rychlost

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení.

• Výběr
    • Ceny
    • Rychlost vyřízení

Objednal jsem hru, vzápětí jsem obdržel klíč a vše tady proběhlo maximálně rychle. Takže i maximální spokojenost!

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za obsáhlou recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a rádi Vás u nás znovu uvidíme.

tým TBgames.cz

• jsem tu nový takže úplně nevím ale zatím je to ok dobrý
    • trvalo mi pochopit co a jak ale to tak bývá když někdo je po prví na stránkách a trvá mu to pochopit co a jak

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám za recenzi. Nicméně odpovídáte na recenzi, kde vám platba selhala (přesto heureka odesílá recenzi), ale pak jste objednal právě 12. dubna, kdy licence dorazila hned a nikoliv za týden (to byla vaše předchozí objednávka, která selhala a nedokončil jste ji).

tým TBgames.cz

Dobrá komunikace, rychlé dodání.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojen.

Přejeme Vám skvělou zábavu,
    tým TBgames.cz

• okamžité doručení po zaplacení

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám mockrát za recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojen.

cena, rychlost dodání

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za skvělou recenzi. Vážíme si toho a jsme rádi, že jste byl s námi spokojen.

tým TBgames.cz

• rychlé dodání licence, bezva ceny.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za hodnocení, jsme velmi rádi, že jste s námi spokojení.

tým TBgames.cz

Jednalo se o online nákup kódu pro stažení Forza Horizon 4. Kompletní online nákup proběhl kvalitně, rychle, bez komplikací, platba kartou a kód byl doručen v řádu minut. Vše o víkendu. Doporučuji.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za takto příjemnou recenzi. Jsme rádi, že jsme vám udělali radost.

• Rychlé vyřízení
    • Přehledné stránky
    • Rychlá odezva
    • Přehledné placeni
    • Perfektní pokyny na instalaci
    • Nevýhodu jsem žádnou nenašel

Vše dorazilo ihned po zaplacení na e-mail. Super práce. Velmi děkuji.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za takto obsáhlou recenzi a rádi Vás u nás znovu uvidíme.

Rychlost a spokojenost.

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám mockrát za recenzi. Jsme rádi, že jste spokojení. Kdyby byl nějaký problém, tak se neváhejte na nás obrátit.

• Je spolehlivý
    • Je super
    • Nesklame

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám mockrát za recenzi. Jsme rádi, že jste s námi byl spokojen.

• Okamžitě doručení

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám mockrát za hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojení.

Přejeme Vám příjemný den,

• Sortiment
    • Dostupnost
    • Moznosti plateb

Vse super!

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi a zpětnou vazbu týkající se našeho obchodu TBgames.cz. Vaše spokojenost a zkušenost s nákupem u nás je pro nás prioritou a velmi si vážíme Vašeho názoru na cenu, sortiment, dostupnost produktů a možnosti plateb v našem obchodě.

Pokud máte konkrétní připomínky nebo návrhy na zlepšení, budeme rádi, když se s námi podělíte. Snažíme se neustále rozšiřovat náš sortiment a zlepšovat služby tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám a přáním našich zákazníků. Zároveň se snažíme udržovat konkurenceschopné ceny a zajistit širokou škálu platebních metod pro Vaše pohodlí.

Pokud jste narazili na konkrétní problém nebo máte dotaz ohledně vaší objednávky, neváhejte nás kontaktovat přímo na naší zákaznické podpoře.

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na Vaše další nákupy.

S úctou,
    tým TBgames.cz

• Vše velmi rychlé a v pořádku

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si vybral náš obchod TBgames.cz pro nákup elektronických licencí PC her. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí a kvalitou našich služeb.

Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky, nebo pokud bychom Vám mohli být nápomocni v budoucnu, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaši příští návštěvu našeho obchodu!

Rychlost dodání.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní zpětnou vazbu na rychlost dodání v našem obchodě TBgames.cz. Jsme nesmírně potěšeni, že naše snaha o rychlé a plynulé zpracování Vaší objednávky splnila Vaše očekávání. Předáme Vaše slova díků našemu týmu, který se snaží o co nejlepší zákaznický zážitek.

Pokud byste měl jakékoli další připomínky, nebo potřeboval další pomoc s výběrem her, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem a přáním mnoha herních zážitků,

• Dobrý

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám mockrát za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byli s námi spokojení.

Přejeme Vám skvělou zábavu,

• příznivé ceny
    • rýchlý a bezproblémový nákup

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si vybral náš obchod TBgames.cz pro Váš nákup elektronických licencí PC her. Jsme rádi, že jste byl spokojen s našimi příznivými cenami a rychlým a bezproblémovým nákupem.

Vždy se snažíme poskytovat našim zákazníkům nejlepší možný zážitek z nakupování a Vaše zpětná vazba nám pomáhá v dalším zlepšování našich služeb. Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete další podporu, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Těšíme se na Vaše další nákupy u nás a přejeme mnoho skvělých herních zážitků!

• Cena a rychlost

Super obchod. Nakupuji už jen zde

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si vybrali náš obchod TBgames.cz pro Váš nákup elektronických licencí PC her. Jsme rádi, že jste spokojeni s cenami a rychlostí našeho servisu. Pro nás je prioritou nabízet širokou škálu her za konkurenční ceny a zajistit, aby byl nákup co nejsnadnější a nejrychlejší.

Pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky nebo pokud bychom Vám mohli nějak jinak pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na další příležitost Vám poskytnout naše služby.

• Rychlost dodání, elektronická licence
    • žádná

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám za recenzi. Jsme velice rádi, že jste s nákupem u nás byli spokojeni. Kdyby byl nějaký problém, tak se na nás neváhejte obrátit.

• vše v pořádku

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám mockrát za pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že vše proběhlo v pořádku.