• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Dlouhá dodací doba.

Reakce obchodu TEshop

dodání proběhlo v termínu který uvádíme na stránkách
    zboží jste si objednal 17.1. a bylo Vám dodáno 4 pracovní den od objednání (u zboží uvádíme dodání 2-4 pracovní dny)

došlo tak ke zpoždění 1 den oproti standartu jak by měla obj probehnout, ale právě kvůli tomu uvádíme rozmezí dodání a i stímto zpožděním počítáme.

Tým TEshop.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zboží poškozené a trochu delší odbavení

zboží došlo poškozené, takže můj problém to navyřešilo a na můj email nikdo nereagoval a ještě delší doba vyřízení

Reakce obchodu TEshop

informaci jste nám poslal ve čtvrtek a předával jsem ji na reklamace, kde už ale kolegové mali dovolenou.
    kolegové by Vám měli dnes odpovědět, jalikož už jsou v kanceláři.

netuším co myslíte delším odbavením objednal jste v sobotu a v pondělí jsme zboží odeslali a v úterý bylo naa výdejním místě

Tým TEshop.cz

• Zboží se údajně cestou ztratilo

Reakce obchodu TEshop

ano pošta nám bohužel ztratila několik balíků, většinu jsem snimi vyřešili ale asi 7 balíčků se nestihlo před vánoci dořešita jeden z nich byl právě ten Váš

velice se omlouváme za komplikace, do posledním chvíli nám slibovali vyřešení, až ve čtvrtek 21.12. nám u posledních balíků zdělili že to již nezvládnout vyřešit

Š pozdravem
    Tým TEshop.cz

Objednal a zaplatil jsem si SSD, který byl skladem 30.11. Volal mi někdo z obchodu, že čekají na naskladnění a že zboží odešlou nejpozději do 5 dnů. Uběhlo 20 dnů a přes moje urgence mi zboží nedorazilo. Na linku se nedá dovolat, na mé zprávy na kontaktním formuláři nikdo nereaguje. Hrozný přístup. NEDOPORUĆUJI!

Reakce obchodu TEshop

ano máte pravdu dodavatele to měl dodat do poloviny prosince což neudělla
    první dotaz od Vás jsem našel dnes 19.12. na který jsem reagovali podle pokynů "storno a vrátit peníze"
    nešel jsem i několik telefonátů které nebyli operátorem spojeny celkem 4 všechny také dnes a až po napsání emailu a vyplnění této recenze

omlouváme se za komplikace platba Vám bude vrácena ihned po obdržení čísla účtu o který jsem Vás požádali

• Nejvýhodnější cena
    • Nedostatek komunikace

Objednal jsem myčku, vše proběhlo v pořádku - platba, potvrzení objednávky, standard. Potom bylo týden ticho, tak jsem poslal dotaz, jak to vypadá, načež mi zavolali, že myčku nemají. Prý se jim sešli dvě objednávky na poslední kus.
    Dle ostatních recenzí zde na Heurece se jim to občas stává. Neměl bych s tím problém, kdyby to byli schopní obratem sdělit a ne až po týdnu a mé urgenci.
    Nutno říct, že se ve vší slušnosti omluvili a v pořádku vrátili peníze.

Reakce obchodu TEshop

ano máte pravdu selhala kontrola obj v procesu kde objednávka se dala ke klasickému vyřízení a už nikdo nezkontroloval že je objednávka nevyřízená, zde jsem selhali jelikož se na problém měli přijít 2-3 dne od objednání kde už musela být mezi nevyřízenými po termínu.
    Omlouváme se za komplikace, měli jsem Vás informovat po objednání že je problém a to se nestalo. Až na základě Vašeho dotazu kolegyně zjistila že je s objednávou problém.

Tým Teshop.cz

Ozvali se po týdnu,že zboží už nemají.

Reakce obchodu TEshop

informaci že zboží bylo doprodáno jste obdržel obratem (cca 45 minut po vytvoření objednávky)
    jelikož jste na email nereagoval, volali jsme Vám druhý pracovní den po vytvoření objednávky

nedostupnost zboží jste tedy obdržel obratem jelikož jste na email nereagoval následně jsme Vám ještě volali

Tým TEshop.cz

Elektrokoloběžka dorazila, je technický problém a absolutně nejde kontaktovat někoho na telefonu. To je zase asi další pseudo eshop.

Reakce obchodu TEshop

koloběžku jsme Vám dodali před více jak měsícem a půl. Pokud se nyní vyskytl technický problém, telefon není jediná možnost jak nás kontaktovat, na eshopu máme kontaktní formulář nebo můžete použít klasický email, v případě delšího čekání na telefonní lince je zákazníkům doporučeno kontaktovat nás emailem.
    Nenašel jsem jsem od Vás žádnou zprávu i emailu ani přes formulář.
    Obratte se prosím s požadavkem na [email protected] kde Váš dotaz vyřídíme.

Tým TEshop.cz

Zboží, které měl mít obchod skladem, skladem nebylo.

Reakce obchodu TEshop

bohužel bazénová chemie kterou jste si objednat se vyprodala a neměli jsme potvrzený termín dodání dalších kusů, nemohli jsme v danou chvíli tedy objednávku bohužel vyřídit. Omlouváme se za komplikace

Tým TEshop.cz

• Je v dosahu mého bydliště
    • Hodnocení přišlo, ale zboží nikde

Reakce obchodu TEshop

22.6. jsme Vám posílali email že je zboží připraveno k vyzvendutí na prodejně následně zboží bylo ten den vyzvednuto.
    Objednávku tedy vydíme jako vyřízenou.

Tým TEshop.cz

• Odsouhlasí objednávku a potom ji zruší

Reakce obchodu TEshop

objednávka potvrzena nebyla, obratem jsme Vás informovali že zboží je vyprodáno a zda chcete jiný model nebo objednávku stornovat

Tým Teshop.cz

Zbozi skladem udajne odesílaji do druheho dne, objednano 4.4., pouze potvrzeno přijetí objednávky a platba.. Jinal bez dalsi komunikace.

Reakce obchodu TEshop

zboží skladem dodáváme do 2-4 pracovní dnů, termín dodání je u každé položky uveden
    zboží jste nakupovala na splátky zde se tedy čeká na potvrzení od splátkové společnosti a pokyn že můžeme expedovat
    ten jsme obdrželi druhý den tedy 5.4., kolegyně ho zpracovali 6.4. ale ten den jsme již nestihli zboží odeslat a zboží bylo posláno následující pracovní den. I přes zpoždění expedice jste zboží obdržela 4 pracovní den od objednání a tedy v termínu jaký na stránkách uvádíme.

Tým TEshop.cz

Nabízejí na eshopu zboží, které nemají.

Reakce obchodu TEshop

na remosku Tria Blue se sešli 2 objednávky. zboží se přířadilo zákazíkovi který udělal objednávku pár minut před Vámi
    dostupnosti nejsou online, jelikož to byl doprodejový model který už nelze sehnat u výrobce Vaši objednávku jsme nemohli vyřídit ani z pozdějším datem doručení.

omlouváme se za problémi, pokud by objednávku bylo možné vyřidít tak bychom tak učinili

Tým TEshop.cz

• reklamují zboží, které nemají

• zboží, které bylo vedeno jako skladem, skladem nebylo. Jediné řešení bylo objednávku zrušit.

objednávka byla vytvořena, čekám na vyjádření obchodu, kdy si můžu zboží vyzvednout

Reakce obchodu TEshop

informaci o tom že je zboží připraveno k odběru jsme poslali před několika dny
    kontrétně bylo posláno 17.01.2023 13:37:56
    podívejte se do hromadné pošty zda Vám email nespadnul tam

Tým TEshop.cz

Zboží nebylo na skladě, přestože e-shop sděloval opak.
    Naštěstí jsem dle jiných recenzí na obchod neplatil předem, takže šlo po informaci od obchodu objednávku jednoduše stornovat.

Reakce obchodu TEshop

k doprodání zboží občas dojde, jelikož není dosdupnost online snažíme se v takových případech alespoň co nejrychleji informovat.

Dostupnosti se aktualizují periodicky a k doprodání a nedostupnosti dochází v malém procentu objednávek.
    Vzhledem k technické složitosti online zobrazení dostupnotí (jelikož máme několik prodejních středisek různých typů), momentálně aktualizace zůstává na periodické bázi.

Omlouváme se za případné komplikace
    S pozdravem Tým TEshop.cz

• Stránka sa neaktualizuje podľa dostupnosti na sklade

Reakce obchodu TEshop

dostupnost se aktualizuje ale nikoliv online
    aktualizace probíhá periodicky, můžete tedy docházet ke zpoždění zobrazení dostupností
    bohužel z důvodu prodejních kanálu maloobchod velkoobchod a eshop neexistuje jednoduché technické rešení jak vyřešit aby bylo ověření online.

Omlouváme se za komplikace, v případě nedostupnosti se snažíme obratem informovat.
    K doprodeji zboží občas dojde a pokud nejsme schopni ani sehnat další kusy objednvku vyřídit nedokážeme
    Děkujime za pochopení.

Tým TEshop.cz

• Zboží, že není skladem se dozvíte až po objednání, zaplacení a po nějakém dnů.

Reakce obchodu TEshop

mezi svátky jsem nebyli v kancelářích proto jste informaci nedostal hned, k doprodání občas dojde a snažíme se informovat obratem ale v tomto případně tam byla pár dní prodleva.

děkujeme za pochopení