Zboží je bohužel nefunkční. Na reklamaci obchod zatím nereaguje.

Pozor, obchod je ve skutečnosti na Slovensku a tomu odpovídá i komunikace. V Obchodních podmínkách uvedené telefoní číslo je sice české, ale paní vás slovensky odkáže na jiné, už slovenské telefonní číslo, které nikdo nezvedá.

Sklo na mobil vůbec nepasuje

bohužel přístup k reklamacím velmi negativní a postupují v rozporu se zákonem. Bohužel se budeme muset obrátit čoi a právníky

Ochranné sklo bylo rozbité a na reklamaci se nikdo neozval.

• obchod komunikuje pouze emailem což je v případě nesezení u pc problém
    • zboží nabízí bez DPH ???
    • po 6 dnech posílá dotazník spokojenosti "zakoupení" zboží
    • za mne nedoporučuji

• převedli peníze na jejich účet. po 3 pracovních dnech řekli, že peníze nepřišly a telefon nemohou poslat. Požádal jsem o zrušení objednávky a vrácení peněz. Jsou to 3 týdny a žádné peníze. Jsou to podvodníci?
  • Přišel mi nefunkční mobil. Bohužel jsem až v té chvíli na internetu našla recenze, ze kterých je patrné, že to není u Trendmobilu výjimka. Komunikace s obchodem náročná, obtížné dovolat se. Nakonec jsem mobil vrátila ve lhůtě 14 dnů, ale pozor, poštovné na Slovensko je dražší než např. do Německa či Irska. Potvrzení o přijetí zásilky nepotvrdili, takže napětí, jestli se někde nezatoulala. Nakonec jsem dostala svoje peníze zpět, ale tohle zažít nechcete.

• phones look refurbished
    • Customer care has no Empathy

I recently purchased two new phones, but unfortunately, it was delivered to me in a damaged box. The box was crushed and torn, and I was concerned that the phone inside might have been damaged as well. I immediately contacted the customer care team to report the issue, but to my disappointment, their response was nonchalant.

Despite my concerns about the phone's condition, they showed little empathy or concern for my situation. I felt like I was being brushed off and that my concerns were not being taken seriously. This lack of professionalism and care is unacceptable and has left me feeling very dissatisfied with my experience.

• Zboží doručeno včas
    • po založení účtenky obchod odmítl i přes urgenci dodat kopii faktury do e-mailu, dává je jej k zásilce a nebylo možné ho k faktuře donutit. Bohužel tím případnou reklamaci výrobku mi neumožní. Chápu to, že obchod nemusí zasílat kopii faktury do e-mailu, ale kupující má nárok na vystavení duplikátu účtenky. Podotýkám, že jsem požadoval vydání účtenky okolo 14 dní po zakoupení. Nechápu důvod, proč si obchodník raději vyměňuje e-maily s kupujícím, což je jistě pro něj časově náročnější, než mu vyhovět, což by nemělo být po 14 dnech po koupi problém.
    • jednání obchodníka ve mě nevzbuzuje důvěru a příští koupi mobilu za 20000 Kč určitě dám jiné společnosti, byť cena bude vyšší.

Arogantní jednání obchodníka.

• rychlé vyřízení zakázky a dobré ceny
    • jeden adaptér nefunguje jak má nenabíjí výkonem jak má uveden, ale jen 5W. Reklamace =zaslání zpět dodavateli vzhledem k poštovnému na Slovensko nemá smysl. Cena adaptéru 448,-Kč poštovné 260,-Kč

V daném obchodě doporučuji kupovat dražší věci, kde se uplatní dobrá cena, ale levnější věci nedoporučuji vzhledem k tomu, že firma je ze Slovenska a náklady na případné vrácení zboží jsou vysoké.

• Rychlost doručení
    • Produkt rozbalen z originálního balení, již někdo vyzkoušel
    • Velmi nepříjemná komunikace s obchodem. Zaměstnanec drzý, nepřijatelné vyjadřování a přístup.

Telefon dorazil opravdu rychle. Velké zklamání, že originální krabička od Apple byla již rozbalena, byly přetnuty bezpečnostní pečetě. Jednalo se pravděpodobně o vrácený produkt. Jinak telefon funguje.
    Komunikace s obchodem šílená. Opravdu velmi nepříjemné. Přitom by mi vlastně stačilo, kdyby přiznali chybu a omluvili se. Místo toho jsem od nich dostala vícero nezdvořilých odpovědí psaných hotentotštinou o tom, jak jsem si vše vymyslela.
    Obchod opravdu nedoporučuji. Co jsem hledala recenze, tak byly opravdu děsivé. Upřímně lituji, že jsem se nechala nalákat na nižší cenu. Kdybych si v oficiálním obchodu Apple připlatila 2000, mohla jsem mít mobil jiným člověkem nedotčený a skvělé klientské služby.
    Jinak podnikatelé pozor na fakturu. Píšou to bez předchozího varování bez daně tak, že potom nejde zařízení zahrnout do nákladů.

• Ochranné sklo došlo poškozené z důvodu nevhodného zabalení (obálka nikoli krabice) obchod sice vrátil obratem peníze ale odmítl zaslat nové, takže doprava zbyla na mě.

Problém s odečtem DPH - firma z SK.

Ve 21. století více než 18 let po evropské integraci a zejména pak po téměř 100 letech společné historie tento obchod odmítá posílat balíčky na Slovensko. Ještě, že je to přes uloženku jen asi o pár desítek korun dražší. S tímto neinovativním přístupem přeji brzký konec. Brzy se dočkáte.

Rozhodně nedoporučuji - po odeslání objednávky přijde zpráva, že zboží není na DPH. Jednoznačné klamání spotřebitele a ztráta času!!!

• Rychle odeslani
    • Prislo uplne jine pouzdro na mobil. Poslala jsem jim fotku, co maji na webu v porovnani, co mi prislo. Na strankach maji ilustracni obrazky z Ciny zrejme. Pisou zlata a i fotka je leskla a prislo hnusne bezove pouzdro a jeste s nejakou asi ozdobnou listou. Arogantni, neuznali, ze poslali neco jineho s odkazem na to, ze to mam klidne nahlasit na COI. Coz jsem take udelala. Nechtela jsem totiz platit drahou postu do SK, kdyz mi oni poslali spatny artikl. Uz bych tam nic neobjednala. Nestoji to za ty nervy. Mam i zkopirovanou celou konverzaci s pani a je to krasne pocteni.

Nedoporucuji, arogantni jednani, odmitaji priznat, ze poslali neco jineho, prestoze jim posilam srovnani fotek objednano/doruceno.

Mobil nefunguje, jak má, chci reklamovat, a obchod vůbec nekomunikuje... Bohužel až po koupi jsem si přečetla na obchod hodně negativních recenzí :( kdybych věděla dřív, určitě si mobil koupím raději jinde...a heureka na to nic :(

Snažím se s ochodem spojit ohledně nefunkčnosti , zatím marně.

Pozor firma TRENDMOBIL.CZ na svych strankach se tvari jako ceska firma.
    Skutecnost MOBILMARKET s.r.o. Cadca SLOVENSKO , ktera mne zbozi dodala.
    Zbozi jsem objednaval na strankach TRENDMOBIL.CZ cena zbozi i objednavka cena bez DPH + cena s DPH . Zbozi dodano dobirkou
    prilozena faktura mobilni telefon nebylo vycisleno 21% DPH - pouzdro a
    dopravne bylo vycisleno 21% DPH.
    Takze si jako firma nemohu uplatnit 21% DPH mobilni telefon.
    Cena nakupu mobilniho telefonu byla pro nasi firmu byla vysoka.
    Firmu TERNDMOBIL jsem zadal o zaslani opravene faktury kde bude vycisleno 21% DPH na mobilni telefon , ale marne.
    Byl jsem odkazan na jejich obchodni podminky kde je to uvedeno na zaklade pochybneho paragrafu / zbozi jsem nakupoval jako nove zabalene v originalnim obalu /.
    Pokud budete u teto firmy nakupovat mobilni telefon jako firma tak se s vratkou DPH rozlucte .
    Je to umyslne klamani zakaznika ohledne ceny na hrane zakona.
    TRENDMOBIL jiz nikdy vice.
    S vratkou DPH jsem se rozloucil jako jine firmy . ktere dopadli stejne viz. hodnoceni teto firmy HEUREKA.

Zboží jsem objednával v úterý ráno do středy mi nepřišel žádný email, zboží mělo být skladem, tak jsem ve středu volal na obchod a majitel mi řekl že to odesílá.... čtvrtek opět žádný mail opět jsem volal obchod a prý že to včera odeslali ...... poté asi po 2 hodinách první mail že zboží bylo vyzvednuto na prodejně...... z toho plyne že mi majitel lhal že zboží bylo odesláno den před tím. Jinak do 2 dne jsem ho měl.

Reakce obchodu trendmobil

dobrý den píšete že jste měli mobil doručený do 2 dnů tak nechápeme proč píšete že jsme ho neodeslali. trošku nelogické. prodejnu ani nemáme tak jak jste si ho mohli vyzvednout jste si asi spletli obchod