super cena, rychlost dodání

Dobrý den, Dagmaro.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Rychlé, bezproblémové

Dobrý den, Radku.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl spokojen s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• rychlost dodání
    • žádná

Dobrý den.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byl(a) spokojen(a) s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo. Jako malé poděkování přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

• jednoduchá objednávka,rychlé doručení

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Rychlé dodání, příjemná komunikace s obchodem.

Za mě naprostá spokojenost s nákupy u vás.

Dobrý den, "Stračice".

• Spolehlivost, kvalita a rychlost dodání. Super

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Rychle jednání, vše bez problému

škrabadlo odpovídá obrázku

Dobrý den, Věrko.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Objednala jsem si zboží na pobočku v naději, že si ho vyzvednu co nejdřív. Na stránkách slibují expedici do 2 dní, ale já na objednávku čekám již 4. den.

Dobrý den, "Arween".
    Objednávka ze čt 28.3. (v pátek a v pondělí státní svátek) by měla být dnes převezena k osobnímu odběru. Objednávky jsou zpracovávané povětšinou do 2 následujících pracovní dní. S ohledem na prodloužený víkend, při kterém nebyly odbavované externí sklady, se některé z objednávek tento týden pozdržely. Pokud během dnešního dne neobdržíte SMS výzvu, tak zavolejte na nás Zákaznický servis.

Jako drobnou kompenzaci přijměte slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• Super ,rychlost.Občas i dárek.

Dobrý den, Stanislavo.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• prostě spokojenost, bez potíží

• Kvalita OK.
    • Na místní Veterině jsem zjistil, že tohle krmivo je právě v akci a je o 300,- Kč levnější?!? Je to mu tak? Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
    Krmivo Calibra VD Struvite, který jste zakoupil u nás na e-shopu 23.03.2024 za 1 407 Kč máme v nabídce stále za tuto cenu.

Pokud měla/má Vaše veterina na krmivo aktuálně akci, tak s tím skutečně nic nenaděláme (možné to je). Akce konkurenčních prodejců, a to ať na internetu nebo v kamenných prodejnách, nejsou pro naši cenotvorbu stěžejní. Dle aktuálně nejlevnějších nabídek receptury Struvite se držíme na Heuréce v TOP4 nejlevnějších e-shopů na trhu (https://krmivo-psy.heureka.cz/calibra-vd-dog-struvite-12-kg/#prehled/?sort-filter=lowest_price).

Jsme rádi, že jste svou objednávku provedl u nás, ale "nedoporučení obchodu" z důvodu, že jinde je krmivo levnější nechápeme. Jako zákazník jste se svobodně rozhodl, kde nakoupíte.

Jako poděkování (a třeba i jako kompenzaci za původní "vyšší" cenu) přijměte pro svůj další nákup u nás slevový kód VASCHOVATELCZ, který můžete využít pro jakoukoliv obj. nad 1 000 Kč. :-)

Andrea a celý kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

rychlost, cena super

Dobrý den, Marki.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Rychlé dodání a max. spokojenost

Dobrý den, Roberte.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

• V den objednávky zboží předáno přepravci. Druhý den to bylo doma.

Maximální spokojenost. Neskutečná rychlost.

rychlé dodání, příznivé ceny

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Objednávala jsem teprve podruhé, ale vím,že objednám znovu

Dobrý den, Dano.

• Je spolehlivý

Dobrý den, paní Holá.
    Děkujeme Vám za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byla spokojena s dodáním objednávky. Vaše hodnocení nás velmi potěšilo a doufáme, že příště budete spokojena na 100 %.

kolektiv e-shopu VášChovatel.cz

Jsem moc spokojena, rychlost dodání i velký výběr sortimentu.

Dobrý den, Lucie.