Objednáno 06.04. dnes - 14.04 (17,00 hod) ještě není avizo o tom, že je zboží na odběrném místě. Peníze za nákup ovšem staženy z účtu 08.04.
    Placeno kartou.

• Zatím žádná
    • Reklamují zboží za nízké ceny a pak nedodají, vrácení peněz proběhlo s týdenním zpoždění

Nedodrzeli dodaci lhůtu a kdyz se omluvili ze dalsi den dodaji nikdo nezvedal telefon ani dopravce. Doslo na poslední chvili bez důvodů po třech dnech. Zbytečný moje problémy...

• způsob vyřízení dodaného rozbitého zboží
    • 24.03.2021 objednáno zboží, do dnešního dne nemám zboží ani peníze
    • Slibují datum doručení který NEDODRŽÍ ! Je jim naprosto lhosrtejné, že máte objednané zboží jako dárek.

Obchod se vymlouvá na neschopnost někoho jiného, dle mého názoru je neschopný ale právě tento e-shop. Když už neví jak by svoji pohodlnost omluvil, předkládá kupujícímu zákon o vyřízení reklamace ve lhůtě 30-ti dnů, a to i v případě, že se nejedná o reklamaci ! Omlouvá se místo toho aby zjednal nápravu ! Rozhodně NEDOPORUČUJI !!

Reakce obchodu TEshop

zboží jste si objednal 24.3. ten den jsme vyexpedovali a druhý den 25.3. jste si zboží vyzvednul na výdejním místě
    následně jste zjistil problém s poškozením madla konvice, což kolega s Vámi řeší výměnou
    29.3. jste poslal podklady které jsme od Vás požadovali a kolega dořešil odeslání nové konvice, opravu nevím co se Vám na tomto postupu nezdá, bohužel se tam o jeden den kvůli přepravě posunulo odeslání nového kusu, výměna byla řešena standartně a obratem.

Tým TEshop.cz

• objednané zboží nebylo skladem, i když mělo být
  • Zboží bylo v nabídce, ale nakonec ho neměli.

• Dodání zboží trvalo téměř dva týdny, ikdyž eshop tvrdil, že je zboží skladem. Po urgenci mi obchod napsal, že zboží měl na jiném skladu, to považuji pouze za výmluvu.

• Špatný přístup prodejce.

Reakce obchodu TEshop

chybou heureky jste měl možnost zvolit osobní odběr na místě které nenabízíme u tohoto zboží, nabídli jsme Vám bezplatné zaslání zboží na adresu, Na možnost zaslání napřímo nevidím odpověď a objednávka byla tedy stornována. Nabídli jsme Vám maximum pro vyřízení Vaší objednávky.

Tým TEshop.cz

• Nemožnost vyzvednutí zboží na kamenné prodejně v Lanškrouně. Zboží lze vyzvednout pouze na prodejně ve Svitavách.

Reakce obchodu TEshop

možnost vyzvednou zboží na prodejně je pouze u produktů které se tam fyzicky necházejí, pokud na dané prodejně produkt není není možné zvolit osobní odběr, vyjímkou je Svitavská prodejna kde jsme schopni připravit i zboží které tam není z hlavního skladu.

• sporák Mora C818 AW nezakoupen

Te shop neinformuje pokud není zboží skladem, objednávka zrušena.

• Pekárnu inzerují bez seriózních informací. U jiných prodejců zakoupíte s českými popiskami...

Reakce obchodu TEshop

nějak nerozumím Vaší recenzi, u produktu je bežný popis zboží, obsahově se i shoduje ze stránkami výrobce, jediné co na stránkách není je návod ale je tam odkaz na stránky výrobce a i návod lze na 2 kliknutí najít. Podle mě jsou informace o výrobku kompletní. Nenašel jsem nikoho kdo by měl obsáhlejší informace o tomto produktu.

S podravem
    Tým TEshop.cz

Zboží vystavené jako skladem u nich neznamená že ho mají opravdu, jen to znamená že ho někde možná mají dodavatelé. Před vánocema takové skladem zakoupeno, kartou zaplaceno, obchodem druhý den zrušeno a pak jsem déle jak týden čekal na vrácení peněz, neboť jediný člověk co umí poslat peníze zrovna nějak nebyl pár dní. Komické až tragické.

Reakce obchodu TEshop

dostupnosti na webu nejsou online ale aktualizují pravidelně, takže tam vždy dochází k určitěmu zpoždění, objednávku jste udělal přes heuréku což je před vánoci ta nejhorší možnost, protože oni stahují dostupnosti cca 1x za 4 hodiny takže tam to zpoždění stavů dispozice je největší, o nedostupnosti jsem Vás informovali obratem a pletbu předali na ekonomické, na vrácení penez je 14 dní, ikdyž to běžně vrácíme obratem kolega který platby provádí měl několik dní dovolené, a z důvodu lhůty na vracení se pár dní platby neodesílali, děkujime za pochopení.

Tým TEshop.cz

• po objednání mi bylo sděleno, že zboží není skladem

Reakce obchodu TEshop

dostupnosti na webu nejsou online ale přenášení se pravidelně v cyklech, proto může na nějaký čas dojít k tomu že je zboží ještě vedeno jako skaldem, zvláště před vánoci kdy je objednávek nejvíce, může toto občas nastat, systém je ale nastaven tak že prom vánoc k tomuto problému prakticky nedochází a frekvence aktualizací je dostačující

Tým Teshop.cz

Přestože Heureka i obchod deklarovali objednané zboží skladem (proto jsem je i zaplatil on line), druhý den jsem obdržel informaci, že jeden produkt z objednaných již není dostupný. Ten, který jsem potřeboval jako vánoční dárek, již nebyl nikde v ČR. Proto jsem objednávku zrušil.

Tým Teshop.cz

Zvažte koupi u tohoto eshopu!!!

V objednávce jsem si výslovně vymínil, že chci, aby zboží bylo originál zabalené - tedy že nechci zboží, které někdo vrátil, nebo které bylo vystavené někde na prodejně. A pokud toto nemohou splnit, že ať objednávku zruší. Následně jsem dostal potvrzení, že zboží je na cestě a v popisu bylo přidáno "poslední kus". Volal jsem na linku eshopu a zde mi pán tvrdil, že se podařilo najít na prodejně nerozbalené zboží a toto posílají - dušoval se, že nejde o vystavený nebo vrácený kus.
    Zboží dorazilo, ale rozhodně se nejednalo o nerozbalené zboží. Kulma byla v krabici vložena mimo igelitový obal, a sponky, které byly v krabici, v ní volně "poletovali". Na "zlaté" části je několik drobných oděrek. Považuji to za velký podraz a hodně nefér jednání - za mne už nikdy nic u tohoto eshopu.
    Bohužel nemám čas ani chuť na to, zboží balit, jít na poštu a posílat zboží zpět, takže jim tento podraz vlastně vyšel. Navíc jsem tento model nikde jinde již nenašel.

Reakce obchodu TEshop

velice nás mrzí, že zboží Vám bylo doručeno v nevyhovujícím stavu. Od našich prodavačů prodejny Letohrad jsme dostali potvrzení, že mají k dispozici nový a nevybalený kus, proto jsme Vám tuto informaci sdělili. Mrzí nás také, že nejdříve udělíte negativní recenzi a nedáte nám možnost chybu napravit.
    Vaši žádost v poznámce, jsme řešili i přes to že u produktu bylo uvedeno (poslední kus), a v popisu uvedeno že mohl být vystaven na prodejně, nic jsme nepřipisovali ani neupravovali, tento text je uveden červeně aby nebylo možné si ho nevšimnout.
    Pokud se obrátíte na naše reklamační oddělení, tuto nepříjemnost s Vámi vyřešíme

tým Teshop

• zboží bylo dopraveno poškozené, reklamace byla uznána, ale bez řádné opravy vráceno.

Nedůvěryhodný obchod

Reakce obchodu TEshop

produkt byl v autorizovaném servise, kde jej opravili a vrátili, kolega produkt i před odesláním k Vám zkoušel a ničeho si nevšiml, pokud tedy něco servisu a kolegovi uteklo, obraťte se na [email protected]

• delsi dodaci lhuta

Reakce obchodu TEshop

v tomto předvánočním čase bohužel u některých objednávek může dojít ke zpoždění, mnohdy přepravce nedodrží smluvené termíny dodání a dodací lhůta se opravdu nepříjemně prodlouží. Omlouváme se za případné komplikace, které Vám tímto mohli vzniknout.

tým Teshop

• Rychlé upozornění, že zboží nemají
    • Na vrácení peněz se čeká celou věčnost.
    • Zboží nemají, ale píšou "skladem"

Reakce obchodu TEshop

číslo účtu pro vrácení platby jste nám poslal až o den později než jste vyplnil tuto recenzi, platba byla ihned předána na ekonomické oddělení k proplacení.

Šindelář

• Nabízené zboží nejsou schopni dodat, tvrzení o dostupnosti na webu obchodu neodpovídá skutečnosti

• Výrobek nebyl na skladě, přestože uvádějí že jo a ani nenapsali, kdy bude. Navíc peníze zpět přišly dlouho.