• Zboží se inzeruje, pak se zjistí, že neni na skladě.

• V dnešní době mi připadá absurdní, aby ani po osmi dnech nebylo zboží připraveno k vyzvednutí na prodejně

Reakce obchodu TEshop

omlouváme se za komplikace u Vaší objhednávky došlo ke zpoždění při převozu na prodejnu a zboží tam bylo připraveno o 2 dny později než bylo deklarováno na webu.

S pozdravem Tým TEshop.cz

• Komunikace dobrá
    • Po zaplacení přišla mi zpráva, že zboží je vyprodáno. Stane se.

• Zboží nakonec nebylo skladem

V eshopu napsáno, že zboží je skladem a nakonec po objednání mě bylo e-mailem sděleno, že skladem není, i poté prodejce uvádí, že zboží je skladem. Asi to mají jen kvůli sběru dat a adres zákazníků, aby s tím mohli potom obchodovat nebo zbytečně pak zasílat reklamu.

Zboží bylo skladem, zaplatil jsem a následně, po mém dotazu kdy bude zboží, jsem se dozvěděl, že zboží není a peníze stále nemám.

Telefon automat 2krát čekání na operátora 5 minut a přitom poslouchat stupidní hudbu.

Reakce obchodu TEshop

mrzí nás že se Vám nepodařilo dovolat na naší infolinku, v některých časech je značně vytížená, další možností jak nás kontaktovat je email nebo chat.

Tým TEshop.cz

• Popis a fotka zboží se neshoduje s dodávkou.
    • Dodané zboží není funkční.

Obchodník nabízí zboží většinou pro děti. Zklamání obdarovaného dítěte z nefunkčního zboží se nedá vykompenzovat ničím.

Reakce obchodu TEshop

u zboží mohou být ilustrativní obrázky. Na toto upozorňujeme. Ilustrativních obrázků je již minimum, ale stále u malé části sortimentu jsou, speciálně u hraček je některý sortiment jako assort, objednaný RC model zrovna existuje v několika provedeních a barvách

S Pozdravem
    Tým TEshop.cz

• Při stornování objednávky obchodem, nevrací automaticky peníze na účet. Musíte si jich dožadovat, posléze i komunikace z jejich strany ustsne. A peníze nikde. Takže určitě nedoporučuji!

Při stornování objednávky obchodem, nevrací automaticky peníze na účet. Musíte si jich dožadovat, posléze i komunikace z jejich strany ustane. A peníze nikde. Takže určitě nedoporučuji!

Reakce obchodu TEshop

pravda je trochu někde jinde. Několik dní jsme se od Vás snažili dostat číslo účtu, které jste nám nechtěla uvést, jediné co jsme po Vás chtěli bylo ho uvést textově. Nakonec, po týdnu odmítání uvedení čísla účtu, jsme ho opsali z příloh a nechali ho Vámi schválit, že je správně. Stačilo uvést číslo účtu a platbu byste měla zpět obratem.

Tým Teshop.cz

• Objednavku jsem zaplatila 4.6.2021 - v emailu mam potvrzeni, podle promo akce jsem tedy mela narok na cash back, ovsem faktura byla vystavena 9.6.2021, cimz mi zaniknul narok na cash back a penize tedy nedostanu. Akce platila do 8.6.2021

Reakce obchodu TEshop

místo negativní recenze jste nám mohla zaslat email a tento problém bychom jednoduše vyřešili k Vaší spokojenosti.
    Dodací lhůty u zboží jsou uvedeny a je posíláno ve lhůtě. Ten jeden den by nebyl problém posunout zboží do dřívější expedice kvůli cashback.

• Zboží přišlo poškozené
    • obchod dělá mrtvého brouka
    • špatná komunikace
    • neochota

Zboží přišlo poškozené, obratem jsem tedy vrátil, dnes je to přes měsíc a nemám ani zboží, ani peníze zpět, o které jsem žádal, obchod na urgence nereaguje..

• Balit pouze do bublinkové fólie dražší tyčový mixér v origo krabici je pěkná blbost. Dali jste navrch nálepku s instrukcí řádného překontrolování nepoškozeného obalu při přebírání od dopravce, ale to přes tu bubliknovou fólii v podstatě nejde. Nebylo nic poznat a doma jsem zjistil, že krabice pod ní je hodně zmáčklá. Naštěstí byly "jen" popraskané polystyreny, což ale např. znemožňuje případné vrácení zboží.

Reakce obchodu TEshop

způsob balení záleží na povaze zboží a jeho ceně. Zboží musí vydržet pád z jednoho metru, a právě bublinková fólie se často používá u zboží z menší hmotností, obal pak je další ochrana zboží. Snažíme se balit tak aby nedošlo ani k poškození obalu. Poškozený obal nebo popraskané polystyrény určitě neznemožňují vrácení zboží. Popraskání polystyrénu nemusí znamenat ani nějaký pád, často to způsobí jiný těžší předmět na třídírně nebo v autě přepravce.

Tým TEshop.cz

Výhody? Nevím. Nevýhody? Zboží objednáno, po 6 dnech nemám zboží, ani jakoukoliv informaci od prodejce.

Reakce obchodu TEshop

jak jsme Vám již psali na Váš emailový dotaz, informaci o vyprodání zboží, jelikož jste objednal po pracovní době, jsme Vám posílali druhý den po objednání tedy 01.06.2021 10:59. Na dotaz zda máte zájem o jiné zboží nebo máme objednávku stornovat jste nereagoval.

• Zatím nedorazilo

Reakce obchodu TEshop

zboží jsme odeslali 3.6. bohužel systém přepravce hlásil chybějící data (konkrétně chybějící hodnotu dobírky), což jste jim hned v pátek potvrdil že data jsou v pořádku a mají vše, bohužel až včera do dali interně dopořádku a dnes je balíček na rozvozu, tato chyba přepravy se týká asi 20 našich zákazníků u balíčků expedovaných 3. a 4.6. Omlouváme se za delší dobu dodání, bohužel vyřešení problému trvalo poněkud déle.

Tým TEshop.cz

• Po týdnu od objednávky neznám termín doručení.

Reakce obchodu TEshop

došlo ke zpoždění převozu, zboží bylo expedováno 1.6., omlouváme se za komplikace a zdržení

Tým TEshop.cz

Bohužel jsem musel odstoupit od kupní smlouvy z důvodu, který nemusím uvádět, ale protože chci zabránit dalšímu pokusu o prodej tohoto tabletu
    musím uvést, že tento tablet je nefunkční, protože nejde zapnout ani nejde
    nabíjet .

Typický podvodný marketing. Objednávka lednice "skladem, zítra k vyzvednutí ve Svitavách". Druhý den mail "omlouváme se, lednice bohužel není a bude za 6 týdnů"! Věděl jsem, že jsou tyto lednice u distributora vyprodané a naivně jsem jim věřil, že opravdu mají 1 skladem. Ale jenom takto lákají zákazníky. Ještě že jsem nezaplatil online. Obchod nemohu doporučit.

Reakce obchodu TEshop

dostupnost sklad zítra k vyzvednutí ve Svitavách ne eshopu nemáme, Je tam uvedeno Skladem s možností vyzvednutí ve Svitavách, kde je dále v detailu uvedeno, že zboží může být na jiném skladě, ale že ho pro Vás připravíme k odeběru na prodejně do 2-5 dnů, Lednici prodal náš velkoobchod dostupnosti na eshop nejsou zcela online, nyní už opět máme v nabídce k dispozici 1 kus, jak píšete chvíli nebyli k sehnání ani u dodavatele a kus které jsem měli prodalo naše jiné středisko, bohužel k této sytuaci občas dojde. Omlouváme se za komplikace.

Tým TEshop.cz

Koupě jednoho produktu - sornováno, protože obchod neměl avizované zboží.
    Pondělí - přišel mi mail zda chci zrušit celou objednávku, protože obsahuje více položek(lednice + nějaký poplatek(asi recyklační). Tak jsem potvrdil že si nechci objednat pouze recyklační poplatek.
    Středa (3. den) - jsem začal zjišťovat kdy mi budou vráceny peníze, načež mi přišel mail kam vlastně peníze chci poslat.
    Peníze mi na účet dorazily již v úterý, tedy dle mne se zbytečným týdením zpožděním. Navíc s pocitem, že pokud bych se nezajímal kdy mi budou vráceny, kdo ví..

Reakce obchodu TEshop

při zpracování objednávky jsme Vám poslali že zboží je nedostupné, jenže jste pravděpodobně už platbu odeslal před obdžením emailu, a obratem jste nám odsouhlasil storno, že jste platbu poslal jste v prvním emailu neuvedl takže jsme objednávku stornovali dle požadavku, 3 dny na to jste poslal email že jste nedostal peníze v tu chvíli jsme prověřili platbu (tím že se obj stornovala zůstala platba na účtu bez přiřazení a objevila by se až v měsíčním saldu), poslali jsme Vám žádost o číslo účtu a peníze odešli zpět.

Došlo k souhře náhod kde se na Vaši žádost stornovala objednávka a zárověň platba ještě nedorazila, tím pádem by se na přeplatek přišlo až při uzavření měsíce. Bohužel jsme nemohli vědět, že jste platbu již odeslal a peníze vrátili až na podnět v následujícím emailu od Vás. Platbu jsem vrátili ihned při zjištění že byla provedena

Tým TEshop.cz

Uvádějí zboží skladem, tak si ho člověk objedná a za nějaký čas přijde mail, že už zboží nemají a že mám tedy smůlu. Neseriozní jednání.

Reakce obchodu TEshop

ano to se občas stane, dispozice nejsou online k vyprodání občas dojde a změna na eshopu má zpoždění.

Omlouváme se za komplikace, informaci o nedostupnosti jsme poslali hned při ručním zpracování objednávky, Vzhledem k tomu že jste objednávku udělal v noci informaci jsem Vám poslali druhý den dopoledne.

• Totální chaos

• Objednání a nákup pračky proběhly rychle a efektivně.
    • Očekával jsem jako samozřejmost, že e-shop zajišťuje i odvoz staré pračky, ale na webových stránkách jsem tuto možnost nenašel. Řidič mi na můj dotaz odpověděl, že jsem si tuto možnost měl zaškrtnout v dodacích podmínkách, a odmítl ji odvézt. Pokud tam ta možnost je, měla by být umístěna viditelněji, já jsem ji nebyl schopen najít.
    • TE shop používá na dovoz firmu Geiss. Bydlím v bytové jednotce, kde je ke vstupním dveřím několik schodů. Řidič chtěl nechat pračku na chodníku a tvářil se hodně nerudně, když jsem jej požádal, aby pračku rudlíkem vyvezl po schodech za dveře. Argumentoval, že není pojištěný, když se v takovém případě něco stane jemu nebo pračce. Až mé berle jej obměkčily a s kyselým výrazem nakonec pračku za dveře doručil.

Reakce obchodu TEshop

o odvoz starého spotřebiče jste v objednávce nepožádal, nebyl tedy zadám do přepravy (stačí napsat do poznáky k objednávce), nemohli jsme vědět že odvoz budete požadovat proto jej neměl řidič zadaný.
    Dopravce je povinen zboží dodat za první uzamykatelné dveře, mrzí nás že jste s tím měl nepříjemnosti pokud by to nedoručil za dveře stačí napsat tuto skutečnost na [email protected] a reklamaci přepravy bychom s Vámi vyřídili kompenzací.