• přehledný e-shop
    • pěkné ceny - v mnoha případech nižší než u jiných prodejců
    • rychlost doručení - okamžitě (max. 2min)
    • možnost slevy 5% - nevím zda jen na první nákup
    • na žádnou jsem nepřišel

Jednalo se o první nákup, na tomto e-shopu. Byl jsem spokojený s cenou i s rychlostí doručení. Budu tento e-shop i nadále sledovat, plánuji nákup dalších her a DLC. Je pro mě důležitá cena, ale i pověst e-shopu kde nakupuji. A zde jsem zatím velice spokojený.

Reakce obchodu TBgames.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a jsme velmi rádi, že Vaše první zkušenost s naším e-shopem byla tak příjemná. Jsme hrdí na to, že Vám můžeme nabídnout přehledný e-shop s konkurenčními cenami. Naše snaha o rychlost doručení je také klíčová, a těší nás, že jste ocenil naši schopnost doručit objednávku tak rychle.

Co se týče možnosti slevy 5%, tak tato sleva je skutečně dostupná pouze pro první nákup.

Ceníme si Vašeho zájmu o další nákupy her a DLC v našem e-shopu. Zároveň si vážíme Vaší důvěry v pověst našeho e-shopu. Pro nás je spokojenost zákazníka a důvěra v naši značku na prvním místě, a budeme se snažit udržet si Vaši spokojenost i nadále.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoci s budoucími nákupy, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaše další nákupy a děkujeme, že jste si vybral náš e-shop pro Vaši zábavu.

S pozdravem,

• Přehledné stránky
    • Spousta užitečných informací
    • Možnost platit Apple Pay

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za hodnocení. Přejeme příjemnou zábavu a věříme, že se k nám zase vrátíte.

S pozdravem,

• Rychle dodání
    • Přehledné
    • Komunikace bez problémů

Reakce obchodu TBgames.cz

mockrát Vám děkujeme za krásné hodnocení. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Rádi Vás zase někdy u nás uvidíme.

Přejeme Vám příjemnou zábavu,