• přehledný web (13)
  • výběr zboží (12)

• Bez čekání, pohodlné

• velká spokojenost
  • nakoupil v obchodě TEshop před 2 týdny

• S ochotou a obratem mi byly poskytnuty doplňující informace o produktu a dalších okolnostech tohoto nákupu (např. cashback).

• Kvalita, rychlost

• Rychlý. Dobrá cena.

• Rychlé vyřízení objednavky
  • nakoupil v obchodě TEshop před 2 týdny

velmi dobrá komunikace, rychlost vyřízení a doručení objednaného zboží

• nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

Dodávka zboží v pohodě a včas.

• nakoupil v obchodě TEshop před 1 měsícem

• Nejdříve jsem volala, že si objednám telefonicky (jak bylo uvedeno na web stránkách). Paní mě odmítla, ať si objednám přes počítač. Přestože mám špatné zkušenosti s internet. prodejnami. Zboží přišlo vzorně zabaleno, ale uvnitř krabice s jinou tiskárnou, než jsem si objednala. Přesto na faktuře byl psaný požadovaný typ tiskárny. Vrátit zboží je pro mne komplikované. Tzn. poprosit někoho, kdo mi to zabalí, odnese na poštu a budu platit poštovné.

Reakce obchodu TEshop

objednávky po telefonu neděláme, protože je špatně rozumnět, telefony zkreslují a pak se zadají špatné údaje, vyplnit objednávku na stránkách je velice jednoduché a zvládne to opravdu každý.
    Objednala jste si tiskárnu Canon MG2550, dle kontroly skladu Vám i tato tiskárna byla poslána, neevidujeme zde záměnu na skladě.
    Překvapuje mě, že píšete zda až po více jak měsíci od dodání zboží. Pokud chcete situaci řešit nemáme s tím problém stačí dát vědět jaký typ tiskárny Vám přišel, pokud opravdu bylo dodáno špatně napravíme.

tým TEshop.cz

• super cena
    • přišlo přesně to, co jsem objednal
  • nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

Po jednom použití ohřívač přestal fungovat. Bohužel při dnešních cenách poštovného jsme zhodnotili, že je lepší ohřívač hodit do koše, než si dopisovat a zbytečně platit poštovné.

Reakce obchodu TEshop

zde máte hodnotit prodejce a ne zboží, recenze zboží se vyplňují jinde.
    Při reklamaci nic neplatíte náklady Vám jsou proplaceny.
    Pokud přístroj přestal fungovat po prvním použití je nám líto, ale není problém tuto situaci vyřešit.

tým TEshop.cz

• nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

• Nikde jinde jsme kulatou mikrovlnku nenašli. Nevím, že v tomto obchodě ji ještě měli.

• Vždy naprostá spokojenost
  • nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

• Velmi rychlé doručení objednaného zboží.

Nakupoval jsem zde poprvé. Objednávka byla vyřízena, tedy zboží dodáno ani ne za 24 hodin. Netuším samozřejmě, jak by se tento e-shop choval při případné reklamaci či touze kupujícího zboží vrátit, ale nákup byl bez jakýchkoliv komplikací či průtahů realizován. Televize, kterou jsem kupoval byla navíc levnější než jinde na internetu. Jsem tedy spokojen.

• nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

Dodáno rychle a bez problémů

• nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

• Rychlost vyřízení a doručení zboží

Jsem spokojen, doporučuji

• nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

• Komunikace i po tel. na dotaz perfektní, rychlé dodání zboží, zabaleno proti poškození.

Všem návštěvníkům jejich stránek, obchod doporučuji.

• nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

• Měli v nabídce položku, kterou jsem hledal. Otázka je, zda bych ji u nich bez externího internetového vyhledávače našel.
    • Nelogicky řazený formulář (umístění "fakturovat na firmu"), který si automaticky nepřevezme údaje z registrace uživatelského účtu.
    • Podpora na chatu nebyla v obraze.
    • Musel jsem volat na telefonickou podporu, aby byl u jiné dodací adresy uvedený telefon a doručovatel měl komu zavolat.
    • Při přijetí objednávky se nevypíšou platební údaje, ani informace, že přijdou do emailu.

Obvykle si k většímu nákupu přiberu ještě pár drobností a nějaký spotřební materiál, ale tento eShop má tak uživatelsky nepřívětivé prostředí a vyhledávání (nenajde ani položku, kterou jsem tam už viděl) , že jsem to vzdal.

• nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

• Moznost ulozeni v prodejne s dlouhou oteviraci dobou
    • Velmi rychle doruceni
    • Jednoduche a rychle vyzvednuti
    • Dobre ceny, zbozi skladem
    • Zbozi byli v nejake uz pouzite krabici s velkym napisem 1/2, nebylo zrejme, jestli mam hledat jeste druhou krabici.