TEshop

5126 recenzí z celkového počtu 12184 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod TEshop získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze TEshop

Přidáno: před 2 hodinami

• nesolidní jednání, zboží dle eshopu skladem, realita jiná, zboží nedodáno, telefonické urgence z mé strany - domluva, že se mi z obchodu ozvou a potvrdí dodání, opět bez reakce... velmi nedoporučuji

Přidáno: před 4 hodinami

• Ano mohu si zvolit formu doruceni
  • Zboží dosud nedorazilo a jsem osloven k hodnoceni

Přidáno: včera, 13:17

Zboží jsem objednal poporvé v tomto e-shopu. Komunikace byla v celku dobrá, až do doby, kdy předali zboží dopravci GEIS a od 13.11. do 22.11. zboží stále nikde. Bohužel jsem ho již uhradil :( , jinak bych si ho okmažitě sehnal u jiného prodejce. Pracovník na zákaznické lince mi suše sdělil, že zboží je předáno dopravci a že si mám zjistit kdy bude dodané. Tomu se říká zájem o zákazníka !! (GEIS - telefonní linka je přetížená, na webu se nic konkrétního nedovíte a na mail odpovídá pouze automat) Je mi docela jedno s jakým dopravcem mají uzavřenou smlouvu, ale měli by urgovat a zákazíkovi sdělit proč dosud nebylo dodáno a kdy se tak stane.

• ochota

Malá informovanost.

D.E.D.

Přidáno: 20. listopadu 2017

• zapomněli napsat že zboží není skladem jak měli uvedeno až po mém čekání a telefonu se přiznali typický moraváci

nic tam neobjednávejte nekomunikujou

Přidáno: 20. listopadu 2017

• rychlé vyřízení objednávky, zboží dobře zabaleno

MP

Přidáno: 19. listopadu 2017

• Zboží došlo obratem, ale doručovací služba má problémy zjistit kdy bude doručeno
  • Je podivné, že bez objednání (nebo někde automaticky drobným písmem) přidává jakousi slevovou kartu. Její cena je sice zlomkem zboží, ale připomíná to postupy "šmejdů"

Reakce obchodu TEshop

karta byla součástí Vaší odeslané objednávky (součástí obsahu nákupního košíku). Objednávka byla vyřízena tak jak byla přijata.

tým TEshop.cz

Přidáno: 18. listopadu 2017

• zboží jsem 3x urgovala, až na počtvrté jsem uspěla

Zboží jsem platila předem. Po týdnu jsem zboží urgovala a bylo mi řečeno, že jsem ještě zboží nezaplatila. Ověřovala jsem si platbu v bance a vše bylo OK. Ještě 2x jsem urgovala, to už mi nikdo neodpověděl. Až po tel. hovoru jsem uspěla a zboží mi bude zasláno/aspoň doufám/

Reakce obchodu TEshop

Vaše platba se z neznámeho důvodu nepřipárovala k objednávce. Zakázka po dohlednání byla zadána do expedice. Omlouváme se za zdržení jedná se o ojedinělí problém s platbou.

tým TEshop.cz