• nakoupil v obchodě trendmobil před 2 týdny

• V době nákupu nejlepší cena telefonu na trhu.
    • Výborná komunikace s obchodem.
  • nakoupil v obchodě trendmobil před 4 týdny

• Zboží dodáno velmi brzy a v poradku
  • nakoupil v obchodě trendmobil před 1 měsícem

• rychlé jednání, zboží dorazilo v naprostém pořádku
    • žádné negativa nejsou
  • nakoupil v obchodě trendmobil před 1 měsícem

Dobré ceny,dobrá nabídka zboží,rychlá práce

• nakoupil v obchodě trendmobil před 3 měsíci

• Bezkonkurenční cena
    • Rychlost vydání objednavky

Rychle vyřízená objednávka, vše funkční, dobře zabalené

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nakoupil v obchodě trendmobil před 3 měsíci

• ceny které nemají konkurenci
    • ceny jsou nízké kvůli tomu, že ho trendmobil zasílá bez DPH. Na faktuře je výslovně napsáno, že zboží je od DPH osvobozeno na základě § 90. Tento zákon si může každý vygooglit a zjistí, že fungl nový mobil není starožitnost a tudíž se na něj tento zákon vztahovat nemůže.
    • Obchod se neřídí vlastními obchodními podmínkami, ve kterých je uvedeno, že veškeré ceny jsou na webu uvedeny včetně DPH.
    • Zasíláno ze Slovenska, což může být problém při zasílání zboží k reklamaci.

S prodejcem jsem si vyměnil několik emailů. Trval jsem na tom, ať mi pošle upravenou fakturu, na které bude uvedeno i korektní DPH a nebo ať si pro zboží zašle přepravní službu, protože se nechci účastnit nějakých daňových podvodů. Prodejce trvá na tom, že vše je v naprostém pořádku, protože se prý jedná o obchodování mezi zeměmi, proto jsem předal tento podnět ČOI.

• Recenzi nesmí psát konkurenční obchody. Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek.

• nakoupil v obchodě trendmobil před 4 měsíci

Mobil už přebírat nebudu i když dorazí, objednal jsem si jinde. V termínu bylo řečeno do 48hodin. Koukal jsem do obchodních podmínek - garantují do 7 dní. Nic nedorazilo do teď!

Reakce obchodu trendmobil

Dobrý deň, Vaša objednávka bola expedovaná v deň objednania čo si môžte pozrieť pod číslom balíka v PPl.cz číslo balíka: 25283315336...balík Vám kuriér nevedel doručiť z dôvodu nesprávneho telefonného čísla, ktoré sme zadali na balík. Pokiaľ Vám zásielka nebola doručovaná do 48 hodín po odoslaní stačilo by nás kontaktovať a hľadali by sme príčinu prečo Vám balík nebol doručený. Ospravedlňujeme sa za chybu, trendmobil

• nakoupil v obchodě trendmobil před 4 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nakoupil v obchodě trendmobil před 4 měsíci

Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nízká cena
    • Slíbená CZ distribuce - doručená CZ distribuce
    • Žádné recenze
    • Slabá komunikace - strohé odpověďi

Měl jsem obavy, obchod nemá žádné recenze, avšak je spjatý s mobimarket.sk, který má recenzí na sk heuréce spousty, proto jsem to riskl. Mobil doručen druhý den. Jen bych vytkl slabou komunikaci a zdvořilost, která obchodu chybí.

Vážený zákazník,
    ďakujeme za dôveru a Vaše hodnotenie. Aj vďaka Vášmu názoru môžeme ešte viac zlepšiť naše služby.

• píše si svoje recenze
    • hnus

Obchod si asi píše svoje recenze. Heuréka nestíhá mazat. Bída bída

Vážený zákazník,
    ďakujeme za Váš záujem o náš e-shop a čas, ktorý vynakladáte na písanie recenzií. Heuréka následne tieto recenzie maže, kedže ste u nás žiaden tovar nikdy nekúpili a nemáte žiadnu skúsenosť s naším e-shopom.

• ok

Vážený zákazník,
    ďakujeme za dôveru a Vaše hodnotenie.

Trendmobil

• rychle a bezproblémové dodání
    • výhodná cena

Koupil jsem Samsung Galaxy A8 2018 A530 32GB Dual Sim Orchid Grey ...Veliká spokojenost,vřele doporučuji všem

Vážený zákazník,
    ďakujeme za dôveru a Vaše hodnotenie.