuje na 30 % čerstvého masa, červenou čočku, Ovopet (vaječná membrána) a spoustu dalších výjimečných složek pro zdraví psa. Velká balení v prodeji ZDE: https://www.vaschovatel.cz/velxara/2660/hmotnost-baleni-kg-l,10-1-15?filter-sort=stock

rychlost, spolehlivost

• Velice dobry.

Na Zboži.cz a na Heureke nejlepši cena.

Dobrý den, "kakaz".

Vždy vše OK

OK

Dobrý den, "JH".

Pokud byste chtěl(a) svému pejskovi dopřát změnu (a přejít na jiné krmivo ze zakoupených Nativia Lamb & Rice), tak skvělou volbou je novinka Velxara. Více o granulích Velxara se dočtete ZDE: https://www.vaschovatel.cz/n/402.html - jehněčí recepturu pro dospělé psy zakoupíte ZDE: https://www.vaschovatel.cz/117533-velxara-dry-fm-gf-dog-monoprotein-lamb-11-4-kg.html (v prodeji i zvýhodněný duopack)

• rychlost dodávky

Dobrý den, Jano.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Každopádně budeme příště rádi, když hodnocení bude 100 % a NE jen 10 %, pakliže jste skutečně spokojena. :-) Jako malé poděkování slevový kód. Kód ve tvaru "VASCHOVATELCZ" (bez uvozovek) můžete využívat opakovaně pro jakoukoliv objednávku v min. hodnotě 1 000 Kč.

Andrea

s obchodem jsem velmi spokojena , vždy mi dobře poradí a vše bleskově vyřídí , za to mnohokrát děkuji

Dobrý den, Jitko.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, a proto od nás přijměte jako malé poděkování slevový kód. Kód ve tvaru "VASCHOVATELCZ" (bez uvozovek) můžete využívat opakovaně pro jakoukoliv objednávku v min. hodnotě 1 000 Kč. :-)

Pokud byste chtěla svému pejskovi dopřát změnu (a přejít na jiné krmivo), tak skvělou volbou je novinka Velxara. Více o granulích Velxara se dočtete ZDE: https://www.vaschovatel.cz/n/402.html

Rychlost dodání !!!

Dobrý den, Evo.

Andrea

velmi rychle dodané zboží, žádný problém

Dobrý den, Lindo.

Pokud byste příště svému pejskovi kupovala kromě pamlsků Magnum i granule, tak mi dovolte Vám doporučit novinku na trhu, a to krmiva Velxara. Více o granulích Velxara se dočtete ZDE: https://www.vaschovatel.cz/n/402.html

Objednávala jsem zde poprvé

Dobrý den, Petro.

Andrea

• dodávka zboží následující den po objednání

Dobrý den.

Pokud byste chtěl(a) svému pejskovi dopřát změnu (a přejít na jiné krmivo ze zakoupených Acana), tak skvělou volbou je novinka Velxara. Více o granulích Velxara se dočtete ZDE: https://www.vaschovatel.cz/n/402.html

Dobrý den, "sefka".

Pokud byste chtěl(a) svému pejskovi dopřát změnu (a přejít na jiné krmivo ze zakoupených Nativia), tak skvělou volbou je novinka Velxara. Více o granulích Velxara se dočtete ZDE: https://www.vaschovatel.cz/n/402.html

Rychlost vyřízení
    - cena

Dobrý den, Pavle.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo, ale doufáme, že příště budete spokojen na 100 %. :-) A proto od nás přijměte jako malé poděkování slevový kód. Kód ve tvaru "VASCHOVATELCZ" (bez uvozovek) můžete využívat opakovaně pro jakoukoliv objednávku v min. hodnotě 1 000 Kč. :-)

Kupují zde už mnoho let a zatím vždy vše na 100%

Dobrý den.

Pokud byste chtěl(a) svému pejskovi dopřát změnu (a přejít na jiné krmivo ze zakoupených Acana a Fitmin Nutritional Programme), tak skvělou volbou je novinka Velxara. Více o granulích Velxara se dočtete ZDE: https://www.vaschovatel.cz/n/402.html

Andrea

• dostala jsem dárek k nákupu

Dobrý den.

Pokud byste chtěla svému pejskovi dopřát změnu (a přejít na jiné krmivo ze zakoupených Taste of the Wild), tak skvělou volbou je novinka Velxara. Předpokládám, že Vám kolegové do zásilky přibalili právě dáreček v podobě těchto granulí. Pokud je tomu tak, tak budeme moc rádi za zpětnou vazbu na [email protected], jak granule Velxara pejskovi chutnaly. :-) Více o granulích Velxara se dočtete ZDE: https://www.vaschovatel.cz/n/402.html

Andrea

Za mne spokojenost - rychlé vyřízení objednávky, dobré ceny, vyhovující kvalita.

Dobrý den, Jiřino.

Pokud byste chtěla svému pejskovi dopřát změnu (a přejít na jiné krmivo ze zakoupených Carnilove), tak skvělou volbou je novinka Velxara. Více o granulích Velxara se dočtete ZDE: https://www.vaschovatel.cz/n/402.html