• nízké ceny, rychlé dodání licence

doporučuji.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za recenzi. Vážíme si toho a jsme rádi, že jste byl s námi spokojen.

Přejeme Vám ve hře co nejvíce splněných cílů a kdyby byl nějaký problém, tak se na nás neváhejte obrátit.

Rychlé a spolehlivé.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste byl s námi spokojen.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za recenzi. Jsme velmi rádi, že jste s námi byli spokojeni.

Přejeme Vám příjemnou zábavu,

• ceny
    • rychlost doručení klíče

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za krásnou recenzi. Moc si toho vážíme a budeme se snažit, abychom Vás nezklamali. Kdyby byl jakýkoliv problém, tak se na nás neváhejte obrátit.

Přejeme Vám skvělou zábavu,
    tým TBgames.cz

Vynikající zkušenost. Řešen problém u jedné licence, naprosto dokonalý přístup podpory, rychlé vyřešení problému. Doporučuji. Nenakupuji naposledy.

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme za vaši pozitivní recenzi a za doporučení našich služeb! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s přístupem naší podpory a rychlostí řešení vašeho problému. Naším cílem je poskytovat kvalitní služby a ujistit se, že každý zákazník odchází spokojen. Těšíme se na vaše další nákupy a budeme se snažit udržet vysoký standard našich služeb. Máte-li jakékoli další dotazy nebo potřebujete další podporu, neváhejte se na nás obrátit. Děkujeme, že jste si vybrali naše služby!

• Slušná nabídka
    • Dobré ceny

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen.

• Rychlé zaslání
    • Nevim

Po zaplacení jsem hned dostal mailem seriové číslo.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát děkujeme za skvělou recenzi. Vážíme si toho. Kdyby bylo cokoliv potřeba, neváhejte se na nás obrátit.

Přejeme Vám příjemnou zábavu,
    tým TBgames.cz

• Hra i s návodem jak nainstalovat

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám za pozitivní recenzi a ocenění návodu, který vám pomohl. Jsme rádi, že jste hru nainstaloval a mohl hrát v naprostým pořádku.

tým TBgames.cz

• Zboží přišlo jako vždy během několika sekund po zaplacení
    • Příznivé ceny

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlosti doručení i s cenou.

tým TBgames.cz

Cena, rychlost dodání prakticky obratem, po odeslání peněz z banky.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Vážíme si toho a doufáme, že u nás budete i nadále spokojen.

Přejeme Vám krásnou zábavu,
    tým TBgames.cz

Hru jsem objednal a kód mi byl doručen do minuty mailem. Vše fungovalo jak mělo.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za krásnou recenzi. Vážíme si toho a jsme rádi, že jste byl s rychlosti dodání spokojen.

• přehledný e-shop
    • pěkné ceny - v mnoha případech nižší než u jiných prodejců
    • rychlost doručení - okamžitě (max. 2min)
    • možnost slevy 5% - nevím zda jen na první nákup
    • na žádnou jsem nepřišel

Jednalo se o první nákup, na tomto e-shopu. Byl jsem spokojený s cenou i s rychlostí doručení. Budu tento e-shop i nadále sledovat, plánuji nákup dalších her a DLC. Je pro mě důležitá cena, ale i pověst e-shopu kde nakupuji. A zde jsem zatím velice spokojený.

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme velmi rádi, že Vaše první zkušenost s naším e-shopem byla tak příjemná. Jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout přehledný e-shop s konkurenčními cenami. Naše snaha o rychlost doručení je také klíčová, a těší nás, že jste ocenil naši schopnost doručit objednávku tak rychle.

Co se týče možnosti slevy 5%, tak tato sleva je skutečně dostupná pouze pro první nákup.

Ceníme si Vašeho zájmu o další nákupy her a DLC v našem e-shopu. Zároveň si vážíme Vaší důvěry v pověst našeho e-shopu. Pro nás je spokojenost zákazníka a důvěra v naši značku na prvním místě, a budeme se snažit udržet si Vaši spokojenost i nadále.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoci s budoucími nákupy, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše další nákupy a děkujeme, že jste si vybral náš e-shop pro Vaši zábavu.

tým TBgames.cz

• Rychle vyrizeni, hra bez problemu na steamu aktivovana

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám mockrát za recenzi. Jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojeni.

• Super komunikace.Rychlost

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám za skvělou recenzi. Jsme rádi, že jste s námi byli spokojeni.

Přejeme Vám spoustu zábavy u Vámi vybrané hry.

tým TBgames.cz

• Rychlost při dodání klíče do emailu

Obchod doporučují velice kvalitní velice seriózní jednání klíčky takže jsem obdržel během cca 10 minut.

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám mockrát za skvělou pozitivní recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byl s námi spokojen a doufáme, že Vás i samotná hra baví.

Přejeme Vám hezký den,
    tým TBgames.cz

Rychlé vyřízení, do pár minut. Vše funkční, zprovozněno podle zaslaného podrobného návodu.Děkuji a doporučuji všem.

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát děkujeme za takovou skvělou recenzi. Vážíme si toho a jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojení.

Rádi Vás zase u nás uvidíme.

• Příznivé ceny

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát vám děkujeme za skvělou recenzi. Vážíme si toho. Rádi Vás zase u nás uvidíme.

• nizká cena

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám mockrát za recenzi.

• Ceny
    • Hned doručeno na email
    • o ničem nevím

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a jsme velmi potěšeni, že jste spokojeni s našimi službami. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci byli s našimi cenami spokojeni a oceňujeme Vaši zpětnou vazbu v tomto ohledu. Rovněž si vážíme Vaší pochvaly ohledně rychlosti doručení produktů na Váš email. V TBgames.cz se snažíme zajistit, aby byl nákupní proces co nejrychlejší a nejpohodlnější pro naše zákazníky.

Pokud máte jakékoli další připomínky, návrhy nebo potřebujete pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše další nákupy u nás a budeme se snažit nadále udržovat vysokou kvalitu služeb.

S přátelským pozdravem,

Skvělá podpora, ochota

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za skvělé hodnocení. Vážíme si toho a rádi Vás u nás znovu uvidíme.

Přejeme spoustu zábavy,