Rychlé dodání

• Dobrý obchod
    • Žádné nejsou

operativní dodávka

• nakoupil v obchodě TEshop před 2 týdny

• Nebyla dodána faktura za zboží. 6ádám její zaslání.

Reakce obchodu TEshop

pokud Vám u zboží chyběla faktura, měla by být součástí dodávky, stačí napsat o její doposlání, hledat jsem žádost o zaslání chybějící faktury ale mail od Vás jsem nenašel. Stačí napsat žádost na info@teshop.cz a kolegové Vám ji pošlou.

Tým TEshop.cz

• nakoupil v obchodě TEshop před 2 týdny

• Super komunikace a slušné jednání.
    • ŽÁDNÁ

rychlé dodání

• Rychlé a seriozní jednání
  • nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

Dodání skladového zboží po 8 dnech je trochu jiné než deklarované 1-2 dny. Čekal jsem, že dostanu nějakou zprávu o zpoždění. Po mém dotazu vše perfektně a rychle vyřešeno. Celkově jsem spokojený.

• Přehledné stránky

Délka dodání.Místo 2-4 dnů uvedených nastránkách to trvalo dnů 9.

• nakoupil v obchodě TEshop před 3 týdny

Zbozi jsem potrebovala dorucit kapku dele a bylo mi bez problemu splneno. Prislo uplne v poradku a i postovne bylo minimalni. Jsem spokojena.

• nakoupil v obchodě TEshop před 4 týdny

• Po 10 dnech od objednávky mi přijde mail abych ohodnotil zakoupené zboží, které nikdy nedošlo a o několik hodin později další mail, že objednané zboží je stahováno z nabídky a obchod stornoval mou objednávku.

Reakce obchodu TEshop

po vytvoření Vaší objednávky jsem Vám zaslali email, že zboží bylo vyprodáno a je nadále nedostupné, jestli máte zájem o náhradní zboží, jelikož jste 10 dní nereagoval následně jsme objednávku stornovali. Dotazník přijde všem našim zákazníkům kteří souhlasí s jeho zasláním bez ohledu na stav objednávky.

tým Teshop.cz

• nakoupil v obchodě TEshop před 1 měsícem

Nakupoval jsem poprve byl jsem překvapen jakou rychlostí přišla zásilka. Vše bylo v pořádku a obal neporušen . Doporučuji tento obchod
    Černý Fantišek

• nakoupil v obchodě TEshop před 4 týdny

• vysavače Rowenta za příznicé ceny
    • došlo v termínu, jak avizovali

• Rychlost.
    • Výborná komunikace.

Výborná komunikace. Ihned po obdržení platby jsem dostal potvrzení o přijetí platby a ještě týž den objednávku odeslali. Následující den jsem zboží obdržel. Oranžová nálepka s instrukcemi pro převzetí zboží na balíku má dobrý psychologický účinek na dopravce. Sám mi nabídl, že se mám přesvědčit o nepoškozenosti zásilky.
    Za mne obchod vřele doporučuji.

• nakoupil v obchodě TEshop před 1 měsícem

• Rychlost dodání objednaného zboží.
  • nakoupil v obchodě TEshop před 1 měsícem

rychlé a spolehlivé doručení objednávky

• rychlé jednání
  • nakoupil v obchodě TEshop před 1 měsícem

Rychlý a seriozní obchod , doporučuji.

• nakoupil v obchodě TEshop před 1 měsícem

Zaplacené zboží nedorazilo kompletní. Musela jsem dle telefonického pokynu zásilku nafotit a přiložit k psané reklamaci. Protože na reklamaci nikdo nereagoval, ještě TŘIKRÁT jsem urgovala nedodanou část zboží telefonicky. Překvapila mě neochota a lhostejnost.
    Dodací služba GEIS skvělá.

Reakce obchodu TEshop

lampa byla balena ve dvou balících, jsme také jenom lidi a při balení se připravila pouze jedna část, fotky jsme prosili aby bylo jasné co je špatně, to je naprosto normální postup. Kolega začal řešit reklamaci, 3 den od přijetí emailu a celé vyřešil ten den a zadal chybějící část na doposlání, omlouváme se za komplikace ale kolega s reklamací skončil v dané době ze dne na den v nemocnici, proto se snad ta prodleva při řešení dá pochopit.

tým Teshop.cz