• zakoupeno v TBgames.cz před 1 týdnem

Nákup proběhl bez problémů.

Reakce obchodu TBgames.cz

Mockrát děkujeme. Jsme rádi, že jste se vším spokojení a rádi Vás u nás uvidíme.

Přejeme krásný den,

• Ceny, rychlost dodání.

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám mockrát za krásnou recenzi. Jsme rádi, že jste s rychlostí dodání spokojen.

• spolehlivost

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám za recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojen. Doufáme, že i samotná hra se vám líbí.

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám mockrát za recenzi. Vážíme si toho. Jsme rádi, že jste s námi byl spokojen.

OK !

Reakce obchodu TBgames.cz

Mockrát Vám děkujeme za nádhernou recenzi. Jsme velmi rádi, že jste s námi spokojen a doufáme, že zase u nás někdy v budoucnu nakoupíte. Ohledně toho zboží dorazilo za týden jen dodám, že je to asi chyba při vyplnění dotazníku, protože zboží objednáno 21.6.2022 ve 20:30 standardním bankovním převodem. Licence odeslaná 22.6.2022 v 9:23.

Přejeme Vám hezký den a zábavu,

• Vubec nic mne nenapada

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Moc si toho vážíme a jsme velmi rádi, že jste byli s námi spokojení. Kdybyste měl nějaký problém, tak se na nás neváhejte obrátit určitě pomůžeme co nejrychleji to bude možné.

Přejeme příjemnou zábavu,

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám mockrát za Vaší recenzi. Vážíme si toho a jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojen.

Přejeme Vám skvělou zábavu,

• zakoupeno v TBgames.cz před 1 měsícem

Rychlé doručení, bezproblémová komunikace, srozumitelné návody na instalaci.

Reakce obchodu TBgames.cz

Mockrát Vám děkujeme za recenzi. Vážíme si toho a jsme rádi, že Vám návod na instalaci hry pomohl.

Přejeme Vám příjemnou zábavu,

• zakoupeno v TBgames.cz před 4 týdny

• rychlé doručení skvělá cena velký výběr her

klíč mi přišel sice neplatný ale během krátké doby přišel nový funkční už jsem nakupoval několikrát a nikdy nezklamali

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám za recenzi. Omlouváme se za chybný klíč, který byl bohužel chybně uložen v databázi. Jsme rádi, že následně bylo vše v pořádku.

Přejeme Vám příjemnou zábavu,

• Blesková dodávka
    • Opravdu fungující podpora

Reakce obchodu TBgames.cz

Mockrát Vám děkujeme. Jsme velmi rádi, že jste byl s námi spokojen a rádi Vás u nás znovu uvidíme.

• Super rychlost dodání

Reakce obchodu TBgames.cz

Mockrát děkujeme. Vážíme si toho a rádi Vás u nás znovu uvidíme.

• super

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám mockrát za recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku.

• zakoupeno v TBgames.cz před 1 měsícem

Rozumné ceny,bezpečný a rychlý nákup.

Reakce obchodu TBgames.cz

Mockrát Vám děkujeme za recenzi. Jsme velmi rádi, že jste s nákupem byl spokojen a doufáme, že se Vám i vybraná hra líbí. :-)

• rychlost doručení
    • žádná

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám mockrát za recenzi. Vážíme si toho a rádi Vás u nás znovu uvidíme.

Přejeme Vám skvělou zábavu,

• zakoupeno v TBgames.cz před 2 měsíci

• Rychlé dodání kódu po obdržení platby

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám za recenzi. Kdybyste měl nějaký problém, tak se neváhejte ozvat a rádi pomůžeme.

Přejeme skvělou zábavu,
    Tým TBgames.cz

• zakoupeno v TBgames.cz před 2 měsíci

Vše je přehledné a rychlé!

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám mockrát za recenzi. Jsme rádi, že se Vám nákup u nás zamlouval a bylo vše v pořádku. Kdyby byl nějaký problém, tak nás neváhejte kontaktovat.

• zakoupeno v TBgames.cz před 2 měsíci

Mohli by mít lepší popisky zboží, přeci jen, hlavní popis že je hra v češtině a pod tím méně výrazně v textu popsánu že v češtině je jen druhý díl... Ale po domluvě s obchodem je velká část viny i na steamu že nerespektuje nastavení. Pak je část na mě že si to pořádně nepřečtu. Holt musím číst i vše co je malým písmem.

Reakce obchodu TBgames.cz

Ty informace, které jsou ohledně češtiny a angličtiny v dané hře jsou tučně zvýrazněné právě pro ty, kteří nechtějí číst celý popisek. Tedy je to na první pohled i vidět. Nikde jinde jsem to takto neviděl rozepsáno, abychom informovali o tom, který díl z této edice je v českém jazyce a který ne. Dokonce takto to píšeme i u Mafia Trilogy, kde píšeme, jak první dva díly mají dabing i titulky a třetí díl má jenom titulky (opět zvýrazněno, aby nikdo nemusel číst popis). Je nám líto, že jste si to pořádně nepřečetl a následně jste nás na základě toho nedoporučil a to i přesto, že tyto informace byly před nákupem uvedeny, zvýrazněny a byly na očích.

Co se týče STEAMu, tak pokud hra není česky, tak jak chcete a má být, tak někdy bohužel STEAM češtinu nenastaví, protože buď ho máte v angličtině nebo máte windows v angličtině, tedy bere to tak, že chcete angličtinu. Nicméně to lze změnit ve vlastnostech hry ve STEAMu, kde je záložka jazyky a v roletce je pak samozřejmě i jazyk čeština (u druhého dílu F.E.A.R).

První a třetí díl je v CZ, ale jen fanouškovská čeština. Nejlépe do google zadat "čeština do F.E.A.R 1" a vyjedou vám překlady na prekladyher.eu i s návody. Dokonce na tento díl je i dabing. "čeština do F.E.A.R 3" a opět vyjede prekladyher.eu s návodem. Jelikož se hra neaktualizuje, tak je vše poměrně jednoduché a zůstane vám to navždy. Ne jak u her, které ještě mají aktualizace a musíte češtinu neustále přehrávat.

Tedy je nám docela líto, že nás nedoporučujete jen na základě toho, co vlastně na webu máme a službu jsme splnili tak, jak deklarujeme a to rychle, podle popisu zboží s aktivací na platformě uvedené a i s návody na aktivaci. Problém byl jen v tom, že jste si popis nepřečetl...

-> Screen z popisku zde: https://prnt.sc/JYAM2MzAg2vX
    -> Důkaz, že je druhý díl v českém jazyce: https://www.czc.cz/f-e-a-r-2-project-origin/63652/produkt/8ljlilimbcjva8hgui3lue3o34/diskuse

Hezký den.

• zakoupeno v TBgames.cz před 2 měsíci

• Licence ke hrám do razí do pár sekund od zaplacení objednávky

S tímto obchodem mám jenom ty nejlepší zkušenosti

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám mockrát za recenzi hry. Jsme rádi, že jste s námi spokojen. Snad se zase u nějaké objednávky uvidíme! :-)

Přejeme Vám spoustu herní zábavy,

• Okamžitá odpověď infocentra

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci.

Přejeme Vám krásný den,

• zakoupeno v TBgames.cz před 2 měsíci

Koupě super, jednoduchá. Jeden z kodů nefungoval, napsala jsem reklamaci a do 10 minut mi bylo odpovězeno, zkontrolováno a dostala jsem funkční kod. Vyřízení bylo rychlé a vysoce kvalitní. Díky <3

Reakce obchodu TBgames.cz

Děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Vážíme si toho. Jsme rádi, že se vše vyřešilo a mohla jste své DLC do hry okamžitě hrát. Mrzí nás, že se vyskytl problém, ale jak deklarujeme, tak se snažíme dělat reklamace opravdu obratem v rámci minut.

Přejeme Vám u hry spoustu zábavy :-)