• Dne 1, 12, mi byla potvrzena objednávka (zboží bylo "SKLADEM" a hned nato "Vyřizuje se". Od té doby se nic neděje a to je 8. Jde o přímotop, který jsem si u Vás objednal, protože starý nefunguje a nový p o t ř e b u j i .

• Bylo avizovano "skladem" ale obratem po zaplaceni jsem dostal zpravu, ze zbozi nemaji.
    • Tyden po zruseni objednavky stale cekam na penize zpet.

Reakce obchodu TEshop

bohužel se vrácení platby protáhlo, platba se nepřipárovala automatem, platbu muselo dotáhnou ručně ekonomické oddělení a bez toho nabylo možné vystavit opravný daňový doklad pro vrácení, p=latby omlouváme se za delěí lhůtu vrácení platby

Tým TEshop.cz

Obchod nedoporučuji. Zboží nemají skladem i když píšou,že ano. Zaplatila jsem nemalou částku kartou a doteď mi peníze nevrátili! Na emaily nereagují a dělají mrtvé brouky. Takže za mě už nikdy. Nemám zboží a ani peníze.

Reakce obchodu TEshop

k vyprodání zboží občas dojde, dostupnost na webu je vždy s nějakým zpožděním, tím že nemáme jen eshop ale i prodejny a velkoobchod to nelze držet v reálném čase, platba byla vrácena 3.12. Děkujeme za pochovení.

Tým Teshop.cu

• Lepší cena než u konkurence
    • Nedostatečně zabalené zboží

V obchodě jsem si objednal mobilní telefon v hodnotě 4400,- Kč. Předpokládám, že zboží v této ceně si zaslouží bezpečné zabalení, aby nedošlo k jeho poškození. Originální krabici s telefonem obchod zaslal v papírové obálce s jednou vrstvou bublinkové fólie. Kdybych neměl balík zaplacený, tak bych jej takto nepřevzal. V minulosti jsem musel podobně řešit přijatý balík s nepoškozeným obalem, který obsahoval zboží poškozené nárazem při přepravě. Zboží pak nelze vrátit, neboť vrátit lze pouze nepoškozené zboží a chyba je tak na straně příjemce. Obchod, kterému nestojí za to, aby zboží řádně zabalil a předešel případným komplikacím na straně zákazníka, nemohu doporučit.

Reakce obchodu TEshop

máte pravdu že by bylo asi lepší zabalit mobilní telefon do krabice, nicméně záleží na samotném balení mobilního telefonu.
    Zboží bylo zabaleno tak aby přežilo pád z 1metru dle požadavků přepravce, tento přepravce vozí jen malé zásilky a prakticky zde není riziko že by na zboží spadlo jiné tažké zboží, jiným způsobem by prakticky ani zásilku poškodit nešlo, vzhledem k povaze balení typu přepravy a ceně telefonu sklad zabalil zboží standartním způsobem. Nevybavuji si že by nám přepravce nejaký mobil poškodil. Nicméně chápu Vás a Vaši předchozí zkušenost s jiným přepravcem, dle našich zkušeností ale tento způsob zabalení plně vyhovuje.

Tým TEshop.cz

• Nabízeli zboží,které neměli na skladě.Peníze vrátily až po týdnu.

Nedoporučuji tento obchod.

Reakce obchodu TEshop

zboží na skladě nebylo nalezeno, šlo o záměnu s jiným modelem, což jsem Vám obratem volal ve chvíli kdy se to zjistilo při expedici. Peníze byli vráceny obratem ve chvíli kdy dorazili na náš účet

Tým TEshop.cz

• Po zaplacení sděleno,že zboží není na skladě. Nenabízím něco,co nemám.

Reakce obchodu TEshop

ano toto se bohužel, zvláště před vánoci stane že je zboží doprodáno, dostupnoti nejou online ale se zpožděním.
    U plateb online kartou ani nemůžeme dát vědět před zaplacením že není jelikož platba probíhá hled po zadání objednávky na webu.

ŠIndelář

Zboží sice bylo doručeno, ale úplně cizím lidem. Řidič si neprověřil zaslaný kód při předávání zboží. Zboží v hodnotě cca 25 000 Kč nechal v jiné firmě. Naštěstí je Lanškroun malé město a lidi se znají.

Reakce obchodu TEshop

v objednávce jste uvedl poznámku do jaké firmy doručit. Na dodacím listu je uvedeno doručení do firmy i jméno člověka který zboží přebíral. Při doručení na firmu je běžné, že zboží předají pracovníkovi firmy např na recepci a pod.

• Doba dodání

Reakce obchodu TEshop

ve Vašem případě došlo ke zpoždění odeslání zboží, které Vám dorazilo až po týdnu. Omlouváme se za způsobené komplikace. Zpoždění bylo způsobeno naší vinou.

Tým TEshop.cz

Akce na internetu neodpovídala skutečnosti

Reakce obchodu TEshop

na obrázku bylo dodavatelem vyobrazeno plátno, avšak v popisu u zboží uvedeno určitě nebylo.
    Obrázek jsem odstranili, aby to nemátlo, nicméně některé obrázky mohou být ilustrativní.
    Děkujeme za pochopení.

Tým Teshop.cz

Zboží na webových stránkách nebylo a nebude

Reakce obchodu TEshop

zboží bylo doprodáno, a nešlo již sehnat nai u dodavatelů, objednávku tedy nebylo možné vyřídit.
    dostupnost zboží není online ale se zpožděním, na sporák byla akce a všechny se prodali během pár minut, a než se zaktualizovala dostupnost prošlo o pár objednávek více než bylo kusů skladem. Omlouváme se ale objednávku nebylo možné vyřídit.

Tým Teshop.cz

• Mikrovlnná trouba za mimořádně výhodnou cenu.
    • Fairová nabídka náhradního zboží při došlém zboží.
    • V případě výpadku platební brány nenabízí URL pro pozdější zaplacení. Kvůli této zbytečné technické nedodělávce jsem musel učinit 3 totožné objednávky než bylo možné zaplatit.
    • Od objednávky na teshop.cz mi volá podezřele mnoho telemarketingových agentur a dostávám mnoho spamových e-mailů. Domnívám se, že kontakt na mě pochází právě od TEshopu

Koupil jsem mikrovlnnou troubu za 50% ceny zboží o obdobných parametrech. Výměnou za další zboží, které nebylo na skladě, mi bylo nabídnuto jiné, i za vyšší cenu. Zboží bylo po platbě předem okamžitě odesláno zvolenou dopravou. Nicméně mě po objednávce z tohoto webu čekala mnou dosud neviděná vlna spamu.

Reakce obchodu TEshop

v žádném případě nikomu neposkytujeme žádné údaje našich zákazníků, vlna spamu a telemarketingu o které píšete nemůže pocházet od nás.

Tým TEshop.cz

Zboží jsem koupila on-line , i když jej již neměli.

• Pokud zboží není ve stavu, asi bych ho neměl nabízet, že?
    • Projel jsem si stížnosti na TeShop a nejsem sám, koho jejich eShop uvedl v omyl, to není seriózní.

Pokud někde na eshopu najdu zboží, které chci, a za cenu, která je dobrá, a svítí tam že je ihned k expedici, pak nakoupím.

Objednávka ovšem nepotvrzena a v tomto případě jsem naštěstí neučinil platbu online, jinak bych ještě čekal na návrat platby.

Eshop Teshop zboží neměl nebo možná měl, co my víme, objednávku zrušil, s tisícem výmluv, že za to může Heuréka, že se neaktualizuje, když se jim zboží doprodá a vyskladní.
    Sice jsem nakupoval přímo, ne přes Heuréku, ale vysvětlete to prodejci

Reakce obchodu TEshop

na nic se nevymlouváme, když je zboží doprodáno nejde již dodat nemůžeme objednávku vyřídit, dostupnosti nejsou online. Stornování z důvodu nedostupnosti zboží máme cca 1% z objednávek, K doprodání tedy občas dojde a pokud zboží nelze sehnat nejsme schopni objednávku vyřídit. O nedostupnosti jste byl informován témeř obratem. Kvůli snížení zátěže nejsou dostupnosti online. Jsme si vědomí toho že všichni nespokojení zákazníci se ozvou. Tam kde vše proběhne v pořádku napíše recenzi minimum lidí. Omlouváme se za komplikace, pokud by bylo možné objednávku vyřídit pak bychom ji vyřídili.

Tým TEshop.cz

• Zboží bylo inzerováno, já ho zaplatil a druhý den došlo sdělení že zboží není na skladě

Reakce obchodu TEshop

zboží mělo jít z jedné z našich prodejen, bohužel tam fyzicky měli jen jeden filtr místo 5ks které tak podle systému v tu dobu měli být, nabídli jsme Vám vyřízení a poslání 1 kusu místo 3, objednávku jste se rozhodnul stornovat

• Vše
    • Vše

Zboží uváděné skladem není ve skutečnosti skladem.

• neměli zboží které nabízeli

• Nemají aktualizovanou dostupnost zboží

Druhý den od objednání a potvrzení objednávky jsem dostala zprávu, že se omlouvají, ale že ani jedno zboží ze tří není skladem a už ani nebude. Trochu divné vedení eshopu:-(

• zboží zaplaceno a více než týden nedoručeno přes záruku HEUREKY

zboží uvedeno skladem, proto zakoupeno. Objednávka potvrzena a v zápětí upozornění, že zboží není a bude snad příští týden. Pořád čekáme zdali se obchodu podaří sehnat výrobek, který nutně potřebujeme, protože náš starý sporák je nefunkční!

Reakce obchodu TEshop

ještě v den objednávky Vás kontaktovala kolegyně, že zboží se doprodalo (Heureka má vždy neneaktuálnější informace protože tvrvá než si stahne aktualizační feed, z důvodu fungování jejich systému jsou vždy až posledním článkem při změnách, na webu jsou informace vždy o něco aktuálnější).
    předala Vám info, že další kusy budou v 41 týdnu. dnes jsem Vám volali a potvrdili že máme kusy na cestě k nám a do 2 dvů odešleme k Vám.

Omlouváme se za komplikace a čekán ale udelali jsem maximum aby jste dostal zboží které potřebujete.

Děkujieme za pochopení Tým Teshop.cz

Po sedmi dnech žádná reakce od obchodníka. Nákup ruším a koupím si zboží jinde.